Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 495
Момичета как се справяте с главоболието ?  Cry
Виж целия пост
# 496
Момичета как се справяте с главоболието ?  Cry

Когато е много зле положението с кафе ....но ако е късно вечер ..последния път слагах торбички пълни с лед на едното слепоочие, после на другото...накрая към 3 часа съм заспала с торбичката в леглото  hahaha
Виж целия пост
# 497
Добро утро и хубав ден!

За главоболието през деня пия малко кола. Слагам и мокра студена кърпа. Обаче преди това си меря кръвното.
Виж целия пост
# 498
Здравейте Simple Smile и на мен само малко кола ми помага, и то когато е много зле положението. Иначе пробвах и айрян със сол и кафе, но въобще не ми помагат Wink да ти кажа, с малко физическо натоварване сутрин (15мин.) ми се вдига малко кръвното и после се задържа цял ден. Лошото е, че не всяка сутрин съм на кеф за упражнения  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 499
Добро утро, мили дами   bouquet
Днес се събуждам без да ми е зле, колко хубаво Simple Smile
Даже съм намислила да се поглезя днес - фризьорче, маникюрче.... ми и аз съм човек Simple Smile)))
Виж целия пост
# 500
Кали, бързо са ти ги превели.
Аз този месец за първи път чакам и още нямам нищо. Болнични съм от 18.07. Кога да очаквам? Имате ли идея?
Здравей първият ми  болничен е от 22.07 до 04.08 2 седмици.На 12.08 ми изпратиха смс от НОИ, а на 13.08 от Банката
Виж целия пост
# 501
Добро утро, мили дами   bouquet
Днес се събуждам без да ми е зле, колко хубаво Simple Smile
Даже съм намислила да се поглезя днес - фризьорче, маникюрче.... ми и аз съм човек Simple Smile)))

Браво миличка действай тогава щом се чувстваш добре  Heart Eyes
Аз това с фризьора го направих миналата седмица  Crazy

prikazzka ма ти само кажи ще ти пратя свеки и кръвното ти ще се вдигне веднага. Няма нужда да се натоварваш физически  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 502
Добро утро, мили дами   bouquet
Днес се събуждам без да ми е зле, колко хубаво Simple Smile
Даже съм намислила да се поглезя днес - фризьорче, маникюрче.... ми и аз съм човек Simple Smile)))

Браво миличка действай тогава щом се чувстваш добре  Heart Eyes
Аз това с фризьора го направих миналата седмица  Crazy

prikazzka ма ти само кажи ще ти пратя свеки и кръвното ти ще се вдигне веднага. Няма нужда да се натоварваш физически  Joy Joy Joy

За каузата да пратя и аз моята?  Heart Eyes Ама мнооого ще ви обичам, ако не ми я връщате  Joy

За фризьора и аз ходих преди две седмици Simple Smile Даже нали преди месец се минах с боя , но после майка ми се накара как не съм мислела за бебето, а съм го тровела с химии... Мин.вечер се намацах с къна (нали уж безвредна) и косата ми стана толкова суха,че не е истина, ужасна е...  ooooh! Сега всеки ден я мия и маски,маски,маски... такава грижа не е виждала никога милата  Laughing

Иначе да ви кажа вече съм мнооого по-добре - малкото ме оставя да ям сутрин и около обяд, но само боклуци - бисквити, соленки, грозде, чайчета и тестени неща. Твърдо не ще да яде готвена храна ! Мъж с мнение расте вътре в мен  Laughing Снощи правих домашни дюнери, ейййй така ме е яд - докато изям един и веднага  Sick ... Хем не сложих даже чесън в соса, уж да не го ядосвам - не ще и не ще да яде свясна храна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 503
За каузата да пратя и аз моята?  Heart Eyes Ама мнооого ще ви обичам, ако не ми я връщате  Joy

 Joy Joy Joy Joy

Сладурка разсмяме много  Heart Eyes Hug

Това с боядисването много се спекулира според мен  newsm78
Аз си се боядисах както си трябва. Не знам но има толкова вредни неща около нас за който не се и сещаме в момента та за едно боядисване. Всеки го разбира по различен начин аз не се впрягам за това.
Виж целия пост
# 504
Изплатих запитване до НОИ по имейл и това ми отговориха
Здравейте,
Съгласно чл.23 от НИИПОПДОО, паричните обезщетения и помощи се изплащат от
ТП на НОИ на правоимащите лица - осигурените лица, самоосигуряващите се лица
и лицата по чл.13, в срок 15 работни дни от представянето в съответното ТП
на НОИ на документите по чл. 3 - 8, 12 и 15 по декларираните от тях лични
разплащателни или спестовни безсрочни банкови сметки.
Успешен ден,

 Поне са ми отговорили и вече знам,че срока е 15 дни!
Иначе да се оплача,забременях 50кг,миналия месец на прегледа бях 49кг,а вчера дори 48кг  cry
За момента нито гадене,нито главоболие,и най-интересното е ,че си хапвам добре.
Добре дошли на новите мами   bouquet Ставаме все повече и повече  newsm44
Виж целия пост
# 505
Иначе да се оплача,забременях 50кг,миналия месец на прегледа бях 49кг,а вчера дори 48кг  cry

Оплакваш ли се или се хвалиш...  Laughing Шегувам се.
Радвай се. Няма нищо  странно в това. Много момичета свалят в началото, включително и аз. После не само ще наваксаш, ами и ще ги задминеш и ще се жалваш тука, че си дебела...  Laughing
Виж целия пост
# 506
Здравейте,

Мерси на майките, които ми писаха за БХС-то. Спокойно ще изчакам следващата ЖК да говоря с док за резултатите. В майчин дом няма как да ида, от работа много трудно ме пускат а всяка седмица тичам по прегледи и вече се чудя какво да измисля.

Аз когато ме боли глава си пия панадол, мъча се по 2-3 часа и накрая ми писва и удрям един панадол. Аз получавам силно главоболие когато много се ядосам или съм се претоварила на работа. Май от както забременях съм пила Панадол 4-5 пъти. Thinking

Днес дилемата ми е - как да обясня на мъжа ми, че не искам да ходя на село през почивните дни? И преди да се зачудите как така не обичам да ходя на село, нека ви кажа какви са условията там. Няма стая в която да легна и да почина, трябва да седя цял ден на двора на над 30 градуса пек и да се боря с досадните мухи,които са на рояци, понеже в съседство има краварник. Цялата рода на мъжа ми 10ина човека цял ден не си изваждат цигарите от устата и аз им дишам отровите. Междувременно тичам след детето, което умира от скука, а като види прадядо си изпада в истерия. Ами след цяла седмица работа по 10 часа после още 3 часа с детето на вън, съм направо парцал, едвам чака почивните дни и чудно как ММ не разбира, че в това състояние и аз имам нужда от почивка, а това определено не е представата ми за почивка. Аз нямам против той да отиде, да помага, ама не знам защо трябва да се чувствам длъжна и аз да ходя.  
Виж целия пост
# 507
irchony по повод болките и аз съм като теб издържам известно време и ако не минат вземам някакъв медикамент. То се търпи, търпи ма и търпението ми се изчерпа  Mr. Green
За село - не мисля, че трябва много да му обясняваш. Не му се давай казвай направо,  че не искаш да ходиш, че няма удобства и, че имаш нужда от почивка/нормална/ Не мога да разбера което от това той не разбира  Mr. Green

На любимата свеки родата е от ЛОМ ходила съм за 11 год. брак 4-5 пъти и то преко сили. И мила причината е тази който ти си написала. Там няма никакви условия .... WC-то на двора, за инпровизираната баня да не говори  Mr. Green - да бе да, да си гледа моя мъж работата. Ходи там сам. Не ме закача.
Виж целия пост
# 508
... Днес дилемата ми е - как да обясня на мъжа ми, че не искам да ходя на село през почивните дни? И преди да се зачудите как така не обичам да ходя на село, нека ви кажа какви са условията там. Няма стая в която да легна и да почина, трябва да седя цял ден на двора на над 30 градуса пек и да се боря с досадните мухи,които са на рояци, понеже в съседство има краварник. Цялата рода на мъжа ми 10ина човека цял ден не си изваждат цигарите от устата и аз им дишам отровите. Междувременно тичам след детето, което умира от скука, а като види прадядо си изпада в истерия. Ами след цяла седмица работа по 10 часа после още 3 часа с детето на вън, съм направо парцал, едвам чака почивните дни и чудно как ММ не разбира, че в това състояние и аз имам нужда от почивка, а това определено не е представата ми за почивка. Аз нямам против той да отиде, да помага, ама не знам защо трябва да се чувствам длъжна и аз да ходя.  
Тази тема мисля, че ще ни е също толкова болезнена и трудна, колкото и онази за свекървите  Laughing И аз имам същите разговори за селото на мъжо... още повече,че най-големия ми проблем е с гаденето ми - те са с външна тоалетна и човек няма къде да се подпре спокойно,  за да свърши за каквото е отишъл  ooooh! А и неговата представа за "да идем на село" е да отидем, той да седне, аз да готвя/слагам/чистя след това, защото баба му и дядо му са много възрастни... И когато тръгнем наобратно да ми зададе в колата великия въпрос : "Ся що не си на кеф, да не е станало нещо" ...  почивни дни = мечтаааа bash
Виж целия пост
# 509
Малеее, душици...почвам много да си обичам мъжа. За доста неща е тежък случай, но никога ама абсолютно никога не ми е налагал нищо свързано с родниние му. Даже аз го убеждавам веднъж годишно да ги посетим на вилата, и то само за една нощувка. Те си живеят в София, но пак аз съм инициатор за обаждания и срещи. А, като се видим много внимават как се държат и стават на пътечка, по тях да минеш. Не винаги е било така, но са общо взето разбрани и свестни. Имат респект от децата си, което за мен е ок, отвсякъде.
Я ги стягайте тия мъже. Сега сте бременни с техните деца и да траят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия