Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 450
Здрaвейте момичетa! Блaгодaря нa Деси и Мирa зa отговорите. Ще видя др седмицa кaкво ще нaпрaвя. Aз гогaвa тъкмо ще съм в 18 седмицa. Много се рaдвaм зa всички, които вече сa рaзбрaли полa, aз още не го знaм. Във вторник съм нa преглед, но не знaм дaли ще ме гледaт нa ехогрaф.
Зa стриите, aз първaтa бременност се мaзaх със свинскa мaс и нямaх нито еднa стрия. Сегa ьaпочнaх с олиото нa икaров, че още е топло, но мирише много тежко. Сегa понеже нямaм хубaвa домaшнa мaс ще пробвaм с кокосовото мaсло. Никой не ми отговори дaли товa кокосово мaсло могa дa го мaжa тaкa или дa го смесвaм с нещо друго.
Миеринче пробвaй дa си отпушиш нослето с мед (aко не си пробвaлa до сегa де).
И аз се мажа с кокосово масло на Икаров. Него смесвам с нищо Simple Smile Хубаво е не мирише тежко и бързо попива Simple Smile Кожата става много мекичка Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Добро утро на всички мами, значи тоя сън за нищо го нямам вече  Joy
Licoco честити сини гащи   bouquet
Kiana86 Честито   bouquet
Loolly стискам палци всичко да мине по бързо   bouquet
prikazzka от Хиполенд си я взех възглавницата, понеже и цената беше най прилична /23лв/


Сетила съм се да ви питам - някъде из предишните ни теми една от мамите беше поръчала от тези дългите възглвници за бременни от един български сайт на много добра цена. За съжаление съм с телефона и не мога да потърся в момента... Ако някоя от вас се разпознае - ще каже ли дали е доволна от възглавницата, защото аз вече искам да пробвам една такава Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Благодаря   bouquet сега ще видя дали я има още  Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Добро утро  Heart Eyes
Виж целия пост
# 454
Prikazka, незная дали ще ти бъда от полза, но аз наскоро също си взех възглавница от Хиполенд, полска за 68 лв. Много съм доволна и не съм спряла да я ползвам от тогава. Ще пусна снимка ако искаш във фейс- групата .
Виж целия пост
# 455
Добро утро и от мен!
Loolly,стискам ти палци всичко да отмине бързо.
Виж целия пост
# 456
Много ви благодаря за светкавичните отговори!  Heart Eyes Дамм, булчица на 28 септември. Simple Smile Тази година булка, догодина люлка.  Laughing
Взели сме се отдавна (12 годинки) и когато планирахме бебчо решихме да приъства на нашия ден и набързичко организирахме всичко. Simple Smile

И аз ще съм булка само че на 03.10, взе ли вече рокля?
Виж целия пост
# 457
Иха имаме си даже 2 булки  Heart Eyes
Подготвяте ли се момичета ?

Loolly дано всичко е отминало стискам палци  Peace Hug
Виж целия пост
# 458
Развълнувах се, сякаш на мен ми предстои сватба Simple Smile)) хихи. Kiana, значи и вие-като нас (оженихме се на 10тата год)- мн бързо ще се жените...стоите, походете, опознайте се малко- така-от вратата за краката Grinning
Мн сладки емоции ви желая, момичета...и после във фейса-снииимкии, да ви се радваме Simple Smile
Lolly, дано тревогата е за нищо. Радвам се, че бебче е добре  Hug
Виж целия пост
# 459
Момичета не са ми лазали,но аз бях притеснена заради бебо и исках само да знам,че е добре.Казаха ми ако продължавам с кървенето ще е най-добре да съм в болницата.Сега стискам палци до утре да спре,до момента съм пила два пъти дуфастона и докато почне да действа,ще мине малко време.А иначе сутринта като станах,пишках и като се избърсах-кръв!Изпаднах в шок,станах и като погледнах в тоалетната водата беше почти розава.Обадих се на АГ и ми каза да пия дуфастона и да ида да ме види.От сутринта течеше червено-розава а след обяд направо бие към кафяво....и е като бяло течение,колкото пъти се избърша все си го има.И сега съм на коктейл с дуфасто ,но-шпа и бусколизин 3х1 от всичко и съм като парцал.Дано само да не стават проблеми с бебчо,пък явно ще си отспя до 9тия месец 💤
Миличка, няма да се притесняваш, но си слушай доктора и ако каже влизаш в болница - не се дърпаш. И аз имах този проблем 3 поредни пъти за по 5-6 часа зацапване като третия не спря цапването и бях в болница за 3 дена на Утрогестан  3х2, Папаверин и бусколизин. Бебчето ни е ок,няма никакви проблем с него и къщичката му и аз го отдадох на стрес, понеже в него момент такъв имаше в повече - ремонти, жеги, подготовка за сватба и за капак постоянно повръщане и неядене...
Всичко ще бъде ок! Усмихвай се, мисли си само хубави неща, говори на бебчето и така.  Heart Eyes
Прегръщам те силно и стискам палци бързо да се оправиш и да забравиш за случилото се и да си караш спокойна бременност до края с един хубав финал!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 460
Благодаря Ви момичета за милите думи!   bouquet Е ако кажат да влизам-влизам,дори мисля че донякъде ще ми е по-спокойно.
Браво на булките   bouquet Не че не вярваме,но да видим по една снимка  Laughing
Kiana86 Не се притеснявай за емоцийте,аз бях в 7мес с каката когато го настъпих  hahaha bowuu
Един съвет - гледайте да няма твърди неща по бюстието,много е неприятно. Whistling
Виж целия пост
# 461
Благодаря Ви момичета за милите думи!   bouquet Е ако кажат да влизам-влизам,дори мисля че донякъде ще ми е по-спокойно.

Със сигурност ще ти е по спокойно  Heart Eyes Hug А и ще е по добре за да могат да те наблюдават. Сигурно е нещо безобидно но за всеки случай
Виж целия пост
# 462
Честити ни две булки! Hug Дано преживеете незабравими емоции!

Момичета имам едно питане (може и да е малко тъпо..). Ние като сме с термин Февруари, това означава ли, че тези 45 дни преди раждане се калкулират вече в полагаемите болнични за 2016г..?
Охх.. нещо не го обясних както трябва май..
Притеснявам се , че няма да ми стигнат тези 180 дни от 2015, защото само до момента имам изпукани 90..
Много тъмна Индия са ми тези въпроси. Ако някой ме осветли, ще съм много благодарна. newsm78

Днес в 14.40 съм на втора женска консултация Heart Eyes Heart Eyes После ще дам отчет  Mr. Green
Хубава Събота!
Виж целия пост
# 463
Честити ни две булки! Hug Дано преживеете незабравими емоции!

Момичета имам едно питане (може и да е малко тъпо..). Ние като сме с термин Февруари, това означава ли, че тези 45 дни преди раждане се калкулират вече в полагаемите болнични за 2016г..?
Охх.. нещо не го обясних както трябва май..
Притеснявам се , че няма да ми стигнат тези 180 дни от 2015, защото само до момента имам изпукани 90..
Много тъмна Индия са ми тези въпроси. Ако някой ме осветли, ще съм много благодарна. newsm78

Днес в 14.40 съм на втора женска консултация Heart Eyes Heart Eyes После ще дам отчет  Mr. Green
Хубава Събота!
Тези 45дена се водят вече болничен по майчинство и не влизат в 180 дена.Ама щом си на док днес питай за всеки случай.
Виж целия пост
# 464
И аз имам питане относно прословутите 180 дни болнични, та последно имаме право на 180 дни за цялата бременност или за една календарна година?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия