НВ-ВМХ, част 92 - за здравословното хранене

  • 55 969
  • 738
# 255
Благодаря Барелина
още утре пускам ТАТ, МАТ, TSH и FT-та (и една кръвна захар), като илязат ще видим и черния дроб.
иначе за други оплаквания не. а калориите са около 1300-1500. Важното е, че този месец нямам плюс. ще видя и доки какво ще каже, но ми се струва, че може леко да редуцирам калориите.
Виж целия пост
# 256
Цитат
Но въпросното "светило" казало, че вече девойката не трябва да пие вода, а само кока-кола - завинаги, не само за няколко дни.
Joy
Ох, не мога, това е невероятен бисер!
А използването на кола при повръщане се обясняваше със съдържанието в нея на цитрат, който помага в случая. И ако е за ден, не е голям проблем, де. Ама цял живот на кола...
Виж целия пост
# 257
 Laughing Laughing Laughing това за колата е ... мани, мани - тъкмо се чудех дали не е вече време на малката да й направя демонстрацията с кола и пирон (болт) - мен с този опит ме отказаха от кола за винаги Simple Smile)
Виж целия пост
# 258
Няма да забравя как майка ми, която винаги ми е казвала да не давам на детето кола, и донесе в къщи това:  ooooh!
Скрит текст:

За съдържанието което може би е излишно да пиша  Mr. Green явно всеки си има моменти на умопомрачение  Laughing
Виж целия пост
# 259
Синьо Пепси?!?!?! Боже! Добре ли виждам  Shocked Тоя народ/бизнес се чална, честно  ooooh!

Шоки, добре си си дошла  Hug Поне си си починала  Peace

Наистина е нереално и уникално да се препоръчва пиене на Кока кола за цял живот с цел еди каква си ...  ooooh! Да се смееш ли, да плачеш ли!
За телешкият салам пък нямам думи просто. Явно все още има хора, които вярват, че това е месо.
Виж целия пост
# 260
Ама синьото Пепси сигурно е с най-натурални сини пигменти от... кой знае какво. Laughing
Виж целия пост
# 261
Вив, това беше преди доста години, но не мога да го изтрия от паметта си Laughing

Ама синьото Пепси сигурно е с най-натурални сини пигменти от... кой знае какво. Laughing
Менделеевата таблица беше вътре, а сигурно и още някой новооткрит химикал. Sick
Виж целия пост
# 262
Ако питаш Пепси, те ще ти кажат, че всички съставки са безопасни или дори полезни. Twisted Evil
Виж целия пост
# 263
Здравейте, моля препоръчайте ми добра лаборатория в гр. София
Благодаря!
Виж целия пост
# 264
Хехе, без съмнение даже полезно ще го изкарат.
По този повод нещо смешно от тези дни. Бяхме за 2 дни в един сравнително отдалечен град и на връщане спряхме в МакДоналдс мъжът ми да яде ( не се чувстваше добре и казваше, че му се спяло, за което аз предположих, че може да е ниска кръвна захар). Та на всяка маса имаше поставено нещо като картонена табличка с често задавани въпроси и отговори (FAQ) за храната, която предлагат, даже беше под формата на някакво въртящо се кръгче. Естествено всичко било еко/ био/ полезно/натурално...
И мъжът ми като похапна и изглежда му се оправи захарта, се почувства доста по-добре и вика - "Виждаш ли, друго си е да се наядеш с хубава храна, веднага се усеща ефекта й"  Joy
Виж целия пост
# 265
И мъжът ми като похапна и изглежда му се оправи захарта, се почувства доста по добре и вика - "Виждаш ли, друго си е да се наядеш с хубава храна, веднага се усеща ефекта й"  Joy

Мда, прав е, дори на практика го е доказал. hahaha
Виж целия пост
# 266
Lemy , ще копирам това,което писах в спортната тема:
"Margi , не съм никак добра в писането,но ще се опитам да опиша за какво става въпрос.
Програмата в общи линии е следната ,сутрин загрявака с лека тренировка,обед-разходка тип преход в съседните курорти,следобед винаги правехме една и съща игра,която изглежда лека,но доста натоварва мускулите.Като цяло въпреки,че всичко минава под формата на игра и леки тренировки,за 3 дни си имах стабилна мускулна треска.Единия ден имахме игра  за ориентиране,беше супер забавно,чувствах се сякъш съм в сървайвър.
А Милко,той си е точно такъв какъвто съм го гледала по телевизията-много е провокативен.В смисъл,преди като съм го гледала си мислех,че говори така за да привлече внимание към режима,но той така си говори и в ежедневието.
И най-важното,храната е изцяло режимна(ВМ_НВ),като порциите са изчислени за мъже и жени.
Това е в общи линии.Много ми хареса,нямам търпение пак да отида."
Виж целия пост
# 267
Хихи, Кам, вие с мъжът ти сте на двата полюса по отношение на храната  Laughing но коментарът му е връх! Много сладурски  Heart Eyes  Grinning

Леми, как ще го изтриеш от паметта си, такъв смях забравя ли се  Laughing  Добре, че са го спрели тоз шедьовърна химията  Laughing
Виж целия пост
# 268
Шоки, ние миналата година за втори път ходихме в Албена и точно поради описаното от теб няма да се върнем. Добре, че имаше бъркани яйца, та съвсем не умрях от глад. Маслото си беше чист маргарин, сиренето и кашкавала - растителни. Рибата като варена.... пълна гнус.
Виж целия пост
# 269
Привет, банда! Успях да прочета цялата тема до тук. Нещо, което не ми се бе случвало от мноооого време...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия