"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 618
  • 754
# 15
Новата тема е Прекрасна и Божествена!
Всъщност и ние всички сме такива!

Свет, Ваня да не се отказа от темата?!

Радвам се ,че лицето на темичката ви харесва... bowuu Hug Heart Eyes

Не Naughty...просто в момента , няма възможност... bowuu Grinning
Виж целия пост
# 16
Мераба!

Свет  Ваня   за прекрасната нова тема!

Цвети  Hug Heart Eyes Коте  Hug Heart Eyes Сезонче  Heart Eyes Hug  Наде  Heart Eyes Hug
 и за всички,които ще се появят след мен. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Добре дошла на новата съфорумка и от мен ! Hug

Виж целия пост
# 17


Привет  на Дили...и от мен. wavey Hug
Виж целия пост
# 18
Толкова ухилен Мехмет не бях виждала... Naughty Laughing Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 19
По-ухилен и от чешмата в гората!
Виж целия пост
# 20
Новата тема е Прекрасна и Божествена!
Всъщност и ние всички сме такива!
Свет, Ваня да не се отказа от темата?!

Не съм се отказала, но в момента нямам много време, а и там където съм нета е много лош. Едва успявам да Ви следя, така ще е до края на Август.

Нов клип



ПП Сега видях че сте го пуснали в старата тема, но нищо.

Виж целия пост
# 21
Мерси Свет, че ми отговори. Peace
На много ухиления кадър  тъй се побъзикнаха с него в Beyaz Show, че смеха му беше много първичен.
Хубаво е човек да се смее и да пръска около себе си положителни йони.
Виж целия пост
# 22
АУУУУУ...разгеле Peace..аз днес се убих да го търся в ютуб,ама йок... #Cussing out
Мерси..Ванюш bowuu Hug
Виж целия пост
# 23
Здравей Ваня,
Много поздрави  там, където си. Почивай активно, че септември пак наново се захващаме с Завръщането на Боран.
Следва Раздялата им и -"Като иска да си ходи......никого няма да държа на сила"
Ей тези мъже бе, много бързо забравят от къде са тръгнали. Забрави Боран като я държеше насила в Мардин.
В един Истанбул не я пусна, нито пък на по кафе с приятеля си. Добре че птичката беше хитра и му избяга. Laughing
И тогава като пощуря, полудя, взе пистолета и право в Истанбул при предателката. Ама сърце не му даде. ..
А тя тъй го опомни с три шамара насред  плисъка на вълните, че всичко се заличи и стопи.
Приказката продължи с неволи и сълзи.
Виж целия пост
# 24
Здравей Ваня,
Много поздрави  там, където си. Почивай активно, че септември пак наново се захващаме с Завръщането на Боран.
Следва Раздялата им и -"Като иска да си ходи......никого няма да държа на сила"
Ей тези мъже бе, много бързо забравят от къде са тръгнали. Забрави Боран като я държеше насила в Мардин.
В един Истанбул не я пусна, нито пък на по кафе с приятеля си. Добре че птичката беше хитра и му избяга. Laughing
И тогава като пощуря, полудя, взе пистолета и право в Истанбул при предателката. Ама сърце не му даде. ..
А тя тъй го опомни с три шамара насред  плисъка на вълните, че всичко се заличи и стопи.
Приказката продължи с неволи и сълзи.


Сезони Hug...мерсаж ,че ми напомни...ето това ще гледам тази вечер...иииии...тази реплика ,не беше ли от втората им раздяла...на пътя,кога Абай го изостави... newsm78
Виж целия пост
# 25
Ve youtube kanalımız 1 milyon 65 bin izlenmeyi, 1236 aboneyi geçmiş benim yokluğumde
smile emoticon
İzleyen ve abone olan herkese teşekkürler, nice milyonlarca izlenmeye hep beraberce
😉

Bu arada şu anda Mehmet Akif Alakurt' un memleketi Ordu/Fatsadayım

 google

И нашия канал в YouTube, за да наблюдава 1000000 65000 абонати в 1236 премина моето отсъствие
усмивка емотикон
Монитори и благодаря на всички, които се абонира, винаги е хубаво да видя как милиони заедно
😉

Междувременно Мехмет Акиф Alakurt момента е родния град Army / I Fatsad




Страницата е харесана · преди 7 мин. край Fatsa, Turkey



 newsm78 За клипа става дума ,нали...колко е гледан bowuu
Виж целия пост
# 26
Мераба!

Скрит текст:
Свет  Ваня   за прекрасната нова тема!
Цвети  Hug Heart Eyes Коте  Hug Heart Eyes Сезонче  Heart Eyes Hug  Наде  Heart Eyes Hug
 и за всички,които ще се появят след мен. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
Добре дошла на новата съфорумка и от мен ! Hug

Охоооооо Ванче, Hug рядко ни посещаваш. Rolling Eyes
И на хърватките, и на рускините форумите са постни, вярно е, че не са цветни като нашата темичка тук. Party
Виж целия пост
# 27
Изгледах  първите три еп на Фатих, има защо сериала да не се радва на зрителски интерес. Нищо че играе МА една птичка пролет не прави. На фона на Великолеония век този сериал бледнее. Основното в управлението на султан Мехмет II  са походите му и завладяването на Константинопол, а те дават  само дворцови интриги, Валидета в борба за престола на синчетата си, малко мистика и май е това. Не е така завладяващ като ВВ, нито с декори, нито с игра. В 1 еп основното май беше да се сменят чаршафите на султана\ за да посипят отрова на тях/ и баш ханъмите му да се обвиняват коя е по по най без Фатих да ги пожелае колкото и да му се натискат, слабичък като цяло
Виж целия пост
# 28
Между другото навремето прочетох инфо със суперлативи за Фатик, който тепърва предстоеше да се излъчва, че щял да бъде най-скъпоплатения исторически сериал и все в този дух.
Абееееее направо дърпаха Дявола за опашката.
Така е Славена, една птичка пролет не прави.
Скрит текст:
Аз например не съм си и помисляла, че сериал на Къванч може да бъде свален от екран преждевременно заради плачевен рейтинг, но се случи, така че никой/я не е застрахован/а от подобна ситуация, която не го/я прави по-малко кадърен/а актьор/а от колегите му/я.
Виж целия пост
# 29
Наде, за текста в спойлера, права си. Името на един известен актьор е гаранция за добра реклама, но в такива проекти работата е екипна и все някъде нещо куца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия