Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 390
Към момичетата от София - от известно време знам, че в Майчин Дом има безплатно училище за родители. Лекциите се провеждат всеки понеделник от 15 часа в аулата на "Майчин дом" - ет. 2.
Искате ли да се организираме и да ходим, примерно следващият понеделник 17,08 темата е  "Дишане по време на раждането, обезболяване". Не се изисква предварително записване.

Ето тук е цялата програма http://school-maichindom.webstarts.com/grafik.html

На мен ми харесва идеята, но аз исках да ходя на тези неща с мм, а едва ли ще успеем и двамата да се освободим от работа насред понеделниците Simple Smile
В Надежда имат същата тема за 22ри, но местата вече са изчерпани :/
Ще взема да потърся из форума дали няма каква сборна тема по съпроса и ще ви кажа Simple Smile

В Надежда свършват преди да вдигнеш телефона и да звъннеш Tired Аз търся вариант с по-късен час...Иначе съм много "За"
Виж целия пост
# 391
Ако намериш някъде с по-късен час - сподели, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 392
Ще е супер да се организираме и да отидем, като гледам лекциите ще са интересни
Виж целия пост
# 393
prikazzka, браво и благодарим, че си се потрудила да ги издириш и обединиш  Hug

Добавям още едно, дори утре има от 15 часа лекция "Нервно-психично развитие на новороденото", мисля да се пробвам Simple Smile

Училище за бъдещи родители в Болница Софиямед:
http://www.hospitalsofiamed.bg/?in=46&lang=bg

Виж целия пост
# 394
Lol
Деситка имам ма мила  smile3516 сутринта бях вече с 37.5  ooooh! Вчера си взех ефералган/разтворим/ и сутринта взех един и след 20 мин. вече нямах оттогава не съм я мерила.
Личната ми е болна не отговаря на тела, тия в Надежда не ми записват час при тази дето замества Михова щом не съм спешен случай  Mr. Green за утре си записах час в една клиника до нас. Просто да ме погледне доктор да видят бебчо как е, че с тия Т-ри, сополи/от алергията/ и кихане вече не знам  ooooh! ooooh! и ще го питам и за Т

Та тъй пак се оплаках  newsm47
Ма точно това викам на мама - не знам как ще я карам докато родя  newsm78 мрън, мрън и пак мрън  Mr. Green
Ама нали знаеш"Сподели за да ти олекне",такаче давай спокойно.Надявам се всичко да е наред,след прегледа сподели как е минало. Hug
Виж целия пост
# 395
Здравейте, момичета,

бременна съм ще раждам февруари 2016 г. Към момента съм 12 г.с, вероятния термин е 22.02.2016 г.Ще се радвам да обменяме опит и емоции до раждането.  bouquet
Виж целия пост
# 396
Здравейте, момичета,

бременна съм ще раждам февруари 2016 г. Към момента съм 12 г.с, вероятния термин е 22.02.2016 г.Ще се радвам да обменяме опит и емоции до раждането.  bouquet

Здравей, Irra_7 и добре дошла!
И моят термин е 22 февруари Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Добро утро  Heart Eyes
Деситка утре ще отида до клиниката да нас обадиха ми се сега, че няма да може доктора да ме прегледа ..... че еди си какво си   Mr. Green нямам късмет с прегледите и записването на часове напоследък  smile3515

Irra_7 добре дошла и лека до края  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 398
Добре дошла Irra_7  Hug
Да се похваля и аз с прегледа вчера - всичко е наред с бебо, изтанцува ми един танц, докато бяхме на преглед, махаше с ръчички и крачета. Все така продължава да си върви едричко, вече е 6см и отговаря на седмица напред. Пусна ми изследванията вече и другия понеделник сме на ФМ в Марковс  Heart Eyes . Коремчето ми започна да изпъква, под пъпа ми е леко щръкнало, явно този път по-рано ще ми проличи  preggo , поне килцата засега ги поддържам, ама то като ми е лошо пред ден-два  ooooh!
Виж целия пост
# 399
Добро утро  Heart Eyes
.... утре ще отида до клиниката да нас обадиха ми се сега, че няма да може доктора да ме прегледа ....

Стискам палци всичко да е наред, макар че друг вариант няма hug Но все пак се радвам, че от ефералгана си била по-добре. Като мине прегледа да пишеш еййй  ! Hug Heart Eyes

//PS : И добре дошли на новите мами, лека бременност и пухкав финал, сладурки !   bouquet
Виж целия пост
# 400
Eлизка много бързо подейства и до сега няма нищо/чакай да чукна на дърво/ ...
На преглед искам просто ей така да мина, че тия дни много нерви много нещо  Mr. Green а и от тая алергия с тоя запушен нос и постоянното кихане и духането му  Crossing Arms Mr. Green направо не знам ... предполагам, че не е проблем ма да видя аз  Blush
иначе съм на 27.08  Heart Eyes
Виж целия пост
# 401
Eлизка много бързо подейства и до сега няма нищо/чакай да чукна на дърво/ ...
На преглед искам просто ей така да мина, че тия дни много нерви много нещо  Mr. Green иначе съм на 27.08  Heart Eyes

Ама разбира се,че ще идеш...  Нали и ти трябва да спиш спокойно Hug
Аз се притеснявам от всичко и разпитвам много док . Все си го обяснявам с факта, че е много желан и чакан бебок, и е нормално да съм толкова досадна  Blush
Знам, че може да си смениш лекаря за женските консултации, но ако продължавам така да го тормозя, усещам че скоро може той да се включи тук, в БГ мама с въпрос дали и как може да си смени пациентката Joy
Виж целия пост
# 402
Хаха, Ели, много ме разсмя  Hug . Няка кво да се оплаква лекаря ти, всички бременни са така, аз като съм бременна с второ, да не мислиш , че не тормозя мойта лекарка. Тя даже милата вчера ми вика, абе чакай да гледаме за пол, че на предната пациентка хубавичко се видя, ама на мойто диване се въртя като пумпал и накрая ни обърна гръб  Whistling .
Относно училищата за бременни, ходих в Токуда на лекциите, но не на всички, понеже нямах възможност. Хубавото на раждането там беше, че има обучение на майката всяка сутрин как се къпе бебето, как му се почистват дупе, нос, очи, уши, това ми беше много полезно като се прибрахме вкъщи.
Виж целия пост
# 403
Здравейте,
За пола на мен ми казаха, че 75% вероятно е да е момиче. На този етап (12г.с и нещо) не се виждали полови органи, а имало 2 като линии, които аз доколкото видях, са някъде накрая на гръбчето и ако сочат на горе е момче, ако са хоризонтално е момиче.
Аз като, че ли повече искам момче, заради тромбофилията, да не се мъчи и то като мен  Sad
На вас казвали ли са нещо за пол?
Виж целия пост
# 404
Момичета в размисъл съм newsm78 .Преди малко като ходих до тоалетната ,при забърсване имаше парченца,които наподобяваха на тези ,които изпадат след употреба на утрогестан.Въпроса е в това ,че точно преди седмица приключих с поставянето му.Не е ли късно,чак сега организма да изхвърля остатъците?!Парченцата бяха жълтеникави.Другото ,което ме притеснява е ,че имам на моменти придърпваща,режеща болка от ляво-струва ми се яйчника,но пък на моменти сякаш е матката.Като разтягане го усещам.Много странно.Кръста също ме понаболява.Това с тия болежки е от снощи.

Имам го същото, Доки се усъмни за гъбички и ми пусна цитонамазката и изследване на секрета - резултатите ми показаха, че всичко е наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия