Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 330
Здравейте.момичета.Извинявам.се.че.пиша.с.точки,но.синът.ми.като.беше.малък.ми.изкърти.интервала.
Ели.сложи.ми.за.сега.розовия.щъркел..Не.са.мн.убедителни.докторите.Надявам.се.следващият.път.да.кажат.със.сигурност.За.сега.двама.независими.доктори.казват,че.ще.е.момиче,но.като.знам.как.момичетата.се.раждат.момчета.и.не.им.вярвам.съвсем.
Стискам.палци.на.момичетата.с.миоми.всичко.да.е.наред.
АЗ.да.ви.се.оплача.с.тази.бременност.съм.много.мързелива.С.предната.и.гимнастика.правех,а.сега.само.ми.се.почива.и.мнооооого.ме.мързи.Но.смятам.от.утре.да.започвам,че.сега.смятам.да.поспя.малко,а.после.всички.ще.сме.вкъщи.и.няма.да.мога.
Виж целия пост
# 331
Дами,
Тъй като имам плоски зърна, намерих следния продукт: http://aventniplette.com/info.html
В описанието пише, че е най-подходящо да се ползва втория триместър, но моята лекарка каза, че не препоръчва сега, а след 34 седмица, защото стимулирането на зърната предизвиква контракции. Много бих искала да кърмя и се чудя какво да правя. Някой има ли подобен проблем?



Аз имах подобен проблем и те съветвам да постъпиш като мен. Обърнах се към консултант за кърмене. Те работят на доброволни начала и правят посещения по домовете. Тъй като се бях видяла в чудо, се обадих на такава организация. Жената дойде до нас и ми показа как да подавам зърното на бебето. Отне ми доста време и нерви докато се нагодим, но факт е, че кърмих дъщеря си до година и месец. Надявам се и този път да успея. На теб също Simple Smile
Agallia, благодаря ти за рецептата против гъбички. Решила съм непременно да я изпробвам, ако повторната микробиология е положителна. Аз симптоми имам, но не съм сигурна какво ще покаже.
Желая всичко да е наред при Ели и мамите с миома  Hug
Виж целия пост
# 332
Мене живо ме интересува с това масово оперяване, ще има ли достатъчно снахи за всички мъжки майки или да тръгвам по другите теми Joy hahaha Joy.

Аз като майка на мома си мисля, че ще трябва докторите да се вземат в ръце и да виждат повечко розови гащички, че да има за всички момци  Heart Eyes Hug Joy Joy

Лили до вчера изоставахме поне с 4-5 девойки  Heart Eyes Heart Eyes да видим как ще се стекът обстоятелствата и тогава ще действаме  Blush Party

п.п 25 момъка на 23 девойки  Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 333
Здравейте, бремена съм с термин фев 16г. Имам момче почти на година и ще се радвам да ме добавите във фейсбук групата, че ще ми е по-лесно да ви следя. Живот и здраве в петък ще разбера пола на беб2 Simple Smile
Не можах да намеря elisa.nikolaeva, за да мр добави направо. Мейла ми е nelly@nikbsoft.com или Нели Калнева. Приятно ми е и ще се радвам да ви упозная Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Дами,
Тъй като имам плоски зърна, намерих следния продукт: http://aventniplette.com/info.html
В описанието пише, че е най-подходящо да се ползва втория триместър, но моята лекарка каза, че не препоръчва сега, а след 34 седмица, защото стимулирането на зърната предизвиква контракции. Много бих искала да кърмя и се чудя какво да правя. Някой има ли подобен проблем?



Аз имах подобен проблем и те съветвам да постъпиш като мен. Обърнах се към консултант за кърмене. Те работят на доброволни начала и правят посещения по домовете. Тъй като се бях видяла в чудо, се обадих на такава организация. Жената дойде до нас и ми показа как да подавам зърното на бебето. Отне ми доста време и нерви докато се нагодим, но факт е, че кърмих дъщеря си до година и месец. Надявам се и този път да успея. На теб също Simple Smile
Agallia, благодаря ти за рецептата против гъбички. Решила съм непременно да я изпробвам, ако повторната микробиология е положителна. Аз симптоми имам, но не съм сигурна какво ще покаже.
Желая всичко да е наред при Ели и мамите с миома  Hug


Благодаря за съвета Simple Smile
Виж целия пост
# 335
НБ добре дошла при нас  Heart Eyes Hug
За фейс групата ти трябва Елизка  Peace Тя като се появи ще ти пише
Виж целия пост
# 336
НБ добре дошла при нас  Heart Eyes Hug
За фейс групата ти трябва Елизка  Peace Тя като се появи ще ти пише

Материализирах се веднагически и й писах на лични...  Нали съм денонощно тук  Laughing  Hug

// PS : След като добавих двата розови щъркела на elfi_mtra , има равенство на половете 25/25  Peace
Виж целия пост
# 337
// PS : След като добавих двата розови щъркела на elfi_mtra , има равенство на половете 25/25  Peace

А, така  Naughty  Joy
Ще има за всеки момък, мома  Heart Eyes
Виж целия пост
# 338
Нека се представя и аз ...термин 12 февруари - на 26 г. - първа бременност 100 % момче . Ели, можеш да ме запишеш и мен 😉
Виж целия пост
# 339
Здравейте!
 В миналата ви тема само се записах. Следя ви, когато мога. Simple Smile
 Реших да ви се и представя. Бременна съм с термин 23.02.2016г. Това не ми е първа бременност, но нямам родени деца. Историята ми е дълга, затова няма да ви натоварвам с нея. Важното е, че сега стигнах до тук, не съм и вярвала. Много сме щастливи. Това е нашето малко чудо. От гр. Монтана съм, на 31г от 2 месеца Grinning Чакаме момиче. Ходя на прегледи при д-р Михова в "Надежда" и в Монтана.
 Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 340
*красима* здравей мила  Heart Eyes
Пожелавам ти безпроблемна до финала  Hug
Виж целия пост
# 341
Абе, Ели, твоят малък мъж хич не ни подведе, направо си ни подхлъзнаааа... то не беше гаденето с повр., то не беше пулса, сладкото... Simple Smile изхитри ниии, малък майтапчия си отглеждаш ти в тумбичката  Laughing Hug
Виж целия пост
# 342
Здравейте! Елиза не позна...ще си имам мъж Simple Smile и термина ми го изчислиха сега 8 февруари.
И да ви питам има ли смисъл да правябиохимичен в 19+3, казаха, че може да дафде фалшив резултат трябвало да отида по- рано. Иначе на феталната всичко е ОК.
Виж целия пост
# 343
Добро утро!

Evienna, късно е за БХС.

Виж целия пост
# 344
Абе, Ели, твоят малък мъж хич не ни подведе, направо си ни подхлъзнаааа... то не беше гаденето с повр., то не беше пулса, сладкото... Simple Smile изхитри ниии, малък майтапчия си отглеждаш ти в тумбичката  Laughing Hug
Абсолютно подвеждане си беше ... че и бях пъпчасала като тиква  Embarassed Всички бяха сигурни,че е момиче, а той господина просто приличал на майка си и обичал сладко (ама то на кого да се е метнало горкото  Joy ) Ама твоята мома си беше честна - симптомите ти поне са правилни  Peace Сега с теб като родим едни дечица с едни буйни гривиии  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия