Мина вече първата половина, с ЯНУАРЧЕ ще се запознаем тази зима - Тема 7

  • 33 748
  • 729
# 645
Може и от храна да е, при мен май беше от един крайпътен Събуей сандвич.....уж изпитана марка.
Виж целия пост
# 646
Връщам се от зъболекар,е няма по-ужасно нещо. Ужасна болка,сложи ми съвсем малко упойка,сега съм с лекарство,утре пак ще ходя. Пих половин парацетамол дано потуши болката. През цялото време се държах за корема,аз все ще изтрая,дано и с бебчо всичко е ок. Praynig
Виж целия пост
# 647
Жабче, голяма гадост...дано бързо минава.  Hug
Виж целия пост
# 648
Може и от храна да е, при мен май беше от един крайпътен Събуей сандвич.....уж изпитана марка.
снощи след вечеря ме хвана,ама уж нищо ново не бях яла,знам ли и аз,помислих си го ама,абе да минава там,дано утре и помен да няма.
Виж целия пост
# 649
Момичета, не е ли рано за оглеждане на болници  newsm78 или в София се записваш предварително? В Бургас примерно едната болница има всеки ден отворени врати и отиваш без записване  newsm78

Сега научих, че още една моя много близка приятелка е бременна в 4 месец!!! Толкова се вълнувам, много хубаво, да има дечица  Heart Eyes
Purpletka и аз съм от Бургас,  ти ходила ли си на такива отворени врати и къде, ако си се ориентирала за болница сподели. Аз все още чета, но изборът ми не става по лесен за съжаление.
Виж целия пост
# 650
Момичета, не е ли рано за оглеждане на болници  newsm78 или в София се записваш предварително? В Бургас примерно едната болница има всеки ден отворени врати и отиваш без записване  newsm78

Сега научих, че още една моя много близка приятелка е бременна в 4 месец!!! Толкова се вълнувам, много хубаво, да има дечица  Heart Eyes
Purpletka и аз съм от Бургас,  ти ходила ли си на такива отворени врати и къде, ако си се ориентирала за болница сподели. Аз все още чета, но изборът ми не става по лесен за съжаление.

Не, не съм ходила защото знам че по всяко време мога да ида, а наистина ми се струва рано още.
Мен ме следи д-р Мануелян, а тя работи в Бургасмед, затова си мислех там да раждам, но ще видим - ще го коментирам с нея да ми препоръча неин колега на който да се доверя, защото по принцип само на нея имам доверие. Преди беше голям хит в Дева Мария да се ражда, но напоследък няколко мои близки раждаха там и май не останаха много доволни, трябва да ги разпитам пак, отделно в МБАЛ-а пък съвсем не ми е ясно как е положението, но имам приятелка която е раждала преди 4 години там и мога също да я разпитам. Общо взето не ми пука много много къде ще е, искам да съм спокойна че лекарите са достатъчно квалифицирани и съвестни да се погрижат за бебето и за мен. Нито искам ВИП услуги, нито свиждания по всяко време и таткото няма да присъства нито на раждането нито после да стои с нас в болницата... Затова разчитам на док да ми даде съвет на кой да се доверя за раждането... Прави ми впечатление Бургасмед каква кампания правят във фейсбук, ако наистина инвестират толкова в лекарите си и базата си, би трябвало всичко да е наред, но не смея от сега да взимам решение де...
Ти при кой се следиш, ходила ли си в някоя от болниците?
Виж целия пост
# 651
Не съм ходила никъде още,понеже не съм в Бургас в момента. Следи ме д- р Татарова, тя е в Девата. Там мненията са 50/50,  моя приятелка след месец ще ражда в МБАЛ ще каже тогава, друга приятелка ражда в бургасмед, доволна е, при Ризова. И аз нямам претенции за обстановката, предпочитам да съм в сигурни ръце и таткото много иска да присъства.
Виж целия пост
# 652
Момичета, не е ли рано за оглеждане на болници  newsm78 или в София се записваш предварително? В Бургас примерно едната болница има всеки ден отворени врати и отиваш без записване  newsm78

Сега научих, че още една моя много близка приятелка е бременна в 4 месец!!! Толкова се вълнувам, много хубаво, да има дечица  Heart Eyes
Purpletka и аз съм от Бургас,  ти ходила ли си на такива отворени врати и къде, ако си се ориентирала за болница сподели. Аз все още чета, но изборът ми не става по лесен за съжаление.

Не, не съм ходила защото знам че по всяко време мога да ида, а наистина ми се струва рано още.
Мен ме следи д-р Мануелян, а тя работи в Бургасмед, затова си мислех там да раждам, но ще видим - ще го коментирам с нея да ми препоръча неин колега на който да се доверя, защото по принцип само на нея имам доверие. Преди беше голям хит в Дева Мария да се ражда, но напоследък няколко мои близки раждаха там и май не останаха много доволни, трябва да ги разпитам пак, отделно в МБАЛ-а пък съвсем не ми е ясно как е положението, но имам приятелка която е раждала преди 4 години там и мога също да я разпитам. Общо взето не ми пука много много къде ще е, искам да съм спокойна че лекарите са достатъчно квалифицирани и съвестни да се погрижат за бебето и за мен. Нито искам ВИП услуги, нито свиждания по всяко време и таткото няма да присъства нито на раждането нито после да стои с нас в болницата... Затова разчитам на док да ми даде съвет на кой да се доверя за раждането... Прави ми впечатление Бургасмед каква кампания правят във фейсбук, ако наистина инвестират толкова в лекарите си и базата си, би трябвало всичко да е наред, но не смея от сега да взимам решение де...
Ти при кой се следиш, ходила ли си в някоя от болниците?
Момичета и аз съм от Бургас, за МБАЛ знам от моя приятелка че е добре като обслужване ( тя роди този януари) и братовчедка ми две раждания там изкара също е доволна. Ако ви интересуват подробности мога да поразпитам   bouquet
Виж целия пост
# 653
Ами да,много ще е полезно да обменим информация, че иначе ще се водим по модата на сляпо.
В Дева Мария съм влизала на свиждане в Кардиологичното отделение - беше доста модерно, но като гледах на снимки как изглеждат стаите като някакъв хотел в тъмни цветове, се зачудих това ли им е най-важно. И като добавя нещата които съм чувала от приятели, съвсем съм объркана.
В Бургасмед съм ходила на свиждане в едно от отделенията и съм надничала в една стая в Родилно - доста нормално изглеждаше, чувала съм че организацията на самото отделение била направена много хубаво, защото е съвсем ново, имат достатъчно площ да си организират родилна зала, операционна и т.н.
За МБАЛ-а почти нищо не знам, освен че преди ремонта се е налагало едва ли не да гониш хлебарките от себе си, но не съм сигурна дали това не е само слух. Сега знам че е ремонтирано Родилното и уж било много хубаво.
За най-важното нещо - лекарите - тъй като моята док е в Бургасмед знам най-много за лекарите там, отделно една приятелка има две раждания при д-р Дорийска и е доволна /първото раждане и е в МБАЛ-а, защото Дорийска тогава там е работила, второто и е в Черноморска - тогава още така беше името/. В другите две болници имената на лекарите съвсем нищо не ми говорят  newsm78
Виж целия пост
# 654
Здравейте, момичета.
Гледам пак много мамчета се оплакват от болежки. Не свършиха ли вече тези летни вируси? Много странно. Аз знам, че за повръщане и разтройство най-важното е диетата. Пие се по съвсем малко преварена вода, яде се само по няколко хапки препечен хляб или солетки. Това първия ден. Против обезводняване може към водата да се сложи и шуслерова сол номер 8.  Дано бързо им минава на мамчетата с подобни оплаквания, че е много мъчително.
Аз за болниците отдавна съм решила. След кофти опита с пърото раждане сега вече съм наясно от самото начало Wink
Хайде отивам, че имаме домашни пак.
Лека нощ на всички тумбачета.
Виж целия пост
# 655
Момичета сърцето ми е свито да не навредя нещо на бебчо с тоя зъб. Боли,но търпимо. Сега пих пак половин Парацетамол, дано ме успокои и да заспа. Не знам утре как ще издържа пак при зъболекаря. Айде аз все ще изтърпя,ама за бебето се притеснявам. Поне се разшава одеве.
Виж целия пост
# 656
Ами да,много ще е полезно да обменим информация, че иначе ще се водим по модата на сляпо.
В Дева Мария съм влизала на свиждане в Кардиологичното отделение - беше доста модерно, но като гледах на снимки как изглеждат стаите като някакъв хотел в тъмни цветове, се зачудих това ли им е най-важно. И като добавя нещата които съм чувала от приятели, съвсем съм объркана.
В Бургасмед съм ходила на свиждане в едно от отделенията и съм надничала в една стая в Родилно - доста нормално изглеждаше, чувала съм че организацията на самото отделение била направена много хубаво, защото е съвсем ново, имат достатъчно площ да си организират родилна зала, операционна и т.н.
За МБАЛ-а почти нищо не знам, освен че преди ремонта се е налагало едва ли не да гониш хлебарките от себе си, но не съм сигурна дали това не е само слух. Сега знам че е ремонтирано Родилното и уж било много хубаво.
За най-важното нещо - лекарите - тъй като моята док е в Бургасмед знам най-много за лекарите там, отделно една приятелка има две раждания при д-р Дорийска и е доволна /първото раждане и е в МБАЛ-а, защото Дорийска тогава там е работила, второто и е в Черноморска - тогава още така беше името/. В другите две болници имената на лекарите съвсем нищо не ми говорят  newsm78
и аз съм от Бургас,за болница и лекар още много се чудя,първото дете го родих в Дева мария,при Ризова,от докторкота нямах оплаквания,но като цяло имах от останалия персонал,сега всичко се е сменило,чудя се дали да не ми прави пак тя операцията,но още обмислям .и двете болници изглеждат нормално,в мбал не съм влизала никога
Виж целия пост
# 657
Ох, момичета, супер съм изнервена. Този мой син ще ме побърка. Постоянно ми ги сервира разни... ММ ми се ядоса, че съм истерясвала. Била съм се наслаждавала на истериите си...  Crossing Arms Въобще не разбира, че не е концерт пожелание, а и той никакви усилия не полага, за да не ме докарват до лудост. Не мога да ги изтрайвам, нервите ми са яко опънати. Сега и коремът взе да ме боли...  ooooh!
Жабче, дано го оправят зъба. И моят ме наболява, но зъболекарката ми е на почивка тази седмица, другата и аз ще трябва да ходя. Hug
Виж целия пост
# 658
Добро утро момичета🍀
На всички с болежки и неразположения бързо да отминават 🍀🍀🍀
Гледам пак сте подхванали темата с болниците.  И аз съм от Бургас и съм се насочила към Бургасмед. Смятам другия месец да отида на отворените врати и на Мбал и на Бургасмед. Моя Аг не изражда и се бях насочила към др Гамишев,но и той го няма за сега. Ще видим ,има време .....май   newsm78
Виж целия пост
# 659
Добро утро!  Hug
ivkelina , да променено е, сега Ризова е в Бургасмед  newsm78
Katia_N , сина ти да не го тресе някакво предтийн поведение  Mr. Green Съчувствам ти и се замислям че всички това ни чака. Мамите решили се на повече от две деца сте смели жени  Hug Не че разбирам нещо, ама ако сина ти те ядосва не можеш ли просто да го пратиш да се разправя с бащатко си  newsm78 Така може и съпружето да извлече поука  Joy
keri_ и аз обмислях да се срещам с Гамишев и да се опитам да го убедя да ме вземе за естествено раждане, че той нали само секции преви... но той замина, можело да се върне, можело да остане - никой не знае. И аз се успокоявам че има време, но като мине шестия месец и вляза в седмия и почне ударно да ми расте тумбака, усещам как ще почна да се спичам  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия