Покажи се

  • 3 912 608
  • 22 702
# 1 530

Котето на ЛуДната соната, гушнало плюшката ми открадна сърцето  Heart Eyes


И моето сърце открадна, обаче е кученце  Laughing
Виж целия пост
# 1 531
То тази порода редовно я бъркат с котка, ако не бъркам аз и е Японски хин.  Laughing
Виж целия пост
# 1 532
И аз реших, че е японски хин, но не съм 100% сигурна, щото от кучета много не разбирам.  Grinning Японският хин основно на снимки съм го виждала и е точно като куклата Grinning
Виж целия пост
# 1 533
Една приятелка имаше такъв и някои го мислеха за персийска котка  Laughing Кръвна обида за горкото кученце . Simple Smile
Виж целия пост
# 1 534
Че какво котешко има в него? Сладко кученце, което ми прилича много на пекинез, по-скоро, не на коте Laughing (заради окраската реших, че е хин)
Виж целия пост
# 1 535
Хах... е, не да го изведеш на разхода и да те питат защо си повел котката си, но на някоя по неясна снимка -  с вирнато коремче или само опашка Simple Smile може би заради козинката .
Виж целия пост
# 1 536
Леле, и аз не знам как съм се объркала, но ето, че се случи  Joy поне вече знам от кои кучета няма да ме е страх  Mr. Green

Акаша   bouquet
За първи път виждам дъщеря ти, много красива  Heart Eyes
А котето като гледам как са го натиснали сигурно после 1 седмица си е отдъхвало  Mr. Green


 Joy Joy Joy

Mrs.October, значи заедно ще се страхуваме с нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 537
С добичето ми
Виж целия пост
# 1 538
Ето от това би трябвало да се страхуваш,Не се сърди,човече! Това е звяр!  #Shocked hahaha
Виж целия пост
# 1 539
С добичето ми, което трябваше да дам за осиновяване заради алергията на ММ...



Поне бобтейлът сега е при изключително свестни хора, с които поддържаме непрекъсната връзка.

Фея, страхотен мечок! Само за гушкане  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 540

Котето на ЛуДната соната, гушнало плюшката ми открадна сърцето  Heart Eyes


 Joy Joy Joy

Ох, хаха. Неведнъж са ме спирали хлапета да ме питат "Това куче ли е точно?"  hahaha
Точно куче си е.
Японски хин, дамите по-долу са я разчели правилно. karmen77, много прилича на пекинеза, но е по-дългокрако, фино и с по-издължена муцунка   bouquet
Има няколко "теории" за значението на името, като "японска котка", "компаньонът на Императора" и... една мръсна дума  Mr. Green

Крехко, нежно, пухкаво и гальовно - като котка  bowuu

Много хубави животинки си имаме!!  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 541
evil, изпуснах те, а много исках да те видя Simple Smile



Виж целия пост
# 1 542
Разкошни животинки сте показали  Hug
Виж целия пост
# 1 543
Сетихте ме за едни много стари и много лоши снимки правени на село на големия синковец.
Слагам една само за да видите какво му се случваше на старият котарак и колко търпеливо си чакаше. Laughing



И същият младеж като тракторист. Joy

Виж целия пост
# 1 544
Благодаря, Човече! Hug

Хаха, Случи, страшен тракторист! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия