"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 495
Хайдееееее, сменили сме си снимката и корицата във фейса   newsm78
   
                                                                                                                         
Виж целия пост
# 496
Права си, Вили!

При това днес изглежда е правил няколко смени. 
Виж под снимката с лъва пак има големи обяснейшъни.


Хайдееееее, сменили сме си снимката и корицата във фейса   newsm78
   
                                                                                                                         
Виж целия пост
# 497
Добре, а ковачът от кой филм е?
Виж целия пост
# 498
Права си, Вили!

При това днес изглежда е правил няколко смени. 
Виж под снимката с лъва пак има големи обяснейшъни.

Скрит текст:
Хайдееееее, сменили сме си снимката и корицата във фейса   newsm78
   
                                                                                                                         
[/quote
]
Права си мила, големи менканици е правил   Joy   Joy   Joy
Виж целия пост
# 499
Добре, а ковачът от кой филм е?
   Снимката е от Фатих.
Виж целия пост
# 500
Hug  Наденцеее, това е за теб милааа    love001
     

Виж целия пост
# 501
Запис в темата   bouquet
Виж целия пост
# 502
Якшамлар, боранки !

Сезонче  Hug благодаря ти  newsm51

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички .

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 503
Сезонче , благодаря ти мила , дружка си , знам аз   love001  love001 newsm51
Този Маслинков Мъж с бял потник  е единствено и само за теб  smile3525

Никой друг да не пипа чееееееее #2gunfire #2gunfire bash bash bash


Време му е да се включи в някой сериал.
Виж целия пост
# 504

                                                                                                       


Тези двамата са уникални. Харесват ми като двойка. Като екранна двойка де. Но бях чела, че не са се разбирали по време на снимките и още не си говорят. Не знам до колко е вярно това.
Виж целия пост
# 505

Време му е да се включи в някой сериал.

Борянче, и ние все това повтаряме, ама не слуша!
Виж целия пост
# 506

Време му е да се включи в някой сериал.

Борянче, и ние все това повтаряме, ама не слуша!
Няма да е лошо да започне и да слуша от време на време.
Виж целия пост
# 507

Виж целия пост
# 508
Здравейте!

Значи Агата сменя си боята час по час говори за непостоянство... вече взе да ми липсва сериала

Виж целия пост
# 509
Виждам , че тази вечер сте на тема снимки , хайде една и от мен , на двама сладури  newsm51 newsm51 newsm51

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия