Бихте ли притеснили съседите си с ревящо дете на терасата?

  • 30 727
  • 736
# 255
Всеки да си гледа своите деца и да си ги възпитава както си иска!Хората са различни и никой няма право да налага своите ''правила и злоупотреби'' с психиката на децата си!Още по-малко бездетните възпитатели и философи!Когато си имат семейства и поне 2 деца,тогава да съдят тази жена с 3те деца .Ситуациите от страни погледнато не са обективната истина,която си е проблем на майката.Дали са възпитани и как ,тя си знае.Не си измивам ръцете,моите не излизат на терасата,но за разлика от големия,малкия ревеше денонощно цялата първа година.Спях с него на ръце!Както се казва-като знаеш решение на проблема,направи си деца,такива да са,па,тогава дай акъли,кой как си гледа домочадието.Като изпаднеш в едно умопомрачително полубудно-полусънно състояние,като си спала само по 3-4 ч.на денонощие,другите болни,няма помощ ,няма баби,като започнеш по приоритети да гледаш и отсяваш важните неща,няма да ти пречи рева.Децата са индивидуални,различни и си имат характер,едни са сангвиници,др.холерици,тр.меланхолици.Това не са марионетки,мекотели,защото да мислиш,че всяко ревящо е невъзпитано и лигаво е меко казано нелепо.Толерантни сме с всякакви извращения в тази държава,но ето-бодат очите децата и лудите им майки,как.Ми правете всеки ден деца,секс,забавлявайте се и едва ли ще ви дразни детския плач или крясъци!Да не играят децата пред блока,зад блока,около блока,у тях,на терасата,на площадката мирно -равнис,инък-срамота!Омразата и невъзможността да понасяме децата в реалните им прояви,защото това са децата-да,това са децата,крещят,мрънкат,хленчат,църкат,искат,питат,досаждат,дразнят,развиват се,благодарение на нашите правила и ограничения,в никакъв случай шамари,та,тази нагла непоносимост,ох,как ми пречи този шум,идва от подсъзнателната злоба и завист и безсилие и некомпетентност и кво ли не,само не и от любов.а ако не си толерантен към 3 крещяши деца и тяхната псайко майка,която може и след години да се оправи,да се върне към себе си,а може и да не се...ти не би и към своите деца,а и някой друг ще мрази твоите деца,повярвай,ще са му тъпи,сковани,роботизирани оплашени мноооооооооооого добре възпитани,мирни и тихи,никакви деца.......Не съдете ,за да не ви съдят и вас!Особено ако нямате хлапета!
Виж целия пост
# 256
Всеки да си гледа своите деца и да си ги възпитава както си иска!Хората са различни и никой няма право да налага своите ''правила и злоупотреби'' с психиката на децата си!Още по-малко бездетните възпитатели и философи!Когато си имат семейства и поне 2 деца,тогава да съдят тази жена с 3те деца .Ситуациите от страни погледнато не са обективната истина,която си е проблем на майката.Дали са възпитани и как ,тя си знае.Не си измивам ръцете,моите не излизат на терасата,но за разлика от големия,малкия ревеше денонощно цялата първа година.Спях с него на ръце!Както се казва-като знаеш решение на проблема,направи си деца,такива да са,па,тогава дай акъли,кой как си гледа домочадието.Като изпаднеш в едно умопомрачително полубудно-полусънно състояние,като си спала само по 3-4 ч.на денонощие,другите болни,няма помощ ,няма баби,като започнеш по приоритети да гледаш и отсяваш важните неща,няма да ти пречи рева.Децата са индивидуални,различни и си имат характер,едни са сангвиници,др.холерици,тр.меланхолици.Това не са марионетки,мекотели,защото да мислиш,че всяко ревящо е невъзпитано и лигаво е меко казано нелепо.Толерантни сме с всякакви извращения в тази държава,но ето-бодат очите децата и лудите им майки,как.Ми правете всеки ден деца,секс,забавлявайте се и едва ли ще ви дразни детския плач или крясъци!Да не играят децата пред блока,зад блока,около блока,у тях,на терасата,на площадката мирно -равнис,инък-срамота!Омразата и невъзможността да понасяме децата в реалните им прояви,защото това са децата-да,това са децата,крещят,мрънкат,хленчат,църкат,искат,питат,досаждат,дразнят,развиват се,благодарение на нашите правила и ограничения,в никакъв случай шамари,та,тази нагла непоносимост,ох,как ми пречи този шум,идва от подсъзнателната злоба и завист и безсилие и некомпетентност и кво ли не,само не и от любов.а ако не си толерантен към 3 крещяши деца и тяхната псайко майка,която може и след години да се оправи,да се върне към себе си,а може и да не се...ти не би и към своите деца,а и някой друг ще мрази твоите деца,повярвай,ще са му тъпи,сковани,роботизирани оплашени мноооооооооооого добре възпитани,мирни и тихи,никакви деца.......Не съдете ,за да не ви съдят и вас!Особено ако нямате хлапета!

И въпреки всичко, просто НЕ Е НОРМАЛНО деца над определена възраст да крещят и да пречат на останалите съседи! Да си ги заведе майката на полето, ако искат може да мучат и да цвилят на спокойствие! За такова нещо няма толерантност. Нека всички съседи да мълчат, защото горката майка не може да се справи със зоопарка, който е създала!
Виж целия пост
# 257
Това с радиото, пеенето, рязането на дърва, печенето на люти чушлета и влаченето на мебели може да се контролира. Плачещо бебе не може.
+ 1
Виж целия пост
# 258
И ако не те бяха шамаросали, ти щеше да повтаряш тези си действия, докато не те убие някоя кола ли? И двата шамара са били от безсилие и страх-поредно потвърждение на думите ми!
Да, разбира се!
Можеше да извади късмет и да не я убие кола, докато " узрее" чувството й за самосъхранение.
А, можеше и да няма тоя късмет.
И да, и двата шамара са породени от страх за живота на детето, и от безсилие по друг начин да се предаде светкавично урока, който ще го запази живо.
Интересно, че никое от шамаросаните по тази причина,  деца, не се чувства малтретирано и не пази лош спомен.
Виж целия пост
# 259

И въпреки всичко, просто НЕ Е НОРМАЛНО деца над определена възраст да крещят и да пречат на останалите съседи! Да си ги заведе майката на полето, ако искат може да мучат и да цвилят на спокойствие! За такова нещо няма толерантност. Нека всички съседи да мълчат, защото горката майка не може да се справи със зоопарка, който е създала!
Ще ти предложа да изпробваш нещо- съберете се няколко големи на терасата, само на кафе и карти, и вижте колко шум ще вдигнете. Ще се учудиш.
А, да искаш от играещи деца да не крещят, е смешно и нелепо.
Затова никога не съм се връзвала на обещанията, че ще пазят тишина от 14 до 16ч. играейки под прозореца ми.
И последно- толерантност не бива да има за отношение като твоето и за квалификации като твоите.
Ако искаш тишина по всяко време- строиш си къща в пущинака и нямаш грижи.
Виж целия пост
# 260
При нас пък всяка сутрин от 8 часа се чува шумолене и бръмчене от ремонт, направо не може да си почине човек.. И то това вече цял месец и половина..
Виж целия пост
# 261
Хм , много изненадана съм как хора без деца дават съвети на кг . Това е също както хора неживяли в чужбина да развиват теории как работи образователната и здравната система в дадена страна където не са стъпвали или са били едва 2 седмици на екскурзия  Stop

Аз писах ,че децата си искат своето и то е наше задължение да им го осигурим; самостоятелно пространство, двор за игра или извеждане всеки ден в парк, лично време с родителя, грижа и възможности ,а това не става с оставянето на детето на самотек или с разглезване и угаждане на всеки каприз .

Не бих притеснявала съседите си така и винаги правя забележка за шум , несъобразяване и задавам въпроса на детето ми как би се чувствала ако някой се държи еди как си към нея и това работи при нас. 'Не прави това,което не искаш да бъде сторено на теб "е моя девиз в живота ,който предавам и на детето ни.
Виж целия пост
# 262
Както казах и преди детето ми е палаво и емоционално.Още от 9 месечен започна да проявява характер, лягане на земята ,плач и т.н.Какво трябваше да направя ,да шамаросам бебе?Признавам ,че съм го пляскала по дупето (след 2 годинки),което отчитам като грешка ,тъй като не действа.При него шамара води до неистов плач, изнервяне и още по-голямо правене на пук.Говоря му ,обяснявам всяко едно нещо защо не го позволявам, казвам му моля ,благодаря и т.н.Трудно е ,повтарям всяко нещо по 1000 пъти и дори наскоро си мислех ,че няма никакъв резултат, докато не чух как прилага думите ми.Преди няколко дни баща му го помоли да му донесе нещо,донесе го ,почака малко и каза:"Тати ,сега трябва да кажеш мерси".
  Все още понякога се инати и започва да пищи , и тъй като в такива случаи просто казвам "не" и го оставям да се наплаче , преценявам ,че хората навън не са длъжни да ни слушат и се прибираме.
 И понеже няма как всички да са доволни съседката  под нас е безумно възмутена.
Виж целия пост
# 263
Както писах по-назад в темата, не обичам да правя забележки на хората. Но след като прочетох мненията на няколко потребителки тук как едва ли не хора, които нямат деца, нямат право да се дразнят на лиготиите на свръх разлигавените им деца, следващия път директно изхвърчам на терасата със забележка да си прибират пищялките вътре.
Виж целия пост
# 264
Мишелин ,да го кажа и по друг начин .Не е важно какво ще кажеш ,а как...  Peace
Виж целия пост
# 265
Както писах по-назад в темата, не обичам да правя забележки на хората. Но след като прочетох мненията на няколко потребителки тук как едва ли не хора, които нямат деца, нямат право да се дразнят на лиготиите на свръх разлигавените им деца, следващия път директно изхвърчам на терасата със забележка да си прибират пищялките вътре.
И какво очакваш да се случи? #Crazy
ПП. Изхвърчаш на твоята или на тяхната тераса?
И крещиш като отвързана, вдигайки на крак и тези, които не са се впечатлили от рева на децата?
Виж целия пост
# 266
Както писах по-назад в темата, не обичам да правя забележки на хората. Но след като прочетох мненията на няколко потребителки тук как едва ли не хора, които нямат деца, нямат право да се дразнят на лиготиите на свръх разлигавените им деца, следващия път директно изхвърчам на терасата със забележка да си прибират пищялките вътре.
+1
Виж целия пост
# 267
Както писах по-назад в темата, не обичам да правя забележки на хората. Но след като прочетох мненията на няколко потребителки тук как едва ли не хора, които нямат деца, нямат право да се дразнят на лиготиите на свръх разлигавените им деца, следващия път директно изхвърчам на терасата със забележка да си прибират пищялките вътре.
И какво очакваш да се случи? #Crazy
ПП. Изхвърчаш на твоята или на тяхната тераса?
И крещиш като отвързана, вдигайки на крак и тези, които не са се впечатлили от рева на децата?
Ако забележката не работи ще се погрижа да им направя живота черен и да пуснат обява за продажба на имота си Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Някой беше казал,че ремонт не може да се прави тихо (не ми се рови в мненията да видя кой е ). Peace
Вчера около 11:00 пробивахме дупки и бебето на съседите се разрева.Последва звучното изречение ''Ей,тая дрелка ще я натикам...''. Shocked Когато и да правим ремонт ,било то в 11,било то в 16 часа,винаги биваме прекъснати ,защото детето ѝ се събудило. Close Разбирам да посочи определен интервал от часове,през който нищо да не правим и да не дишаме даже,ама ако беше постискала зъби малко,до сега ремонтите щяха да свършат.Аз от къде да знам кога ѝ спи детето и кога не?! #CrazyНе съм длъжна в часове,които не са тихи да се съобразявам с тях,при положение,че те никога не го правят с нас. Peace Когато проявявам разбиране спрямо някого,очаквам и същото към мен.
Виж целия пост
# 269
Някой беше казал,че ремонт не може да се прави тихо (не ми се рови в мненията да видя кой е ). Peace
Вчера около 11:00 пробивахме дупки и бебето на съседите се разрева.Последва звучното изречение ''Ей,тая дрелка ще я натикам...''. Shocked Когато и да правим ремонт ,било то в 11,било то в 16 часа,винаги биваме прекъснати ,защото детето ѝ се събудило. Close Разбирам да посочи определен интервал от часове,през който нищо да не правим и да не дишаме даже,ама ако беше постискала зъби малко,до сега ремонтите щяха да свършат.Аз от къде да знам кога ѝ спи детето и кога не?! #CrazyНе съм длъжна в часове,които не са тихи да се съобразявам с тях,при положение,че те никога не го правят с нас. Peace Когато проявявам разбиране спрямо някого,очаквам и същото към мен.


Няма безшумен ремонт. Ние също сме в ремонт. Гледаме да се съобразяваме както си е по правилник. Но все пак ремонтите не отнемат дълго време.
Ама това с крещящите деца е ежедневие.....трябва да минат години за да млъкнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия