Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 435
Добро утро  дружина Simple Smile

Много се радвам като виждам, че се включват нови и нови бъдещи мами. Добре са дошли Hug

Irchony, благодаря за препоръката, ще отида до там. Дано да ме приеме докторът.

mierin, какво става с теб, нещо те изпуснах. Вдигаш ли още температура?

peeval недей така, то не е страшно.  Heart Eyes

Аз покрай моите премеждия, не мога да се отпусна и да помисля къде и при кого ми се ражда. То е ясно, че от "избора" на екип не може да се избяга. Първия път раждах в Майчин Дом и минах без избор - 10 дни преди термин, посред нощ с изтекли води....за 2 часа и половина бях готова.
Сега обаче времената са други. И така като си мисля, водещото ми при избора на болница ще бъде да има добра неонатология, а за лекар... newsm78 май не знам още...
Виж целия пост
# 436
На мен ФМ и БХС ми направиха в 11+1, а бебо отговаряше на 11+5, лекарката ми каза че размера на бебето ако е над 4.1 може да се направи.При мен гаденето поспря като влязох  12 седмица.
Виж целия пост
# 437
Добро утро момичета   bouquet
Добре дошли и на новите мами и леко бременеене  bouquet
peeval всичко ще е е наред   bouquet
loolly и аз се бях насочила за лекции на 9 месеца и за Майчин дом,и се двоумях но щом казваш че е хубаво мисля от септември и аз да се запиша и аз за 9 месеца  bouquet
Виж целия пост
# 438
Добро утро мацки  Heart Eyes Hug

.katniss. какво да ти кажа мила имам си Т и това е  ooooh! не знам и не я меря вече, че хепнет се психясвам. Ако не ми отложат часа при доки след обяд ще я разпитам. Пък каквото такова  Mr. Green
Виж целия пост
# 439
Добро утро мацки  Heart Eyes Hug
.katniss. какво да ти кажа мила имам си Т и това е  ooooh! не знам и не я меря вече, че хепнет се психясвам. Ако не ми отложат часа при доки след обяд ще я разпитам. Пък каквото такова  Mr. Green

Добро утро и от мен kaffeetrmker_2

Ама ти още ли си с температура Ill  ...
Мислех,че си се отървала от нея , макар че няма причина за притеснение - нали ти обещах всичко да е наред  Hug И ние се притесняваме все пак, за това ако и днес ти отложат часа идваме да те вземем от София и те водим при нашия док във Варна   Laughing
Виж целия пост
# 440
Добро утро и от мен!

Margaritka_2014 , .katniss. и аз съм от Дружба  Crazy , ще бутаме май количките заедно, от коя част сте?
Моята мама вчера имаше рожден ден и празнувахме и днес хич не ми се идваше на работа , но дълга ме зове , както се казва. Утре ще ходя да си направя изследванията, че днес ме домързя да ставам рано и така. При вас как е положението ?

Виж целия пост
# 441
Добро утро и от мен!

Margaritka_2014 , .katniss. и аз съм от Дружба  Crazy , ще бутаме май количките заедно, от коя част сте?
Моята мама вчера имаше рожден ден и празнувахме и днес хич не ми се идваше на работа , но дълга ме зове , както се казва. Утре ще ходя да си направя изследванията, че днес ме домързя да ставам рано и така. При вас как е положението ?
Аз съм от Дружба 2, до Лидл.
Ще бутаме, как няма да бутаме  Crazy Веднъж да се стигне до там  Heart Eyes

Аз още съм в дълъг болничен, но другата седмица ще ходя за по малко на работа, че колежката изнемогва.
Виж целия пост
# 442
Аз съм до Кауфланд близичко пак във втора част, но като знам с предното майчинство колко км навъртях  Laughing , май съм обиколила всички Дружби хаха. Засега ходя на работа, не ми пречи много , но аз съм програмист и стоя по цял ден ан един стол. Единствено ме дразнят колегите и шефовете понякога, ама то това си е нормално като се сблъскваш със всякакви идиоти!
Виж целия пост
# 443
И аз стоя на един стол - счетоводител съм... Ставам само колкото да взема някоя папка и до тоалетна или за вода, кафе. Физическо натоварване нямам.
Но пък стреса и нервите са в изобилие. Колегите от другите отдели, не се съобразяват, че ни трябва поне малко тишина и концентрация. Зя шефовете няма да коментирам...
Виж целия пост
# 444
Момичета ето ни и нас  Hug Лекаря каза,че не вижда нищо между краката hahaha за сега сме жени  Heart Eyes айдее Ели   нали си я поръча момата за сватосване.Да ви кажа аз чак на 19 съм на фетална морфолигоя тогава ще съм вече 14сед.та не е ли късно се чудя newsm78
Виж целия пост
# 445
Ама ти още ли си с температура Ill  ...
Мислех,че си се отървала от нея , макар че няма причина за притеснение - нали ти обещах всичко да е наред  Hug И ние се притесняваме все пак, за това ако и днес ти отложат часа идваме да те вземем от София и те водим при нашия док във Варна   Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Hug eee затова ви обичам, приятел в нужда се познава   bouquet  bouquet  newsm20

.katniss. хубава професия  Naughty като моята  Joy Joy Joy Аз затова съм вкъщи няма да издържа на напрежението а при нас е много голямо  Mr. Green
Ейй как се събрахте в Дружба  Heart Eyes няма ли някой от Люлин аз сама ли ще си бутам количката  Joy Joy Joy

loathe не се притеснявай няма да е късно  Heart Eyes Hug даже е по добре, че органите на бебчо ще са по добре развити и ще се вижда идеално  Peace
 
Виж целия пост
# 446
loathe - Ако мислиш да правиш БХС е късно, ако ще е само ФМ не знам.

Момичета, на мен ми излезна БХС. Според обясненият отдолу не се налага консултация с генетичен специалист. И сега реално не знам с кого да си коментирам резултата, понеже моят лекар ми каза сама да си преценя дали да ходя на БХС, предполагам другия месец като му занеса резултат няма много да му обърне внимание. newsm78 Според мен резултати е добре, може ли някой дето е по -наясно да хвърли едно око?
Скрит текст:

Комбиниран риск за Даун - 1:19000
За останлите заболявания ми е 1:100000
Биохимичен риск за Даун - 1:4600
Възрастов риск за Даун - 1:900
Възрастов за Едуардс - 1:8100
Възрастов за Патау- 1:24000
Възрастов за Търнер - 1:6400
Виж целия пост
# 447
irchony , според мен ти е добър резултата, направо прекрасен. Дококлото си спомням ако е под 1:260 тогава не беше добре и се налагат допълнителни изследвания.
Виж целия пост
# 448
irchony резултати те ти са като мойте  Heart Eyes Hug
Няма рискове от болести не се притеснявай  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 449
И аз мисля, че резултатите на Irchony са отлични.

Mierinche, аз живея в Центъра. Но родом съм от Люлин. Там са близките ми и честичко ги посещавам-свекита, майка ми, семейството на сестра ми. Така, че живот и здраве ще сме често пребиваващи в стария квартал. Общо взето циркулирам в района - Метро, Поща, Пазар.

Има ли някой от Центъра?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия