Добро утро и от мен
прекрасна седмица ви желаяКъде е този дъжд
при нас е жега
прекрасна седмица ви желая
при нас е жега
прекрасна седмица ви желая
при нас е жега


.
и направо не се диша
Чакаме това хубаво момче да излезе от мишата си дупка!
. Връщам се да ви изчета по-късно, но сега ме сърбят пръстите да питам кога започва нашият филм?
. Бъди силна.

Заваля. Разхлади и някак на душата й се иска да литне от радост. Мда... дано и при вас дъжд плисне и да ви стане леко на душата и сърцето 


. Зареждат ме позитивно



на всички, без изключение!
до довечера, ще завали на всякъде
така казаха, в прогнозата за времето
много си щедра
!

майката никогане се забравя
за съжаление почивкатани свърши вчера се прибрахме
де да си почивах по този начин ама не да го гледам на снимка а на живо ама нееее
за сметка на това бягах след палавата щерка
ама да е жива и здрава след някоя и друга година няма да се гоним 

Котееее, така е
хубавите неща винаги свършват бързо. Но ти нищо не каза
срещна ли духа
Мила, да ти е жива и здрава
палавата дъщеричка
Препоръчани теми