Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 105
Здравейте, момичета,
Имам нужда от помощ. Търся схеми на малки гобленчета, които да вградя в картичка /цветя, четирилистна детелина, коледни/, но не откривам в нета.
За съжаление вече не разполагам със свободно време за стандартни гоблени.
Ще се радвам, ако можете да ми помогнете.
Виж целия пост
# 106
Скъпи приятели,
за поредна година Движение на българските майки стартира организиране и творене
за Коледния си благотворителен базар.
Ще сме благодарни на всяка помощ, решилите да изработят и  да ни дарят
своя творба в полза на каузите ни подпомагащи децата отглеждани в институциите
са добре дошли в откритата ни тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=873210.msg31630065#msg31630065

 newsm51
Виж целия пост
# 107
Ето аз да сложа етап от букета с рози Wink))
Букет с рози
Виж целия пост
# 108
Kora, виж дали тук ще ти хареса нещо.

https://www.pinterest.com/explore/cross-stitch-cards/
Виж целия пост
# 109
Дълго време не съм показвала с какво се занимавам и осъзнах, че имам доста за показване.

Колело на Дим   Ей тоя коучинг така и не го разбрах, изнервих се и правих нещо, но точно какво и аз не знам.  ooooh!

Акварелни рози на Риолис Красота, лекота, песен направо.... От серията остават Жасмините и Герберите.

Мини играчка на Орхидея Остава да я сглобя.

Калинка на Вервако Отдавна й се каня и сега й дойде реда.

Не съм снимала една престилка  и едни лодки на Пермин. ooooh!

Три минита ми дойдоха малко повече та вчера почнах Бистрото на Дим. Като начало - полукръстче с 5 нишки, с 4 нишки, с 3 нишки.  Shocked Ама върви леко. Laughing
Виж целия пост
# 110
Дълго време не съм показвала с какво се занимавам и осъзнах, че имам доста за показване.
....

Акварелни рози на Риолис Красота, лекота, песен направо.... От серията остават Жасмините и Герберите.

..........

Много е красиво това Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Дълго време не съм показвала с какво се занимавам и осъзнах, че имам доста за показване.

Колело на Дим   Ей тоя коучинг така и не го разбрах, изнервих се и правих нещо, но точно какво и аз не знам.  ooooh!

Акварелни рози на Риолис Красота, лекота, песен направо.... От серията остават Жасмините и Герберите.

Мини играчка на Орхидея Остава да я сглобя.

Калинка на Вервако Отдавна й се каня и сега й дойде реда.

Не съм снимала една престилка  и едни лодки на Пермин. ooooh!

Три минита ми дойдоха малко повече та вчера почнах Бистрото на Дим. Като начало - полукръстче с 5 нишки, с 4 нишки, с 3 нишки.  Shocked Ама върви леко. Laughing
   ooooh! ba4iiska, голяма красота  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 112
Здравейте дами  Simple Smile
Шия гоблени но досега не съм се сетила да се включвам във вашите разговори, ще ми бъде приятно да ме приемете и мен  Hug
Търся схема и ключ за бебенце момиче което ще се роди до края на октомври и искам да ушия нещо но не знам точно какво не искам да спи а да му ушия името, кога се е родило, теглото и височината.
Ако можете да ми помогнете ще съм ви благодарна  Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Здравейте дами  Simple Smile
Шия гоблени но досега не съм се сетила да се включвам във вашите разговори, ще ми бъде приятно да ме приемете и мен  Hug
Търся схема и ключ за бебенце момиче което ще се роди до края на октомври и искам да ушия нещо но не знам точно какво не искам да спи а да му ушия името, кога се е родило, теглото и височината.
Ако можете да ми помогнете ще съм ви благодарна  Simple Smile

Добре дошла, разгледай тук http://www.igolka.in.ua/forum/3-277-1



Бачийска браво   bouquet bouquet bouquet , много го харесвам и аз това колело Simple Smile.



Аз от вчера започнах с мини коледни, имам много за подаряване и започнах по от рано, че много ми се иска да се включа и в базара на ДБМ с нещичко дано успея.
Виж целия пост
# 114
Хриси, кога успя между работата и градината и толкова много красоти да ушиеш се питам аз. Страхотни са. Да ти се намира все така време да твориш красоти.
Виж целия пост
# 115
Хриси, кога успя между работата и градината и толкова много красоти да ушиеш се питам аз. Страхотни са. Да ти се намира все така време да твориш красоти.

По повод на пиянски запои един наш работник казваше, че всичко е за сметка на съня. Та и аз така - всичко е за сметка на съня.  Laughing
Време има за всичко, стига да си направиш добра организация.
Виж целия пост
# 116
Благодаря за схемата на Люлката!!!!   bouquet Приятно шиене на всички!
Виж целия пост
# 117
  bouquet  bouquet  bouquet
За всички Вас Simple Smile



Аз не шия, няма времеееееееееееее  Joy
Виж целия пост
# 118
Включвам се и аз с два летни гоблена, които вече са закачени по стените у нас.



Бачийска, а акварелните лалета няма ли да ги шиеш? Май тях не си спомням да съм виждала да показваш. И да взема да ти пратя и моето колело на Дим ли... Хич няма да гледам коучинг ли правиш или някаква импровизация, нещо доста време ми отлежава та да видим.
Сега погледнах че снимката на втория е с фолио по рамката.  Редактирам се с още 2 снимки. Ето го и на стената.
Виж целия пост
# 119
Роси на време ги показваш, че при тоя  Wear Umbrella днес, ми се иска пак  sport027
ba4iiska и при мен повече от 20 години е така - гоблените са за сметка на съня. Но от сън спомени няма, за това пък красоти - бол  Embarassedsmile3556 /разбирайте очила/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия