Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 465
И моята лекарка по ЗК ме гледа всеки път. Има ли някой от Овча Купел?
Виж целия пост
# 466
Здравейте!
Досега съм писала само веднъж при вас анонимно, затова на първа страница съм записана така - анонимна, термин - 20 февруари, 37 г. Simple Smile
От Пловдив съм, имам син на 6 г.
Чета ви редовно, но до скоро ми беше толкова лошо и толкова ми се гадеше и повръщаше, че нямах желание да пиша. От 11 седмица гаденето и прилошаването спря, останаха позивите за повръщане. От няколко дни и тях ги няма. В 12 с. и 5 дни съм.
В края на август ходих на море чааак в Албена, но пък докторът позволи и ме насърчи, въпреки че преди това имах зацапване. Според него морето е добре за бременна жена, стига да не се изгаря. След това бях и в Доспат и отпуската свърши. Пак съм на работа!  Sad
Днес бях на БХС в клиника "Селена" при д-р Апостолова. Удоволствието ми струва 160 лв., но това да е! Човечето си беше легнало по корем и лекарката видя голям зор, ръчка ми корема, клати го - няма, пълен непукист. Е, тя успя да види, каквото трябва, но видя зор. Върви си една седмица напред и показателите са отлични, след седмица ще разбера и кръвния резултат. Има и предположение за пол вече, но не е сигурно все още.
От време на време получавам сърцебиене и задух. Докторът смята, че е на нервна почва, но днес на прегледа Апостолова каза, че имам тахикардия и да си проверя щитовидната жлеза, та си пуснах ТСХ и си чакам резултата.
Виж целия пост
# 467
Здравейте!
Досега съм писала само веднъж при вас анонимно, затова на първа страница съм записана така - анонимна, термин - 20 февруари, 37 г. Simple Smile
От Пловдив съм, имам син на 6 г.

Вече не си анонимна, смених ти го  Grinning
Само като чуя за Доспат и като цяло за Родопите, ми се разтуптява сърчицето ... Обожавам го този район  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Стискаме палци за хубави резултати от ТСХ-то  Hug И какви са предположенията за пола?
Виж целия пост
# 468
Това за болничните съм го прочела в сайта на НОИ, на страницата където си следя болничния с ПИК.
И там пише това - да 15 дни, след подаването в НОИ от работодател. За настоящия месец се изплаща в първите 5 дни на следващия.
Виж целия пост
# 469
Ето ме и мен, току що се завърнах от Доспат. Беше страхотно, 22 градуса и покой.
По повод местожителството аз съм в центъра, Лолрче, комшийки сме, аз живея също съвсем близо до НДК Simple Smile
Уж бях по-добре последно време, ама днес пак се събудих с повръщане... А съм 14 г.с. Оффффффф
Виж целия пост
# 470
Licoco явно софийският въздух не ти действа добре   Sad

Мами да ви питам вие с какво се мажете за стриите?
Предишната бременност ползвах едно кремче на DM и бях доволна, но сега са го спрели. Четох доста положителни коментари за масажно масло на Икаров, но на опаковката пише след 4 месец  newsm78
Виж целия пост
# 471
Аз имам страхотен дерматолог от старата школа и тя ме посъветва да со купя две три масла и да се мажа след баня като ги редувам всеки ден. Аз си взех арганово, от гроздови семки и кокосово.
Виж целия пост
# 472
Licoco явно софийският въздух не ти действа добре   Sad

Мами да ви питам вие с какво се мажете за стриите?
Предишната бременност ползвах едно кремче на DM и бях доволна, но сега са го спрели. Четох доста положителни коментари за масажно масло на Икаров, но на опаковката пише след 4 месец  newsm78


Бебешко олио на Джонсън, незнам колко ще предотврати появяването на стрии-за сега нямам. Гледам да се мацам вече всеки ден, пък ако помогне добре Simple Smile

orindj изпращат ли си SMS като ти преведът парички от болничния?
Виж целия пост
# 473
Здравейте на всички Simple Smile
И аз да се включа за първи път- термина ми е  между 6-10ти февр. (всеки път различно показва) .
Още нищо не усещам, не знам да се радвам ли, притеснявам ли Grinning освен че леко повече ми се спи нямам други симптоми Grinning Но записах час за септ. при Томова за фетална м. и нямам търпение Simple Smile

За мазане си направих домашен крем, но доколкото всички казват-кремовете не помагат -или си предразположена за стрии или не. Но хидратацията все си е полезна за кожата Simple Smile

Някой в София,Редута има ли ? Simple Smile

Поздрави и леко бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Вече не си анонимна, смених ти го  Grinning
Само като чуя за Доспат и като цяло за Родопите, ми се разтуптява сърчицето ... Обожавам го този район  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Стискаме палци за хубави резултати от ТСХ-то  Hug И какви са предположенията за пола?

Благодаря!
ТСХ-то ми излезе - 1.19, съвсем в норма. Не е щитовидната. Може би трябва да направя консултация с кардиолог, а може и да ми е паднал хемоглобинът.
За Доспат - вчера се върнахме. Там е егати кефа, прекрасна природа, ние бяхме в комплекса, стопанисван от работата ми, с бунгала след ремонт, новички, просторни. Можех и още да откарам там, ама ни свърши смяната.
За пола - като ни потвърдят след 3-4 седмици, ще разтръбя на целия свят!  Laughing
За морето - който се страхува - не му мислете. Щом аз издържах почти 7 часа път в едната посока, значи всеки може! А на морето е по-хладно, отделно пък разнообразието действа много добре на бременните ни акъли, така че - смело.

Виж целия пост
# 475
Ей ме на  Heart Eyes
Добре дошли на новите мами  Heart Eyes
върнах се от прегледа тази докторка беше доста учтива  Heart Eyes разпитах я за всичките си тревоги .... ясно с алергията и запушения нос нищо не можем да направим  Mr. Green това е положението  Mr. Green за температурата каза цитирам "я не и обръщай внимание" в твоето положение е нормално а и в това топло време също ето на и си измери своята и тя имаше 37,2  Joy Joy станах за смях с тая Т  Joy Joy Joy
Така бебка е добре щъкаше си - сега съм спокойна няма да ми спи и да се стресирам  Mr. Green Докторката каза спокойно всичко е наред бебето си се движи тупкаше и сърчицето и така ...... офффффф  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А и ново 20 с термина   Joy Joy Joy 17.02 .....ще припадна вече. Абе все тая 15, 17, 20 ....там някъде е  Blush Blush
Виж целия пост
# 476
Joy Миерин,споко бе момиче,няма да си изтървем термините.Иначе  bouquet много се радвам ,че всичко е наред.
Мира Петрова,на мен не ми изпращат смс.Това обаче мисля ,че се уточнява,когато си вадиш картата.
Виж целия пост
# 477
orindj ма аз съм спокойна щом ти си на линия и аз съм .... като дойде денят и часът със сигурност съм с теб няма се делим, я  Heart Eyes Hug няма да го изтървем термина  Joy

Това с смс-те е опция на самата сметка с карта  Peace аз съм си я заявила тази услуга и при всеки превод и теглене ме уведомява  Peace
Виж целия пост
# 478
Mr. Green за температурата каза цитирам "я не и обръщай внимание" в твоето положение е нормално а и в това топло време също ето на и си измери своята и тя имаше 37,2  Joy Joy станах за смях с тая Т 


Браво миерин, много се радвам, мислех те са тая температура, защо толкова време не спада
Виж целия пост
# 479
Ликоко, много се радвам, че излязохме комшийки.

Мен пък днес ме боля глава-ниско кръвно се оказва. Коремът кротува, за разлика от онзи ден и вчера когато ме болеше около пъпа. Имам и безцветно воднисто течение, от време на време. Нещо зъбите започват да ме стряскат, а всичко оправих преди бременността. Пък по обяд и стомахът даваше ядове, но лапнах един въглен.
Пълни сме с екстри. Така ще е. Във вторник съм при Андреева.
Миеринче, радвам се за теб.

Добре дошли, на новите мами!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия