. Много усмихнат и доволен , храни някого , трябва да си ти , няма коя да е друга

, дори и за футбола. И той гледа футбол като мен , привърженик на Бешикташ
Добро утро, момичета
На всички преди мен и след мен появили се 


...кога пък видя
...човек не може да п..... от вас...няма скрито ,покрито

...ама и двете са си хубавици... 
...и следващото кафенце идва по поръчка...


........
и на тези, които тепърва, ще се появят.
........
закуски,
но вече е време за хапване. 

...кога пък видя
...човек не може да п..... от вас...няма скрито ,покрито

...ама и двете са си хубавици... 
...Сезонииииииии
...урочаса ми аватара и изчезна....

...един обеден поздрав от мен
...не е по темата ,но клипчето е върховно
...насладете му се и вие...



...има преведени до 21 епизод...първи сезон завърши с 31 епизод...чакаме втори, през септември... 
Препоръчани теми