
Няма по-емоционална професия от тази да запретнеш ръкави и да поемеш в ръцете си нов живот. Благодаря ВИ, лекари и акушерки. Ще си позволя да отправя и едно персонално пожелание на екипът, при който се роди моята бебка: д-р Кълвачева и акушерка Ева Павлина. Да си живи и здрави, да работят с радост и удоволствие и винаги да се гордеят с професията си, с доброто, което правят и с щастието, което носят на хората! Няма по-благородна професия. Да изродят още много здрави бебета! Уникално е техният живот да започва с висок професионализъм, благородно сърце и слънчеви усмивки. БЛАГОДАРЯ ВИ от сърце, че направихте раждането ми уникално изживяване, което ми носи изключително и само позитивни усещания и никакви отрицателни преживявания! Страхотни сте! Няма да се сетя поименно да назова всички акушерки, с които се срещнах, но : Цвети, Надя, Рени... Честит празник 

Препоръчани теми