Елч, разбира се, аз се шегувам за карането подред

СлънцеЛуна, каза ли ми го
ами пасивна съм, но не винаги. То е по-скоро до това, че не изпитвам удоволствие. Аз познавам мъже с Марс в Риби ама те са си доста активни

ами пасивна съм, но не винаги. То е по-скоро до това, че не изпитвам удоволствие. Аз познавам мъже с Марс в Риби ама те са си доста активни
ами пасивна съм, но не винаги. То е по-скоро до това, че не изпитвам удоволствие. Аз познавам мъже с Марс в Риби ама те са си доста активни 
да, така е
Това би следвало да действа, като леден душ
Това би следвало да действа, като леден душ 

значи при сатурновия възврат пак грандиозна раздяла
сатурн ми е в 3д пак, а венерката си е отгоре в 9. 

Направиакл е опозиция ан натални Венера и Меркурий - това по-ми се вижда реална причина
Препоръчани теми