Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 120
Е добре де аз ли съм със странно мислене или?! Не е ли правилно "ПИК кода е активен следващият ден от издаването му " а не "ПИК кода е активен от деня,следващ издаването му"  ooooh! Crossing Arms Объркват хората така!

А да се похваля,ходих до един магазин да погледна количките Ретрус С-Макс и да Ви кажа момичета,но мисля че съм влюбена страхотно маневрена лека.Със страхотен зимен кош...направо 10ка от мен!
Виж целия пост
# 121
Хайде като си разкриваме годините и аз да го направя  Joy
На 40г., от гр. София Елич да ми ги запишеш Simple Smile

Кали лентичката ти е страхотна Simple Smile

Браво, mierin, само  така. Нищо ни няма на годините - много сме си добре даже.
Благодаря за лентичката... Не знам  как се престраших да я сложа... В една тема от "проблемното" ме натиснаха и така...
.   Охоо че и аз съм даже още по-голяма,септември навършвам 42 Joy Joy.
Виж целия пост
# 122
fraci Шъъъъттт  Heart Eyes Hug

Кой септември си ?? И аз съм септември  Heart Eyes

Виж целия пост
# 123
Момичетааа! Мина и моят БХС част 1, видях бебето, видяхме му и мъжкото достойнство, аз бях сигурна, че ще е момче, но все пак беше хубаво да се потвърди Simple Smile Д-р Цанкова от Св. Пантелеймон каза, че всичко му било в норма, гледа нухална транслуценция, носна кост и т.н. Много съм щастлива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Утре отивам в Майчин дом за кръвното изследване.

loolly, дано да си права и към нашето да проявява повече любов  Wink А клипчето направо ме разрева, то не са хормони, то не е чудо!  Joy

Ели и всички, които сте по-наясно от мен, имам един въпрос, този ПИК дали мога да го извадя от всеки офис на НОИ, дори да не е по постоянен адрес и в най-общи линии как става процедурата? Чака ли се и какви документи се искат. Мисля и аз да си извадя да следя всичко онлайн. (извинявам се, ако вече някой е питал за това)

Виж целия пост
# 124
fraci Шъъъъттт  Heart Eyes Hug

Кой септември си ?? И аз съм септември  Heart Eyes


19 септ.
Виж целия пост
# 125
Ели и всички, които сте по-наясно от мен, имам един въпрос, този ПИК дали мога да го извадя от всеки офис на НОИ, дори да не е по постоянен адрес и в най-общи линии как става процедурата? Чака ли се и какви документи се искат. Мисля и аз да си извадя да следя всичко онлайн. (извинявам се, ако вече някой е питал за това)

Не знам , да ти кажа... Този ПИК, дето го издаваме в НАП, може да е от всяка дирекция... Предполагам,че и при НОИ е така...  Peace
Виж целия пост
# 126
ПИК от НОИ се вади само от центъра на НОИ, където ти е постоянната адресната регистрация. Вади се лично и след представяне на лична карта. Поне така беше преди 1-2 години, ама се съмнявам да има промяна. Не знам ако имаш временна адресна регистрация дали няма да ти издадат.
Виж целия пост
# 127
fraci Шъъъъттт  Heart Eyes Hug
Кой септември си ?? И аз съм септември  Heart Eyes
19 септ.

Аз съм на 11.
Аоууу девички и двете  Heart Eyes

ПИК си вадих доста отдавна от НОИ и да ви кажа честно нямам спомен какво ми искаха  newsm78 но го вадих лично, да !!
Виж целия пост
# 128
Брааавооо, може да се потупате по рамото, задето ме поведохте към дъното-по-точно към отопчването...  #2gunfire аз се потупвам, че ми е слаб ангела ooooh!  Crazy
Издирих си козунак и ометох половината  Embarassed
Виж целия пост
# 129
Момичета нали казахте, че по пулса се разбира какво е бебето 164 удара момче или момиче? Днес на ФМ лекарката каза, че е рано.
Виж целия пост
# 130
То е мн относително май май... не е закон, така да се каже. Ако е до 140-150- уж момче, а ако е по-висок - уж момиче Simple Smile
Но тук повечето бебоци разбиха тези теории Simple Smile))
Виж целия пост
# 131

 :lol:mierin, и ММ е на 11-ти... И е твой набор. Вие сте астрални близнаци.
Виж целия пост
# 132
:lol:mierin, и ММ е на 11-ти... И е твой набор. Вие сте астрални близнаци.

Абсолютно  bowuu bowuu bowuu
само дето не знаем с него  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
кажете нещо за главоболие.... цял ден ме боли адски главата.... слагах си студено, пих много вода,спах,масаж ми правиха,но нищо не помогна... ooooh!
Виж целия пост
# 134
кажете нещо за главоболие.... цял ден ме боли адски главата.... слагах си студено, пих много вода,спах,масаж ми правиха,но нищо не помогна... ooooh!

Ох, милата.. И аз минах от там. Адско е, много по-гадно от гаденето.
В болницата ми бяха казали, че може да пия по един парацетамол или ефералган (което е същото) на ден, но не повече от три поредни дни. Личната ми лекарка пък каза по-добре да не пия...
Така или иначе пих два пъти, но въобще не ми подейства.
Какво да ти кажа, мила... Стискаш зъби и чакаш да отмине. Изчезва така внезапно, както и се появява. Лошото е, че единия път ме държа две денонощия и половина...  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия