Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 345
Добро утро!

Evienna, късно е за БХС.


Уфф е нали точно до 19+3 е късният?
Виж целия пост
# 346
evianna - mierin беше правила някакъв БХС скоро, но той не е същия като нормалния БХС (където се мери нухалната транслуценция) в 11-14г.с.
Виж целия пост
# 347
evianna
ето тук пише повече за късният бхс. Срокът е точно 19+3, но има и изискване за размера на BPD.

http://genetika.maichindom.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D … 0%B8%D0%BD%D0%B3/

Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 348
evianna - mierin беше правила някакъв БХС скоро, но той не е същия като нормалния БХС (където се мери нухалната транслуценция) в 11-14г.с.

Добър ден мацки  Heart Eyes Hug
Сладурка късния може да се направи от 15,16 до 19 седмица  Hug доки на мен така ми каза.

evianna защо ще правиш втори БХС ?
Виж целия пост
# 349
Пристигна ми вчера доплера и снощи два пъти се наслаждавах на звука на "бързия влак" Heart Eyes, така ми олекна, дано скоро и ритниците се появят Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
Ей, сладурки, здравейте! Добре дошли на новите мами   bouquet

Момичета, аз като един виден овен-инат бях убедена, че съм права и знам най-добре, ноооо донякъде с радост мога да кажа, че бяхте прави, че е рано да се каже пола!  Grinning Моят момък стана мома! АХхахахах - да, да, знам - казахте ми  Blush

Пристигна ми вчера доплера и снощи два пъти се наслаждавах на звука на "бързия влак" Heart Eyes, така ми олекна, дано скоро и ритниците се появят Heart Eyes

как ти завиждам - най-благородно разбира се  Heart Eyes
Виж целия пост
# 351
Пристигна ми вчера доплера и снощи два пъти се наслаждавах на звука на "бързия влак" Heart Eyes, така ми олекна, дано скоро и ритниците се появят Heart Eyes

Ехе много се радвам за вас  Heart Eyes Hug
аз постоянно се услушвам  newsm78 имам някакви усещания ма да видим дали са верни  Blush
Виж целия пост
# 352
Благодаря, Миерин, зарадвахме се много с таткото!   loveuuu Но за следващата бременност ще си знам да чакам втората фетална морфология  Wink

Да ви питам - малко кофти въпрос, ама някоя от мамите с вируса имахте ли стомашно разстройство? Вече няколко дни ме мъчи и се чудя дали е от това, да не е някой паразит  ooooh! 
Виж целия пост
# 353
Пристигна ми вчера доплера и снощи два пъти се наслаждавах на звука на "бързия влак" Heart Eyes, така ми олекна, дано скоро и ритниците се появят Heart Eyes
Извинявай, но какъв е този "доплер", с който чуваш бебето. И откъде се купува?
Виж целия пост
# 354
Ще пусна линк направо, че и на ЛС ме питат Wink  обикновена машинка си е, не е като лекарските професионален, но върши работа.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B008GSGE0I/ref=mp_s_a_1_1?qid=1 … hL&ref=plSrch  Peace
Виж целия пост
# 355
Mierin,
Ами всичко е наред, но исках и този БХС, защото в него се виждат по- различни неща . В крайна сметка ми го направиха. Въпреки че пише, че BPD trqbva da e 44,5, в Майчин дом казаха, че го правят до 48, а моето е 47. Еми нз вече и аз, дано е ОК.
Виж целия пост
# 356
Здравейте на всички!
Дойде време и аз да се осмеля да се запиша! Чета ви от самото начало, но от страх или от нямане какво да кажа, до сега не се бях престрашила да драсна няколко реда за себе си!
Терминът ми според лекаря ми на ЖК е 12 февруари, а според д-р Врагалева от "Фемина" - 11 февруари!  Laughing Незнам как ще ме запише Елиза на първа страничка???   smile3506 Чакаме момиченце (според д-р Врагалева) и дано да остане така. newsm10 Това ми е втора бременност, но предишната завърши с аборт по медицински показания (шарка). От Перник съм.
Записвам се и ще продължавам да ви чета! Много сте ми полезни!  newsm51
Лека бременност на всички и здрави бебета януари, февруари или март!   ylinfant
Виж целия пост
# 357
https://grabo.bg/detska-kolichka-06b932

Комбинирана детска количка Carreri Core 3 в 1, плюс доставка - за 546лв, вместо за 780лв! Плати 150лв сега, а остатъка - при получаване.
Виж целия пост
# 358
Mierin,
Ами всичко е наред, но исках и този БХС, защото в него се виждат по- различни неща . В крайна сметка ми го направиха. Въпреки че пише, че BPD trqbva da e 44,5, в Майчин дом казаха, че го правят до 48, а моето е 47. Еми нз вече и аз, дано е ОК.

С/у моето пише - метод за определене на гестационна възраст BPD и нищо повече   newsm78
А над него пише гестационна възраст - 18.6 и възраст към мермин 41,4 .....
Е нищо не разбирам  Mr. Green
Виж целия пост
# 359
Здравейте, мили момичета! Нямаше как да не споделя радостта си с вас-днес ми излезнаха резултатите от амниоцентезата и всичко на бебче си му е наред,  слава Богу! Аз в това вярвах, но друго си е и да се потвърди  Party
Онзиден видях на прегледа и за първи път как малкият сладурко танцува вътре, как си смуче пръстчето и не на последно място, неговата усмивка  Heart Eyes
Идната седмица ще правя и фетална морфология с 4Д. Нямам търпение  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия