FEAR The Walking Dead

  • 57 307
  • 757
# 285
Мани ги дечурлигата, ние за какво да се закачим? Tired
Нищо няма, суша, суша.
Виж целия пост
# 286
Съвсем бях забравила добре, че сте вие.  Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Съвсем бях забравила добре, че сте вие.  Simple Smile


Бива ли да гледаш тоз сериал, а да не си догледаш Одещите  Crossing Arms
Тук поне за никой не ми дреме като умре  hahaha
Ама за Одещите ми дреме.
Виж целия пост
# 288
 Rolling Eyes Laughing
Ще го догледам когато другите излязат в почивка. Без това хващам по-малко когато ММ го гледа, та горе-долу съм в час с някой събития.
Виж целия пост
# 289

Тук поне за никой не ми дреме като умре  hahaha

To нямахме време да ни додреме за някой, сега с повечето епизоди се надявам да вкарат нови персонажи, по вода не знам къде ще ги намерят, но все от някъде трябва да изплуват според мен.
Виж целия пост
# 290

Тук поне за никой не ми дреме като умре  hahaha

To нямахме време да ни додреме за някой, сега с повечето епизоди се надявам да вкарат нови персонажи, по вода не знам къде ще ги намерят, но все от някъде трябва да изплуват според мен.
Две, три шамандури  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 291
Очаквам добри рейтинги утре, защото много дечурлига ще се закачат за сериала заради Алиша

и аз и аз, тя ми е много голяма любимка. страхотна е просто.  Heart Eyes Sunglasses
Виж целия пост
# 292
И аз не си догледах Oдещите не съм сама. Ама сега съм решила да наваксам с Arrow и The Flash, за да мога да загледам Agents of S.H.I.E.L.D., Legends of tomorrow и т.н. та нищо не съм гледала, сега и тези сигурно няма да ги загледам веднага  Embarassed
Виж целия пост
# 293
Виж целия пост
# 294
Изгледал

Добре като за начало на сезона. Стараят се актьорите, особено младите, добре им се получава. Крис, Ник, Алиша. Много добре го бяха измислили това с радиото,
Скрит текст:
Алиша милата им докара голяма беля ама младо е момичето, тепърва ще се учи. Wink

Блях, от тез зомбита няма отърване и в океана.  Laughing

Тежкък момент беше това с Крис и майка му, разбирам го как се чувства...

Чудя се кога ще видим кой е оцелял от историята със самолета, азиатката или момчето и кога ще се присъедини към групата. Трябва да е скоро, т.е. първите епизоди, докато са по вода.
Виж целия пост
# 295
Ако ми падне това копеленце, така ще го шибна, че ще му обърна главата. За Крис приказвам.

Извън това, с разочарование забелязвам, че и тук започнаха с вълшебствата, а е само втори сезон.  Tired
Скрит текст:
То не са извънредно бавни зомбита, то не са възпитани зомбита, които се изчакват, преди да ти скочат, то не са зомбита, които сами те пускат, за да се огледат...

Само Странд ми пълни душата, но пък я пълни качествено. Засега.
Виж целия пост
# 296
На мен ми хареса! Има напрегната линия.
Както и в първи сезон, вървят подробно, а не да прескачат с дни и месеци.
Героите се развиват. Има да учат.
Виж целия пост
# 297
Забравих да пиша преди време, че Челото (тийна-наркоман как се казваше?) се оказа в самолета. По тоя повод, не съм сигурна дали някой от пътниците ще се окаже в сериала. Не съм изгледала още целия Полет, де. Ай, бегам да гледам.
Виж целия пост
# 298
Както и в първи сезон, вървят подробно, а не да прескачат с дни и месеци.
Героите се развиват. Има да учат.

Тва ми харесва и на мен, да, темпото.

Челото (тийна-наркоман как се казваше?)

НИК!
Виж целия пост
# 299
Сарки, няма как да е в самолета. Гледах ги всички мини епизоди.
Последния завърши точно как наркомана гледа минаващия самолет.
Иначе още не съм гледала първи епизод  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия