~~ Априлско сърчице вече тупка и расте ~~ 2

  • 35 700
  • 719
# 525
Ee, искам и аз пък! Нищо не усещам. Мърда ли изобщо това бебе, не знам.  Rolling Eyes

За сметка на това съм от "късметлийките", които още повръщат и ми се гади денонощно. Май само аз останах, а утре почвам 16 седмица... Почвам да се отчайвам.  Tired
Виж целия пост
# 526
Ee, искам и аз пък! Нищо не усещам. Мърда ли изобщо това бебе, не знам.  Rolling Eyes

За сметка на това съм от "късметлийките", които още повръщат и ми се гади денонощно. Май само аз останах, а утре почвам 16 седмица... Почвам да се отчайвам.  Tired
Не си сама, споделеното нещастие е половин нещастие. Така съм и аз, как ти е корема моя отказва да приема храна. Ям и се почва тежест, болки някакъв ад. Повръщам и се успокоява. Аз в неделя почвам 16 седмица но до предния преглед вървеше с пет дена напред. Май вчера го усетих, но гаранция не давам. И преди ми се е случвало и се оказваха червата.
Виж целия пост
# 527
Щом сте 16г.с. значи терминът ви е за началото на април, нали?
Аз моите седмици съвсем ги обърках... Миналата седмица като бях на консултация, ми казаха 12, значи вече съм 13.А тук, като си ги проверявам с някакви онлайн калкулатори, ми пише или 12, или 13г.с.
Аз в крайна сметка си запазих час за ФМ за вторник при д-р Цонев в Темелков. Няма да е късно, нали?
Виж целия пост
# 528
И при мен гаденето и повръщането все още продължават. Ядки, плодове, и зеленчуци ми се отразяват зле. В 13 г.с. съм. Нямам търпение да минава този период, макар, че с предната бременност отшумя за кратко и после пак се появи. Не помня до кога, но се помня с голям корем надвесена над вц-то. А всички ми казваха, че след 3и месец спира...
Виж целия пост
# 529
Аз също се обърках с тези седмици. В събота влизам в 12-та, т.е. стават 12 седмици и ще карам 13-та. Как така всички сме за април- аз съм още в 11 седмица  , а имам чувството, че всички сте много по-напред newsm78  Laughing

На мен гаденето ми спря още началото на миналата седмица, но тези дни пак започна да напомня за себе си, макар и много по-малко. Честно казано- нямам угодия, като ми е лошо - защо ми е лошо, когато ми мине, се притеснявам, че не ми е лошо...  Simple Smile
Виж целия пост
# 530
  Здравейте мами, присъединявам се към вас с първата си бременност. В момента съм 12 г.с., термин на 24 април. В понеделник  имам час при лекарката която ще ми води ЖК. Ще правя и ранна фетална морфология и малко се притеснявам.

P.S.
  Вие сте първите на които казвам новината!
  Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета.
Виж целия пост
# 531
Аз също се обърках с тези седмици. В събота влизам в 12-та, т.е. стават 12 седмици и ще карам 13-та. Как така всички сме за април- аз съм още в 11 седмица  , а имам чувството, че всички сте много по-напред newsm78  Laughing

На мен гаденето ми спря още началото на миналата седмица, но тези дни пак започна да напомня за себе си, макар и много по-малко. Честно казано- нямам угодия, като ми е лошо - защо ми е лошо, когато ми мине, се притеснявам, че не ми е лошо...  Simple Smile

Еее... нормално да имаме разлика в седмиците, зависи кой за кога е определен Април месец, аз съм за средата - 14.04. и вчера направих 13 седмици, т.е. карам 14-та вече  Wink
Виж целия пост
# 532
Casper, моят е за 23-ти Април Simple Smile ФМ Другата събота.

Zina, честит ти втори триместър! Simple Smile Да, да- знам, че е така. но на моменти се опитвам да направя сметка- Април месец има 4-5 седмици, а имам чувството, че всички са с 10 пред мен Grinning Нямам търпение да дойде прегледа вече Simple Smile
Виж целия пост
# 533
 Всъщност таткото съобщи на мен  Grinning, но решихме да не казваме до края на 3 месец. Ние се борим за бебе от 2 години и когато разбрахме, решихме че ще си мълчим докато не сме сигурни че всичко е наред. Другата седмица, майка ми има рожден ден и мислим да съобщим новината, най-накрая. И вече наистина нямам търпение. Joy

Jane.happy, всъщност по календар ми дава 11+5. Ти от къде си? Аз съм от София и за сега съм избрала д-р Панова в Тина Киркова за ЖК. В понеделник тя ще ми направи и ранната ФМ.
Виж целия пост
# 534
Добре дошла Casper  - Стискам палци всичко да е наред и да имаш лека и безпроблемна бременност.
За протокола Simple Smile  аз съм в  началото на април ( 06) и днес съм 14с2д - т.е. 15 г.с. Simple Smile Като ме питат - все се чудя какво да отговарям :14 или 15 ???? Вече си казвам на всички - въпреки , че утре ми е консултацията за резултатите от БХС .  Ами пък радвам се и съм щастлива  newsm44 . Вече не ми се гади когато съм гладна, не ме дразнят миризмите и не ми се спи толкова много.  А пък и казвам на хора, които са ми приятни и те много се радват за нас -т.е. само положителна енергия приемам( свекър ми и родата на ММ ги пропускам умишлено  Twisted Evil). Естествено една приятелка, не пропусна да сподели , че била забелязала, че съм понапълняла  smile3515 smile3515и нали съм знаела, че не трябвало от толкова рано да качвам килограми ......малко се ядосах , знам че е за добро, ама ... . Тя милата цял живот внимава какво яде и спортува и да изглежда супер, но аз пък толкова съм го искала това бебе - цяла година го правим съвсем целенасочено (  с тестове за О и с какво ли не )  .. та сега ми е само  до това, колко съм качила.
Два килограма много ли е според вас ??? ( е и от преди си имах 3-4 повече  Embarassed)
Виж целия пост
# 535
Casper, аз съм 11 + 6. От Варна съм Simple Smile Но сестра ми живее в София, така че живот и здраве може да се видим някой ден Simple Smile

paulieM, 2кг според мен не са много изобщо. Да не говорим че аз май съм качила повече Sad В началото бях гладна постоянно и и единственото нещо , от което не ми се гадеше беше бял хляб... Ако твоята приятелка не е била бременна, не трябва да дава акъли Simple Smile А и да е била- бременността протича различно при всички. И аз се храня много здравословно, спортувам, но когато ме удариха хормоните, гладът беше по-силен от всичко... Затова аз не слушам никой друг освен собственото си тяло. Съжалявам, ако съм се отплеснала, но тези стереотипи понякога са доста нереални. Сега вече не ми е лошо и нещата са в норма  Laughing
Виж целия пост
# 536
Добре дошла Casper  - Стискам палци всичко да е наред и да имаш лека и безпроблемна бременност.
За протокола Simple Smile  аз съм в  началото на април ( 06) и днес съм 14с2д - т.е. 15 г.с. Simple Smile Като ме питат - все се чудя какво да отговарям :14 или 15 ???? Вече си казвам на всички - въпреки , че утре ми е консултацията за резултатите от БХС .  Ами пък радвам се и съм щастлива  newsm44 . Вече не ми се гади когато съм гладна, не ме дразнят миризмите и не ми се спи толкова много.  А пък и казвам на хора, които са ми приятни и те много се радват за нас -т.е. само положителна енергия приемам( свекър ми и родата на ММ ги пропускам умишлено  Twisted Evil). Естествено една приятелка, не пропусна да сподели , че била забелязала, че съм понапълняла  smile3515 smile3515и нали съм знаела, че не трябвало от толкова рано да качвам килограми ......малко се ядосах , знам че е за добро, ама ... . Тя милата цял живот внимава какво яде и спортува и да изглежда супер, но аз пък толкова съм го искала това бебе - цяла година го правим съвсем целенасочено (  с тестове за О и с какво ли не )  .. та сега ми е само  до това, колко съм качила.
Два килограма много ли е според вас ??? ( е и от преди си имах 3-4 повече  Embarassed)


Ооо...такива приятелки много ме радват, я да си гледа перфектната фигура и да внимава със злобните подмятания  #Cussing out
Как ще са много два килограма, че и как ги засече въобще....
Виж целия пост
# 537
Щом сте 16г.с. значи терминът ви е за началото на април, нали?
Аз моите седмици съвсем ги обърках... Миналата седмица като бях на консултация, ми казаха 12, значи вече съм 13.А тук, като си ги проверявам с някакви онлайн калкулатори, ми пише или 12, или 13г.с.
Аз в крайна сметка си запазих час за ФМ за вторник при д-р Цонев в Темелков. Няма да е късно, нали?
Писах и поста изчезна, да от Темелков искат да си в 12седмица за да има какво да видят прави се до 13седмица +6дни.
Моя термин беше първо за пети, после трети, доки последния път каза че върви по-голямо и ехографа показва 23 март. Кога ще дойде ще видим. Но се сещам за сестра ми, така я бяха объркали. Чакахме момиченце между коледа и нова година. Дойде момченце за първи февруари. Ходи по никое време до Тутракан,  Бойчев много се смя каза вижте кава голяма пишка има, ще се роди първи, втори февруари. Ама го изтръска четери кила, голям мъж.
Виж целия пост
# 538
Засичам ги аз килограмите - всяка сутрин, на гладно след тоалетна - на един и същи кантар.. който май се оказва, че мери 2 кила по-малко ( но пък така по ми харесва  newsm48) . Миналата Б бях качила около 16 кг( от 58кг - преди да забременея , станах около 74-75 , но в деветия спрях да се меря, че се депресирах ) .А пък докато кърмех беше голям зор да има кърма ... и вместо да отслабвам, аз си качвах. Та си бях закотвила 70 кг бая време - може би година след като се роди. Сега стартирах от 61 .. и за това се притеснявам, че ще стана като кит пак  smile3518 smile3518 Но пък едвам от 1 седмица не ми се яде безумно много и постоянно , но стане ли обяд пък все пици, паста , сандвичи и картофи са ми в главата  Embarassed Embarassed Embarassed Пак ми е на долната граница хемоглобина( забила съм го 120) , и май ще трябва да се насилвам да ям цвекло и пържоли Simple Smile Дано само да мина без онова гадното желязо, от което ми се гадеше първата Б  newsm17.
Виж целия пост
# 539
Засичам ги аз килограмите - всяка сутрин, на гладно след тоалетна - на един и същи кантар.. който май се оказва, че мери 2 кила по-малко ( но пък така по ми харесва  newsm48) . Миналата Б бях качила около 16 кг( от 58кг - преди да забременея , станах около 74-75 , но в деветия спрях да се меря, че се депресирах ) .А пък докато кърмех беше голям зор да има кърма ... и вместо да отслабвам, аз си качвах. Та си бях закотвила 70 кг бая време - може би година след като се роди. Сега стартирах от 61 .. и за това се притеснявам, че ще стана като кит пак  smile3518 smile3518 Но пък едвам от 1 седмица не ми се яде безумно много и постоянно , но стане ли обяд пък все пици, паста , сандвичи и картофи са ми в главата  Embarassed Embarassed Embarassed Пак ми е на долната граница хемоглобина( забила съм го 120) , и май ще трябва да се насилвам да ям цвекло и пържоли Simple Smile Дано само да мина без онова гадното желязо, от което ми се гадеше първата Б  newsm17.

Не ти...тя как ги засече 2 кг.
Иначе и аз всяка сутрин съм дежурна на кантара  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия