Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 120
Mierin, не се ядосвай и честити розови гащи.

Всичко ще бъде наред. Hug
Виж целия пост
# 121
Mierin, не се ядосвай и честити розови гащи.
Всичко ще бъде наред. Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet
Благодаря ти
Виж целия пост
# 122
Уффф, ама mierin , страшен подарък са ти направили за утре...
Виж целия пост
# 123
Уффф, ама mierin , страшен подарък са ти направили за утре...

Кали абсолютно  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
mierin,  Hug

Всичко ще мине добре, настрой се позитивно Heart Eyes

Стана ми интересно - как разбраха, че нухалната гънка е измерена неправино? То нали е минало някакво време оттогава... newsm78
Виж целия пост
# 125
.katniss. ще цитирам по памет. Та значи в 11г.с /или в първия период за ФМ/според теглото и дължината на плода трябва да бъде както е записано по дебелите книги над 1,5 /не знам дали беше в % или във някакви единици/а Михова го е измерила 0.90 ... Няма такива размери в този етап от развитието. Затова се предполага, че го е измерила грешно. исках пак да се измери но вече не можело защото е минал този период. Сега въпросните единици са в съвсем други стойности.И Сигридов го подвърди като влезе.
Предполагам, че 2 е повече от едно  newsm78 т.е Михова е сбъркала. Нищо ще направя още едно БХС за да се види.
Виж целия пост
# 126
.katniss. ще цитирам по памет. Та значи в 11г.с /или в първия период за ФМ/според теглото и дължината на плода трябва да бъде както е записано по дебелите книги над 1,5 /не знам дали беше в % или във някакви единици/а Михова го е измерила 0.90 ... Няма такива размери в този етап от развитието. Затова се предполага, че го е измерила грешно. исках пак да се измери но вече не можело защото е минал този период. Сега въпросните единици са в съвсем други стойности.И Сигридов го подвърди като влезе.
Предполагам, че 2 е повече от едно  newsm78 т.е Михова е сбъркала. Нищо ще направя още едно БХС за да се види.
Чудничко...нямам думи  #Cussing out

Какви са ти впечатленията от д-р Янкова? Аз си бях записала съвсем в началото преглед при нея, но влязох в болница и така и не мжах да го осъществя.
Виж целия пост
# 127
mierin, всичко ще е наред, не се притеснявай допълнително  Hug

Аделина, аз също съм в 16-17 седмица. Бебето върви с 5 дни напред ( те всички маи в началото вървят напред с няколко дни). За грамовете съм ок, но размера ми се видя много, въпреки че той си го повтори два пъти. Или нещо не е измерил като хората или ми е казал нещо друго  newsm78
Виж целия пост
# 128
mierin, всичко ще е наред, не се притеснявай допълнително  Hug

Аделина, аз също съм в 16-17 седмица. Бебето върви с 5 дни напред ( те всички маи в началото вървят напред с няколко дни). За грамовете съм ок, но размера ми се видя много, въпреки че той си го повтори два пъти. Или нещо не е измерил като хората или ми е казал нещо друго  newsm78
Е значи ще си имаме дългички бебчета Simple Smile Грамове не ми каза, но и аз за размера два пъти питах дали са така и дали от глава до дупе е толкова Simple Smile
Виж целия пост
# 129
И какво ти каза от къде до къде се мери?
 Защото моя на фм в 11 седмица го мереха от глава до дупенце и бе 7.5 см, а сега нещо се издължил.
То вярно и ние с таткото сме по над 1.80см, а детето ни е на 2г и е 98см,ама бебо от сега да дърпа така 😊
Виж целия пост
# 130
Марги не знам останаха изследванията при Янкова иначе щях да видя и да ти кажа  Hug
Дано всичко да е наред мила  Praynig Praynig Praynig


Аделина91 в 12г.с беше момиче, в 15г.с момче ..... днес в почти 18г.с пак момиче. Вече не знам къде и истината  newsm78 hahaha hahaha hahaha
Другата седмица съм пак на преглед и тогава ще държа да провери доки пак  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 131
Mierin,всичко ще бъде на ред с БХС,не се тревожи HugА тази докторка сега заслужава да отиде твоя мъж,да и вдигне един панаир барем малко се стресне и се стегне.То на нищо не прилича това тяхното.
И моля те смени си пералнята...Тя всеки път ти вади гащите различен цвят  Joy  Heart Eyes
Виж целия пост
# 132
Сега от любопитство си намерих моята ФМ и гледам, че HT при мен е 1,70mm. Как пък за всичко останало има някакви референтни стойности, а за това няма...
А аз между другото, въобще не знаех, че на втората ФМ може пак БХС да се прави. Мислех, че само на първата се правят тези изчисления.
mierin - не се притеснявай, всичко ще е наред Simple Smile аз по-другата седмица ще съм при Михова, защото Чачева е отпуска...
Виж целия пост
# 133
Mierin,всичко ще бъде на ред с БХС,не се тревожи HugА тази докторка сега заслужава да отиде твоя мъж,да и вдигне един панаир барем малко се стресне и се стегне.То на нищо не прилича това тяхното.
И моля те смени си пералнята...Тя всеки път ти вади гащите различен цвят  Joy  Heart Eyes

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Деситка утре имах час при михова но няма да отида. Не ми се говори.
Винаги съм казвала човека който си вършеше най добре работата в тази клиника по моя случай е Стаменов. От както ме прехвърли на Михова нещата се промениха.
Както и да е.
Вярвам, че всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 134
prikazzka в нета прочетох, че НТ ако е над 2.5 мм вече е проблем на този етап/11г.с-14г.с/ и има наличие от риск. Но няма от колко ??? Интересна работа. Но както и да е. Сега каго се връщам назад във времето се чудя дали Михова просто не е сменила местата на двете замервания на НТ и ностната костица /за нея стойностите са 1-2 мм прочетено от нета/ newsm78 Защото имам спомен за това, че ми каза за едното 1.5 за другото 0,9.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия