Покажи се

  • 3 912 578
  • 22 702
# 1 650
missNoir и теб те изпуснах, на лични приемам обяснения в снимки Wink
Не си ли ме виждала в модните консултации?
Няколко пъти съм си развявала там физиономията.
Виж целия пост
# 1 651
L'Agent, мъжът ти изглежда страшничък  newsm43
М/у другото, с тъмна коса ми харесваш повече  Peace

Много хубави двойки видях!!
Виж целия пост
# 1 652
НСЧ, твоите гени май са по-силни, а? Да са ти живи и здрави любимите хора!

Не, нищичко не е взела от мен, просто той на живо и на снимки е много различен  Laughing
Виж целия пост
# 1 653
L'Agent, гражданското ми прилича на това в Мусагеница. И руса си хубава, ама брюнетка си по-красива. Ако сравня младоженската снимка с другите бих казала, че ТМ просто не е много фотогеничен. Хубавите деца са доказателство.

Ноар, излъчваш щастие. На колко е синът ти? 6-7?
Виж целия пост
# 1 654
L'Agent, гражданското ми прилича на това в Мусагеница. И руса си хубава, ама брюнетка си по-красива. Ако сравня младоженската снимка с другите бих казала, че ТМ просто не е много фотогеничен. Хубавите деца са доказателство.

Да, Мусагеница е. Подписахме набързо един ден.
Страшен е ММ, ама аз си го харесвам.

А аз с е направих тъмно руса и полека вървя пак към брюнетка.
Виж целия пост
# 1 655
Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 1 656
Снимка от именния ден на мм. Жалко, че не си използва подаръка по предназначение ( престилката ) Grinning



 Sunglasses
Виж целия пост
# 1 657
Хубавите бг мами са създали хубави семейства, всички сте прекрасни   bouquet
Мис Октомври и на мен много ми хареса роклята ти  Hug

Виж целия пост
# 1 658
Последните снимки са  Joy
Виж целия пост
# 1 659
Много добри зомбита... Peace
Виж целия пост
# 1 660
Мъжовете ли си показвате?
Ето го и моя

Виж целия пост
# 1 661
Мъжовете ли си показвате?
Ето го и моя

Не се вижда кой знае какво... Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 662
Мъжовете ли си показвате?
Ето го и моя

Не се вижда кой знае какво... Crossing Arms

Да не кажа хич  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 663
Хубавите бг мами са създали хубави семейства, всички сте прекрасни   bouquet
Мис Октомври и на мен много ми хареса роклята ти  Hug


Много се радвам, че ви харесва моята нестандартна рокля! Голямо търсене падна, но си заслужаваше  Crazy
Виж целия пост
# 1 664
Мъжовете ли си показвате?
Ето го и моя

Не се вижда кой знае какво... Crossing Arms

Да не кажа хич  Crossing Arms

Е, как не се вижда? Само лицето му съм поосветила.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия