Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 6

  • 110 804
  • 772
# 405
Лорин, ако искаш да правиш БХС във Вита - там ще ти е прегледа, там ще ти вземат кръв и там ще платиш.
По-евтино ще ти излезе ако минеш само на преглед и с мерките отидеш в МД да ти вземат кръв, но на мен лично не ми се разкарваше. 
Виж целия пост
# 406
Ясно, а в същия ден, в който ми е прегледа ли трябва да дам кръв или по-рано?
Виж целия пост
# 407
Ясно, а в същия ден, в който ми е прегледа ли трябва да дам кръв или по-рано?
Непосредствено след прегледа ще те пратят долу в лабораторията и това е.
Виж целия пост
# 408
кръвта е след прегледа, мисля, че можеше максимум 24 часа. Но ако ги правиш във Вита, няма да се наложи да чакаш и да ходиш в различни болници.
Виж целия пост
# 409
Аа, и още нещо - във Вита ще ти кажат да отидеш да си вземеш резултатите след 10на дни или нещо от този род, не им се връзвай, ще са готови по-рано  Grinning Можеш сама да си ги провериш на сайта на НГЛ.
Виж целия пост
# 410
commala, Brayda много Ви благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 411
commala, Brayda много Ви благодаря!  Hug
Моля  Simple Smile
Ти при коя лекарка се следиш във Вита? Че сме и двете в августовката отчетна гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 412
commala, Brayda много Ви благодаря!  Hug
Моля  Simple Smile
Ти при коя лекарка се следиш във Вита? Че сме и двете в августовката отчетна гледам Simple Smile
ще ти пиша на лично
Виж целия пост
# 413
ще се радвам да споделите и тук Simple Smile, че аз в момента се чудя при коя да се запиша Simple Smile
Виж целия пост
# 414
ще се радвам да споделите и тук Simple Smile, че аз в момента се чудя при коя да се запиша Simple Smile
Добри отзиви тук съм чела за всички АГ-та там. Мога да ти хваля моята си лекарка, но същото ще направят и другите за техните си  Grinning При Славкова съм аз, и да си призная, преди 4 години, попаднах съвсем случайно при нея, защото работеше в събота, но много я харесах и се радвам, че така се случи. От тогава насам само при нея ходя. Единственото неудобно е, че вече преглежда само в петък. През останалото време е във Фемина.
Виж целия пост
# 415
2012г и на мен това ми беше причината да се запиша при Славкова - че работи в събота
Виж целия пост
# 416
Здравейте мами Simple Smile
И аз ще се запиша в тази група. В 8 г.с. съм и се записах на ЖК при д-р Богословова. Изключително доволна съм от първия преглед и ми направи много добро първо впечатление. Пакета при нея е 600 лв. и ми обясни, че всичко влиза в него с изключение на феталната морфология.
Знам, че е рано още да мисля за това къде ще раждам, но обичам да си проучвам нещата от рано и съм се насочила към клиника Вита след като изчетох толкова много за нея.
Нашия термин е за 21 август Simple Smile

Успех на всички бъдеще мами.
Виж целия пост
# 417
Аз пък избрах Богословова по причина, че нямаше и един негативен коментар за нея, когато си търсих АГ. Общо взето тябеше първото име, което ми изпадна от Google и просто има защо, страхотна е. 2011г беше. Simple Smile А пък като видях, че ми е на 15 мин вървене и изражда във Вита, съвсем не търсих друг.
Виж целия пост
# 418
Бшгословова е невероятен специалист! Аз само на нея се доверявам Peace
Виж целия пост
# 419
Здравейте,
Май месец ми предстои раждане. Следя се във Вита при д-р Илиева. Някоя мама може ли да ми даде отзиви за раждане при нея? Знам от познати, че е добър специалист, аз самата също съм на такова мнение досега. Но нямам конкретно отзиви за раждане.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия