Покажи се

  • 3 912 556
  • 22 702
# 1 710
И мен кадрите на koikoii ме впечатлиха, но ми действат подтискащо.

Въпреки това майсторството си личи. Браво за изразения творчески заряд, koikoii!
Виж целия пост
# 1 711
Хайде, време е за снимките по банкси, в чест на отиващото си лято...
Виж целия пост
# 1 712
Хайде, време е за снимките по банкси, в чест на отиващото си лято...
Ами направи сефтето де Simple Smile
Виж целия пост
# 1 713
Aз по бански ще ви спестя, но ви черпя с два кадъра от Тасос за малко лятно настроение, че в това дъждовно време..е малко тегаво:





Разбира се, телефонната ми фотография не може и няма претенциите да се мери с прекрасните снимки по-рано!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 714
Ex, чудесно  Heart Eyes Как ми липсва морето вече...
Тук е мрачно и намерих повод да снимам новите ми любими чорапки  Blush
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 715
Хубава снимка. Peace
Виж целия пост
# 1 716
Eто ви нещо лятно Simple Smile



Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 717
Ex, чудесно  Heart Eyes Как ми липсва морето вече...
Тук е мрачно и намерих повод да снимам новите ми любими чорапки  Blush

Хубава снимка и хубави крака!
Виж целия пост
# 1 718
И чорапките са хубави Grinning
И аромата на кафето се усеща Grinning
Виж целия пост
# 1 719
Малко от слънчевите дни:
Скрит текст:
Снимките ги правих с телефона, затова не са много качествени. И са случайно взети, все още не съм прегледала всичко, което сме снимали.
Виж целия пост
# 1 720
Малко морски  снимки , направени от мен с телефона . Blush (аматьорски)
Несебър в 5;45 сутринта.
Слънчевите лъчи рано сутрин
вълните и гларус за разкош
Созопол
Панорамна снимка към Созопол
Слънце
Емине
пуст Несебър
последна

Имам още много такива, но да не досаждам с непрофесионални снимки,  Blush
Виж целия пост
# 1 721
 koikoi, красавице, много уютна снимка с чорапките, аз също имам подобни , на  снежинки и еленчета Grinning  Мисля рано им е още, много рано дори,  чувам от прогнозата.  Ние тепърва си идваме от море,  добре, че за детето всичко поръчах от рано че до вторник нямаше да се оправя .
Виж целия пост
# 1 722
Тарталета, Яна, кеф.

Кои, рано ми е за чорапи, колкото и да са ми любими Simple Smile
Виж целия пост
# 1 723
Жега ви е на вас, ама аз умрях от студ сутринта Grinning Ша ще те чакам зимата да разходиш и твоите чорапки в темата  Crazy
Виж целия пост
# 1 724
Признавам си, че  още шляпам с чехли, летен панталон и потник. Все още не ми е студено, дано докато се приберем в испанско времето да се задържи такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия