

благодаря за песента. 


на всички за компанията


Рейтингът е убиец 


Това колкото ме радва, толкова ме и ядосва
)
) - Ваййй беее

"Не ме интересува къде и с кого е Айшегюл! Къде си, Айшегюл? С кого? Не искам да се виждаш с Мурат!" - ааааа, ятер бе!
Разбирам, че тази му реакция е вид самозащита ( не иска да се влюби, ама кой ли го пита
Глупак! 
Галантен, внимателен, готов да помогне като един смел рицар
И какъв подарък си пожела само
"Айшегюл, можеш ли да ми подариш сърцето на един човек?" ( По принцип може, ама дефакто - йок
Много правилно я описа - тя е нежна, но и силна. Искаш да я защитаваш, но и да я обичаш - думи на влюбен мъж 
Мурат попита грешния човек за свещичките 

Аз отивам да сънувам Берк
Препоръчани теми