"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 555
Ванче, тук е    bouquet
                                               

                                             
Виж целия пост
# 556
E, зимна е . сега в Стамбул е 45 градуса - няма как да е с яке.  Иначе може да не е много стара.

Хелън, ти си психолог - да, много логично разсъждаваш.  И аз като ги гледах също мислех, че Джансу не е можела да понася актьора ....физически.  Но не знам защо. 
Между другото, също мислех да не би поради някаква състезателност между тях.
Или нещо, не, не знам, но не може да го скрие.
Между другото, той излиза да е по-добрия актьор от двамата - раздава го индиферентно и си върши работата там.
Всъщност, аз започнах да ги гледам, защото харесах първо актрисата, така че това, че изразих горното мнение е според мен обективно.
Но аз не съм се толкова задълбала колкото вас - не го знам из другите филми - гледах по малко от другите неща, които пускахте в темата - напр. Аданали една серия . голям смях, но там друг актьор беше в центъра на вниманието  - един с мустаци и една забрадка тичаше из един зоопарк. 


Момичета, тази снимка нова ли е, така ли изглежда нашия човек?

Виж целия пост
# 557


       Вили , адмирации , отново си ненадмината  newsm51.

       На фона на тангото изпълнено от Клайдерман , подбраните моменти

      ми въздействат като изживяни !
Виж целия пост
# 558
Ох, съвсем спя - никой не е казал откъде е снимката -  може да е от по-хладно място .  те нали ходиха до Амстердам, до къде още беше - Талин ли, Рига ли - но и там беше по къс ръкав.

E, зимна е . сега в Стамбул е 45 градуса - няма как да е с яке.  Иначе може да не е много стара.

Хелън, ти си психолог - да, много логично разсъждаваш.  И аз като ги гледах също мислех, че Джансу не е можела да понася актьора ....физически.  Но не знам защо. 
Между другото, също мислех да не би поради някаква състезателност между тях.
Или нещо, не, не знам, но не може да го скрие.
Между другото, той излиза да е по-добрия актьор от двамата - раздава го индиферентно и си върши работата там.
Всъщност, аз започнах да ги гледам, защото харесах първо актрисата, така че това, че изразих горното мнение е според мен обективно.
Но аз не съм се толкова задълбала колкото вас - не го знам из другите филми - гледах по малко от другите неща, които пускахте в темата - напр. Аданали една серия . голям смях, но там друг актьор беше в центъра на вниманието  - един с мустаци и една забрадка тичаше из един зоопарк. 


Момичета, тази снимка нова ли е, така ли изглежда нашия човек?

Виж целия пост
# 559
Ванче, тук е    bouquet
                                               

                                             

Вили, ПРЕКРАСЕН клип!
На фона на тангото и само подбрани красиви моменти. Красота!
Нашто момче е запленяващ, уникално красив.. Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря ти за поредната доза удоволствие от твоя клип smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 560
Ванче, тук е    bouquet
                                               

                                             

Вили, ПРЕКРАСЕН клип!
На фона на тангото и само подбрани красиви моменти. Красота!
Нашто момче е запленяващ, уникално красив.. Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря ти за поредната доза удоволствие от твоя клип smile3525 smile3525 smile3525

Клипа е красота. Много благодаря на Вили за старанието, което е положила.
Виж целия пост
# 561
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked

Това нещо, което е до Джансе не мога да го гледам.
Виж целия пост
# 562
Ванче, тук е    bouquet
                                               

                                             
Браво , Вили. Невероятен клип. Лошото е че не го виждаме в сегашни проекти.
Виж целия пост
# 563
Ох, съвсем спя - никой не е казал откъде е снимката -  може да е от по-хладно място .  те нали ходиха до Амстердам, до къде още беше - Талин ли, Рига ли - но и там беше по къс ръкав.

E, зимна е . сега в Стамбул е 45 градуса - няма как да е с яке.  Иначе може да не е много стара.

Хелън, ти си психолог - да, много логично разсъждаваш.  И аз като ги гледах също мислех, че Джансу не е можела да понася актьора ....физически.  Но не знам защо. 
Между другото, също мислех да не би поради някаква състезателност между тях.
Или нещо, не, не знам, но не може да го скрие.
Между другото, той излиза да е по-добрия актьор от двамата - раздава го индиферентно и си върши работата там.
Всъщност, аз започнах да ги гледам, защото харесах първо актрисата, така че това, че изразих горното мнение е според мен обективно.
Но аз не съм се толкова задълбала колкото вас - не го знам из другите филми - гледах по малко от другите неща, които пускахте в темата - напр. Аданали една серия . голям смях, но там друг актьор беше в центъра на вниманието  - един с мустаци и една забрадка тичаше из един зоопарк. 


Момичета, тази снимка нова ли е, така ли изглежда нашия човек?


Принксче, исках да питам по точно това ли ще  е  естествения образ на Мехмет вече?

Щото аз на всички снимки го вижам кат поп???

А ти гледай Аданата, Там Мехмет е пич-мъжкар, секси до мозъка на костите.
Аз го гледах избирателно - само кадрите с Мехмет.. Joy Joy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 564
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked

Това нещо, което е до Джансе не мога да го гледам.
..на..с това нещо Джансуто е правила любов и кой знае още какво... newsm78 newsm78 newsm78

а пък с това нещо Джансуто казва, че я отблъсквало/ама аз не й вярвам че е вярно/

и с това също
Виж целия пост
# 565
Лека нощ боранки-сладуранки

Виж целия пост
# 566
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked

Това нещо, което е до Джансе не мога да го гледам.
..на..с това нещо Джансуто е правила любов и кой знае още какво... newsm78 newsm78 newsm78

а пък с това нещо Джансуто казва, че я отблъсквало/ама аз не й вярвам че е вярно/

и с това също

Аз също не й вярвам.
Виж целия пост
# 567
Hug  Момичета    bouquet  Благодаря Ви   newsm51    love001
           

Виж целия пост
# 568
Добро утро, хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 569
Добро утро, прекрасници!
image hosting without registration


pic upload


uploading images

Тази сутрин няма да правя кафе и закуска, а ви сервирам един прекрасен АГА Wink
Снощи сте се развихрили здраво!
Ваня, клипът ти е прекрасен в него са едни от най милите сцени от сериала Rolling Eyes Като го гледам още повече ми липсва сериала Thinking

Вчера, когато качих коментара за лъва, видях, че текста е подобен, но не знаех, че е точно същият от преди време.Но въпреки всичко, факт е ,че тя му го е пуснала пак, под актуална снимка Rolling Eyes Мисля, че има нужда да го поразтръсква от време на време newsm78
Тази фенка е човек, който по някакъв начин има поглед за нещата ,които са се случвали зад кадър, особено по времето на снимането на Съла. Има албум с прекрасни снимки зад кадър #Crazy Горните са от нейния профил Wink

 Снощи сте се поупражнявали върху отношенията в нашата любима двойка Joy Лошият дъх, направо ме срази rotfImbo rotfImbo
Моята версия е следната...Срещат се две новоизгряващи звезди, талантливи ,красиви, разглезени от хорско внимание. До тогава не им се е налагало те да се съобразяват с другите, а е било обратното...другите са се съобразявали с тях newsm78 Мехмет най-малкото дете в семейството, закрилян от по-големите, особено от каките... На снимачната площадка се срещат двама с добре обгрижвано ЕГО...Но съдбата си прави шеги с хората, поне единия(мисля, че е бил той, поне в началото) е хлътнал по екранната партньорка #CrazyТя обаче не е откликнала, или поне не е било веднага smile3506 Егото му е силно наранено и вместо да поупорства в ухажването той се впуска да я хапе по темата непрофесионално отношение към работата, а тя да не му остане длъжна му е изпраскала някакво условие да няма целувки...Имайки предвид годината на заснемане 2006 и консервативния пазар на който се разпространява сериала, номерът е минал Rolling Eyes После се е случил ефекта на снежната топка, която се търкаля надолу и става все по-голямаааа newsm78 А после си наричаме новите партньорки Джансу, щото много, ама много не можем да я дишаме newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия