"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 617
  • 754
# 45
А това е за Стара Загора и Ваня , за прекрасната темичка   bouquet

Виж целия пост
# 46


 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 47

Славенче , тук Абай е много хубав , теб ли храни бе мила  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 . Много усмихнат и доволен , храни някого , трябва да си ти , няма коя да е друга  newsm78 newsm78 newsm78  newsm51
А за Мехмет какво да кажа , за пореден път се убеждавам че си пасваме идеално  smile3521 , дори и за футбола. И той гледа футбол като мен , привърженик на Бешикташ   love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 48
Hug  Добро утро, момичета    bouquet  На всички преди мен и след мен появили се   smile3525
                                                                                                           
Хайде да пием кафенцееее с любимеца ни   smile3521
         
Виж целия пост
# 49
Здравейте,
Свет видя ли , провокирах те да смениш снимката.
Но наистина онази булка ми приличаше на Сандра Бълок. Simple Smile
Виж целия пост
# 50
А това е за Стара Загора и Ваня , за прекрасната темичка   bouquet


wavey Hug Heart Eyes
Уаууууууу #Shocked...сладичко Laughing...тамън към кафенцето... bowuu Hug  love001  love001

Виж целия пост
# 51
Здравейте,
Свет видя ли , провокирах те да смениш снимката.
Но наистина онази булка ми приличаше на Сандра Бълок. Simple Smile

Ейййййййй #Crazy...кога пък видя ooooh!...човек не може да п..... от вас...няма скрито ,покрито Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Може и да имат малка прилика Thinking...ама и двете са си хубавици... bowuu
Виж целия пост
# 52
Hug  Добро утро, момичета    bouquet  На всички преди мен и след мен появили се   smile3525
                                                                                                           
Хайде да пием кафенцееее с любимеца ни   smile3521
         

Етоооооо Hug...и следващото кафенце идва по поръчка... bowuu  love001  love001

Виж целия пост
# 53
Hug  Добро утро, момичета    bouquet  На всички преди мен и след мен появили се   smile3525
                                                                                                           
Хайде да пием кафенцееее с любимеца ни   smile3521
         

Етоооооо Hug...и следващото кафенце идва по поръчка... bowuu  love001  love001


Със цигара smile3503
Виж целия пост
# 54
Здравейте на все заварила Hug........Hug и на тези, които тепърва, ще се появят. Hug........Hug
Кафенца, Heart Eyes закуски, Heart Eyes но вече е време за хапване. Heart Eyes
Виж целия пост
# 55
Здравейте,
Свет видя ли , провокирах те да смениш снимката.
Но наистина онази булка ми приличаше на Сандра Бълок. Simple Smile

Ейййййййй #Crazy...кога пък видя ooooh!...човек не може да п..... от вас...няма скрито ,покрито Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Може и да имат малка прилика Thinking...ама и двете са си хубавици... bowuu

Етооо Shocked...знаех си аз Naughty...Сезонииииииии fight...урочаса ми аватара и изчезна.... smile3514 smile3512 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 56


http://gecce.com/magazin/video/meryem-uzerli-cansu-dere-dayak-sahnesi

 newsm53
Виж целия пост
# 57
Момичета  Hug Heart Eyes ...един обеден поздрав от мен  Peace...не е по темата ,но клипчето е върховно bowuu...насладете му се и вие... Laughing
Скрит текст:
http://www.dailymotion.com/video/x30a3wl_paramparca-%D0%B3%D1%8E%D0%BB%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%B1%D0%B3-%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8_shortfilms
Виж целия пост
# 58
Привет момичета  Hug Hug Hug

Свет много хубаво клипче, а този сериал има ли го с превод или субтитри  newsm78
стори ми се интересен

Диди на мен пък хич на ми хареса последната част на Аданеца много ми беше тъжна, няма я комедийната нотка от първите два сезона  Sad
Виж целия пост
# 59
Свет много хубаво клипче, а този сериал има ли го с превод или субтитри  newsm78
стори ми се интересен


Да ,Коте Hug...има преведени до 21 епизод...първи сезон завърши с 31 епизод...чакаме втори, през септември... bowuu
Заповядай тук...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=854429.0...  на първа страничка пише къде можеш да го гледаш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия