Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 285
prikazzka м/у 1600 и 2000 има разлика за мен. Тези 400лв ще ги дам за нещо др.необходимо  Peace  Heart Eyes Heart Eyes

Е, разбира се, за всеки е различно  Hug за това мисля, че в София сме доста привилегировани с големия избор, който имаме - и на държавни, и на частни болници Simple Smile знам, че не навсякъде е така, за съжаление.
Виж целия пост
# 286
Ели слагай ми сини гащи,писано ми е да съм мъжка майка,още един мъж stork-boy :stork-boРезултатите са супер,бебчо е здрав :

Много, много, много се радвам ,че всичко е наред и честит  ти stork-boy
С огромно удоволствие добавям нови мами на първа страничка или слагам щъркелчета  Heart Eyes
Толкова бързо минава времето - кога беше като се записвахме в страничката и още единици от нас бяха записани на ЖК, а вече сме на вълна да знаем даже пола...  Hug
Виж целия пост
# 287
Е, разбира се, за всеки е различно  Hug за това мисля, че в София сме доста привилегировани с големия избор, който имаме - и на държавни, и на частни болници Simple Smile знам, че не навсякъде е така, за съжаление.

За съжаление е точно така  Mr. Green
Ние определено имаме повече избор  Peace
Виж целия пост
# 288
Значи той ще се върне на 07.10 в БГ няма как Борянка да стане  Peace Ако го издаде от 29.08 на 27.09 трябва да се издаде следващия това е ако болничния е 30дни. Няма как да го издаде с 10 дена назад нали се сещаш  Mr. Green А така като го издаде за 34 дни ще може да го издаде с 3-4 дни назад като вземем за дата 31.08 + 4 дни повече .... и така
Разбираш ли ме ?
Адашче,можеш да му кажеш да ти издаде болничния,както си е от 28.08 до 27.09.Личния ти лекар може да ти издаде до 14 дни болничен.Та по моите сметки можеш да си запълниш липсата от 10 дни от нея.
Виж целия пост
# 289
Адашче личната вече ми издава 14 дни преди 2 мес., сега не знам дали ще може  newsm78 пък и личната не може да ми издаде болничен с диагноза за браменост
Не знам но говорих с една много добра одиторка и счетоводител разбира се и тя каза, че няма да имам проблем  Mr. Green Не мога да се занимавам вече  ooooh!
Виж целия пост
# 290
Ели слагай ми сини гащи,писано ми е да съм мъжка майка,още един мъж stork-boy :stork-boРезултатите са супер,бебчо е здрав :

Честити сини гащи и добри резултати.  Hug

Минах прегледаааа, всичко ни е наред, така се успокоих. И Ели, слагай един розов щъркел, ще си имаме сестричка, юпиииии ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Pepsilight ихааа момиченце, супер  Heart Eyes Hug
Много се радвам, че всичко е наред  Hug
Виж целия пост
# 292
Ели слагай ми сини гащи,писано ми е да съм мъжка майка,още един мъж stork-boy :stork-boРезултатите са супер,бебчо е здрав :

Честити сини гащи и добри резултати.  Hug

Минах прегледаааа, всичко ни е наред, така се успокоих. И Ели, слагай един розов щъркел, ще си имаме сестричка, юпиииии ...  Heart Eyes

Сложих го аз... не че не се изкушавах още вчера да го направя  Laughing
Поне вече мога да преговарям за снахата  Joy
Виж целия пост
# 293
Ех, че хубави новини днес, браво! Честито за добрите резултати и сините и розови щъркели Simple Smile))
Аз вече нямам търпение за ФМ в петък, много се вълнувам Simple Smile))))
Искам и аз да знам вече какво е извънземното Simple Smile)))
Виж целия пост
# 294
Поне вече мога да преговарям за снахата  Joy

Някой се уредиха  Crossing Arms
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 295
Поне вече мога да преговарям за снахата  Joy
Някой се уредиха  Crossing Arms
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Ами да - момата ще е варненка , че и ще е 15-20 дни по-малка (ако се вярва на термините ни де) Няма да си пращам сина надалеч... Laughing Пък и ще се сродим с Петя  Hug
Сега остава да се образовам как се иска булка  hahaha

Аз вече нямам търпение за ФМ в петък, много се вълнувам Simple Smile)))) Искам и аз да знам вече какво е извънземното Simple Smile)))
Извънземното значи  Joy Като видя нещо подобно се успокоявам, че с ММ не сме единствените, които говорят за малкото по странен начин  Hug Петъка ей сега ще дойде, хич няма и да го усетиш кога е минало времето и ще си в кабинета, успокоена от док че всичко е наред  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 296
Аз пък нямам претенции от къде ще е момата  Naughty е ако е от морете ще е добре, свекито обича морето  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 297
На нас пък зетчето е Варненец... да не ни смените, Калиии, да метна въдичка- върви дългокрака, ушите й вече са на правилните места и от сега е дива рокаджийка  Flutter
Виж целия пост
# 298
На нас пък зетчето е Варненец... да не ни смените, Калиии, да метна въдичка- върви дългокрака, ушите й вече са на правилните места и от сега е дива рокаджийка  Flutter
За ушите много се смях... а съм още на работа с 5 човека в стаята... Ходи обяснявай , че не си луд  Joy А за рокаджийката и нас ни заинтригувахте, да знаеш Blush
Виж целия пост
# 299
И аз за ушичките много се смях  Joy Joy

А за рокаджийката и нас ни заинтригувахте, да знаеш Blush

И тая мома ли я искате  ooooh! ooooh! ooooh!
Е туй вече на нищо не прилича  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия