презрамките ги стегнах на максимум и отстрани има капсички да се свие в кръсчето. Аз затова и взех гащеризончето де, че дава повече възможност за коригиране на размера, а и пази кръста. Ботушките не съм пробвала, но те още ще са ни големи при всеки случай 22/23 размер, ние тези дни сефтосахме едни маратонки 21,5 размер и са ни Ок вече, малко по-големи, но са му добре и ходи добре с тях...здраве да е......не са скъпи нещата, ако трябва на друг ще ги даваме. Иначе винаги е така с дрешките там.....или поне някой от видовете. И аз преди не си давах зор да ходя рано ама се научих, че в Младост е много зле...този в студентски е доста голям и май също остават повече неща. 

. Вече няколко пъти заспива, докато обядва в столчуто, и като го сложа в леглото става и започва да скача и крещи. И пак със сукане го успивам
. Еми, ще си чакам...
Решила съм, че ще го пробвам с шише с кисело мляко, но още не съм купила биба с голяма дупка.
Наистина не го разбирам... Затова всеки ден го пробвам с различни неща, пък каквото мине. Днес понеже явно не хареса супата от кухнята, му давах лъжица с малко кис.мляко вътре и си ядеше доста добре - почти всеки път си уцелваше устата. А това, което падаше в джоба на лигавника, си го вадеше и си облизваше пръстите - разбира се ми даваше и аз да ги облизвам
Майка ми непрекъснато ми обяснява как всичко се връща - аз като малка не съм искала да ям манджи никакви, от ДК съм повръщала и са ме гледали само на хляб и кренвирши или хляб, натопен леко само в сосчето на манджата. Та явно и той си пада по сухите храни, ама аз още се натискам да хапва и друго ...
да се спасява. Естествено след това вечерта го сложих да спи още в 20:00, а не в 21:00 защото се виждаше, че е капнал. Та просто ако не се научи това дете да спи по-до късно сутрин не знам кога ще ни отпадне сутрешния сън, пък и ако няма да спи повече следобед по-добре да има сутрешен, че аз нищо не мога да свърша така или дори да си легна и погледам ТВ и да си почина.
и някак трябва да ги оправдавам
Не че сме спрели да му купуваме неща, ето и днес в Лидл. Това си е
за него нищо не ми се свиди.
- общо 4 часа за деня.
Ами не е нормално ните вчерашното, нито днешното. Ще го сложя рано да си легне довечера, той и без това ще припадне рано, пък да видим до колко ще изкара сутринта.
.И все пак забелязвам нещо-от ставане от обедния сън до заспиване за вечерен,може да не спи и 7 часа,и все пак ако се събуди към 6-6.30,не заспива в 12 или 1 ,а пак към 10.30.Другото е ,че нашият"сутрешен" сън е час след като се събуди-т.е става 6.20 сутринта,към 7.30 вече е заспал за още около час-час и половина,ние даже не ставаме от спалнята,доспиваме си и така ми е най-удачният режим за ходене към кухнята,което отнема около час и половина,макар че днеска и той щеще да заспи докато яде,направо ме стресна
Препоръчани теми