Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 180
Здравейте момичета,

аз още нищо няма да купувам,само разглеждам за колички  Heart Eyes харесала съм си за сега зипи спорт и s line. Ама то има време още ,тъй че само оглеждам  Peace

Аз вече съм в 17 г.с. и много се ослушвам за пеперудите  Laughing Laughing Laughing усещам разни трептения,но все ... сякаш чакам нещо по- убедително  baby_neutral

другата седмица влизам в 5 месец   Blush и все още си мисля, че не ми личи толкова,но сутринта лелката на спирката НИ пожела лек ден и попита какво е бебето  baby_neutral
Виж целия пост
# 181
prikazzka при Михова съм по принцип  Heart Eyes Но часът ми за нея е чак на 11.09 /точно на РД  Heart Eyes/ иначе се записах в св.Петка при Ковачева за този четвъртък. И ако ми допадне тая докторка ще си остана при нея и ще се разделя с Михова  Mr. Green Ма ще видим  Peace
Хубава е тази количка но с доп.екстри излиза доста скъпичка  ooooh! ooooh!
Не знам но не бих дала повече от 500-600лв за количка. Има време де ще разгледаме и ще видим  Peace
Виж целия пост
# 182
Здравейте ! Simple Smile Има ли бъдещи мами от София, жк. Дружба 1 ? Моя термин е 9 февруари , първа бременност с близначета Simple Smile)
Виж целия пост
# 183
im0n4ety добре дошла мила  Heart Eyes  bouquet
Охх има мами от Дружба, ма сега кой бяха  newsm78 newsm78 олеее забравих  ooooh!
Те ще се обадят  Party
Виж целия пост
# 184
Здравейте мамчета!

Минах прегледа, слава богу всичко ни е в норма. Малкото човече така риташе с крачета, такова мятане се мята, че едва го улови доки да му измери размерите. Иначе видяхме оформени крачета, показа си стъпалцето даже, явно иска да му купя маратонки да му е по удобно бягането Joy Joy Joy

Пола не можахме да видим, защото накрая след всичкото мятане седна да си почива по турски...да се надяваме следващия път да се покаже.
Виж целия пост
# 185
Привет!
Аз количка няма да купувам.,защото имам от баткото едно Чико и съм доволна от нея. С кош за новородено, за кола и лятна
Съвет от мен, когато си купувате не ги избирайте само по красота, а вземете в предвид теглото на количката за качване по стълби +бебе и чанта, маневреност, върнене на гуми на 360 градуса, положение на бебе при сядане и не на последно място - влиза ли в асансьора Simple Smile не се шегувам. Една позната си купи количка по красота и всеки път като ищзлизаше сваляше задната гума за да се побере в асансьора.

Кой пита за Дружба 1?
Виж целия пост
# 186
''Моля, ако някой се спре на количка дол 500 лв. да ми покаже избора си'' Е като не помня коя мама го е писала а сега де  ooooh!
Аз съм си харесала http://www.adbor.pl/en/4,ARTE-3x3 нова варира към 550 лв. Според мен пък и за мен идеалнаа  Heart Eyes Party 
Другата
 
е направо ПРЕЛЕСТ http://bebelandia.bg/productv/55329/dizain-baby-detska-kolichka- … a-nalichnost.html обаче кажете мнение за тази количка моля ви.Летни вариант изобщо не ми харесва  някак си козеркатта много грозно ми изглежда   
Виж целия пост
# 187
loathe на мен първия вариант по ми харесва  Peace Втория не чак толкова пък и летния вариант наистина ми е доста грозничка  Mr. Green
Не знам аз най вероятно трудно ще си избера количка  Crossing Arms
Виж целия пост
# 188
''Моля, ако някой се спре на количка дол 500 лв. да ми покаже избора си'' Е като не помня коя мама го е писала а сега де  ooooh!

Аз го писах... И ме посъветваха да се спра на X-Lander. Разгледах - наистина май клоня натам. А в Продавалника има по 300 - 400 лв. Мисля, че така ще си реша въпроса аз...
Виж целия пост
# 189
Loathe,и на мен первия вариант ми допада повече.Този сенник на втирата много правоъгълен ми се вижда 😵.
Виж целия пост
# 190
Цитат
Аз го писах... И ме посъветваха да се спра на X-Lander. Разгледах - наистина май клоня натам. А в Продавалника има по 300 - 400 лв. Мисля, че така ще си реша въпроса аз...

Няма да сбъркаш. Само гледай да е с големи гуми и ако си с асансьор трябва да мериш, защото моята триколка например /X-Lander XT/ не влиза в асансьор на старите блокове и трябва да и се махне едната задна гума. Но аз живея в къща и си я паркирвам на двора. Моя приятелка така си купи от продавалник много запазена X-Lander XA изгледа си детето и я продаде. Железни са.
Виж целия пост
# 191
loathe моя приятелка има арте-то, много е доволна от нея, купи си я от Стара загора от Галикс, имат онлайн магазин. Имат много модели на Абдор, които са на добри цени, погледни ги на сайта, гледам че доста се купуват - http://baby.galix.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA … D1%87%D0%BA%D0%B8
Виж целия пост
# 192
Излизам от преглед...
Ели, може да ме наредиш с един син щъркел  Crazy
После ще чета и ще разказвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
Излизам от преглед...
Ели, може да ме наредиш с един син щъркел  Crazy
После ще чета и ще разказвам  Heart Eyes

.katniss. хайде честит младеж  bouquet
Щом си в настроение значи ти е казал добри новини Simple Smile
Утре и аз съм на БСХ при Сигридов. Моля те разкажи повече за прегледа и кръвните кога ще ти прави коментар?
Имаше ли големи закъснения?
Виж целия пост
# 194
http://baby.galix.bg/3901/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … B2%D1%8F%D1%82-64 нова е и е 329 лв има опция за закупуване на термо чувалче идеалнааа.Аз пък се замислям дали да купувам количка с зимен кош.Кога ще излизам в тоя студ с него дете??То аз ще падам сама и без количка  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия