Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите :) ) - 3 тема

  • 52 932
  • 738
# 270
И аз ползвам хром. Интересно.
Виж целия пост
# 271
И аз съм родена по естествен път, но 3 седмици преди термина. Раждането мисля, че не е било леко, паднала се е някаква отвратителна акушерка, която непрекъснато е крещяла на майка ми и се е отнасяла ужасно.  #2gunfire

Марс не ми е високо в хороскопа, нито е толкова изявен. Плутон е на трон в скорпион, но до там.
Виж целия пост
# 272
Привет сладурки   bouquet
Съвсем зарязах любимата си тема, не ми остава време за нищо
последните седмици. Нещо ми куца в организацията, язък, ми
за  девата. Всичко пак на куп ми се струпва -ще издържа!
А,по повод мнението на Аленка и в мен провокира интерес...
Цитат
Сега ми стана интересно - какво  в картата индикира такъв развой на родовия процес и възстановяването.
Да вметна няколко думи за ражданията на тримата:
№1 роден в 8-ми месец естествено раждане.Вместо рак -близнак.
№2 родена 30 дена по-рано, серклаж, пътна връв на примка,
разкритие и контракции -секцио по спешност.Вместо риба-водолей.
№3 роден 20 дена по-рано ,серклаж, планирано секцио уж, пак
имах разкритие при постъпването. Вместо стрелец-скорпион.
И с тримата наддадох около 15-16 кг. Като с големият след 15 дена
бях пушка, ама и бях на 20 години. В щерката след 4 месеца си
възвърнах формите на 35г. бях. С последният беше най-бавно
може би година мина докато се очовеча , вече на 37 години.
Виж целия пост
# 273
И аз ползвам хром. Интересно.
С помощта на администратор проблемът се реши Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Здравейте и от мен.Радам се,че има такава тема тук и ви открих.Записвам се да ви следя и да се уча от вас.
Виж целия пост
# 275
Имам въпросче-когато се гледат наталните карти при синастрии кои съвпади са по ключови,съвпадите на планета по дом или съвпадите по знак?
Виж целия пост
# 276
Интересно ми стана за изявения Марс при родени  с операции .
 Не мисля , че като се избира ден за планова операция за раждане се променя съдбата на този човек. Не мисля  и че тази промяна води  до   принуда да живее не по своята съдба .

Ако някой се е родил със  секцио това също е било част от заложената му съдба.

Напълно подкрепям . Peace

На тази карта според Вас какви са индикациите ? Секцио ли е родено или нормално раждане този човек ? Доносен или недоносен  е роден човекът ?
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 277
Добре... Защо според тази карта Сатурн и Плутон са в опозиция, като разликата е повече от 8 градуса. По-точно, с 9 градуса? Заради противоположните домове ли или си е опозиция наистина?
Виж целия пост
# 278
Зависи какъв орбис е приет за допустим  Peace
Виж целия пост
# 279

На тази карта според Вас какви са индикациите ? Секцио ли е родено или нормално раждане този човек ? Доносен или недоносен  е роден човекът ?
 
Скрит текст:

Според мен тук има по-ранно раждане и възможни проблеми през бременността (кървене, серклаж, отлепяне на плацента), възможно е и секцио при раждането, също и трудно забременяване. Има и индикации за конфликти, неразбирателство между родителите особено в периода на бременността.
Виж целия пост
# 280
Зависи какъв орбис е приет за допустим  Peace
От какво зависи това ?
Виж целия пост
# 281
Момичета, квадрат на Слънце и Луна в натала винаги ли говори за неразбирателство между родителите?  newsm78
Виж целия пост
# 282
LeoVita , за съжаление, не мога да отговоря на въпроса ти, защото съм още съвсем начинаеща.
Тия дни доста мислих и бих споделила моите мисли в посока раждане/ съдба. Според мен, има много разлики в случаите на секцио и преждевременно родените: дали е с планирано секцио, предизвикано раждане, секцио по спешност, преждевременно родено и т.н. Не можем да слагаме всички деца, родени не по естествен път под един знаменател. Мисля, че за някои наистина това е било предопределено по съдба, но за някои е имало и друга опция. Т.е. нещата са станали ад- хок, в последния момент поради невежество, странични намеси, 'желания за отпуски', суета, извънредни ситуации, и подобни, се прилага раждане, което може и да не отговаря на първоначалната програма. Малък е този процент, но го има. Не знам моето дете дали е било с предварителна програма, замислена свише или  е с ад - хок промяна- в резултат на свободната воля и наша намеса.....

И още нещо мислех да ви питам, свързано с българите като цяло. Но ще го оставя за друг пост.

  bouquet
Аз чакам въпроса ти. Мен също ме интересува темата астролгия и българи, астрология и България. За съжаление моята астроложка не се занимава с мунданна астрология и аз с епринудих сама да се ровя. Естествено, натъкнах се на анализите на Любомир Червенков, но в един друг по-специализиран сайт съфорумниците бяха доста скептични към подхода и професионализма му.
Тези дни се натъкнах на предсказанията на Маргарита Паскалева за опасносттта от 3 световна война. Направи ми впечатление завършека на материала й.
Цитат
Опасността Третата световна война след юли 2018-та да стане реалност, е голяма, а през 2021 година дано Бог е българин!
Тази сутрин си написах желанията.
На всяко новолуние ли може да се пишат желания?
И последно: има ли някой, който да е със Северен лунен възел в риби? Или да имате впечатления от тази програма? Опасявам се за риска от егоцентризъм, наркомании, алкохолизъм и пристрастености. Също и от тирания спрямо родените с такъв възел.
Виж целия пост
# 283
Момичета, квадрат на Слънце и Луна в натала винаги ли говори за неразбирателство между родителите?  newsm78

Невинаги, но е вероятно. Квадратурата между Светилата в рождената карта може да сочи неразбирателство, раздяла и дори развод между самия човек и неговия партньор. Тоест да касае не родителите му, а него самия.

Ето виж какво прочетох по темата:

Квадрат Слънце - Луна

Квадратурата предизвиква егото и създава напрежение на личностно ниво.

Слънцето представлява самоувереността, а Луната представлява емоционалния импулс, така че съществува конфликт между егото и емоциите. Този конфликт може да се изрази чрез личността, здравето, родителите и партньорите. Ще има остро разногласие за Аза, опитвайки се да помири "мъжкото" и "женското" начало. Може да има пререкание между професионалните и семейни фактори или между родителите. Може би съществува проблем с партньора, което може да доведе до развод и финансови рискове. Все пак това вътрешно напрежение дава голям подтик и способност за постигане на целта. Квадратурата или опозицията могат да покажат, че родителите не са се разбирали по време на зачеването на детето.
Квадрат между Слънце и Луна показва конфликти в определени аспекти от живота. Много от вашите възгледи са блокирани от емоционални образи или навици, които често са наследени от възпитанието или от изминали събития. Семейството и изобщо дома сякаш ви пречи да се развивате по начин, който на вас ви харесва. Ако имате ранен брак е възможно да се сблъскате с трудности в отношенията. Във вашите връзки често сте отбранителен и прекалено спорещ. Този аспект показва конфликт между вашето его и вашите чувства. Усещате често доста силно напрежение между вашата външна и вътрешна същност.


Източник - цък

И ето тук също:

Квадрат Слънце Луна
Спънки в брака и професията , здравето е разклатено, неприятности с противоположния пол. Конфликт м/у егото и емоциите.Квадратурата може да показва и неразбиране м/у родителите. Хубаво е човек с такъв аспект да не се жени/омъжва рано.
Виж целия пост
# 284
Интересно, че ГЕРБ стартираха днес кампанията си, дали е интуиция или консултирано астрологично, как мислите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия