Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 465
  • 783
# 555
В испанския амазон LG VR64607LV е 366евро. Мисля че си заслужава, защото у нас у около 1000лв. В момента може да се пусне директно до Бг за 21 евро.
 http://www.amazon.es/gp/product/B00TXC0Q2I?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00

Някой конкретно този модел ползва ли?
Аз съм с такъв повече от година , купуван от тук , ако ти харесва - купувай смело - до два дни след пристигането му ще се чудиш как си живяла без него.
Виж целия пост
# 556
В испанския амазон LG VR64607LV е 366евро. Мисля че си заслужава, защото у нас у около 1000лв. В момента може да се пусне директно до Бг за 21 евро.
 http://www.amazon.es/gp/product/B00TXC0Q2I?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00

Някой конкретно този модел ползва ли?
Аз съм с такъв повече от година , купуван от тук , ако ти харесва - купувай смело - до два дни след пристигането му ще се чудиш как си живяла без него.
Благодаря за отговора! bouquet Hug
Пуснах го. Grinning
Виж целия пост
# 557
Като дойде и имаш въпроси - питай , а можеш и да разгледаш сайта на ЛГ - българия , от там да си изтеглиш ръководство на бг и в последствие да го актуализираш .
Виж целия пост
# 558
Момичета, сдобих се с Румба 560, която не работи. Сега търся сервиз и моля, ако има някой от Варна да ме насочи. Не съм имала робот до момента и ми е пълна мъгла всичко.

Благодаря за евентуалните насоки bouquet
Самоцитирам се, с молба за адрес на сервиз във Варна - не мога да открия в нета. Възможно ли е да няма? newsm78. Дори и упътване няма в кашон, с който ми я донесоха - явно са го попиляли...

Моля, ако има нещо, с което можете да ме ориентирате Praynig
От къде е купуван? Нов ли е?
Ако е нов, направо го връщай, от където си го взела. Не се занимавай с ремонти и т.н.
Връщай го!
Виж целия пост
# 559
Bertichka, и аз не знам как се нулира  Thinking Вашия LG ли е? Иначе свалихме някакви ъпдейти и ги сложихме, но друго не сме. Първия път като беше на ремонт казаха, че са го почистили и са сменили сензора, но за мен е много съмнително да са сменяли нещо, защото дори и един път не изчисти без пак да даде тази грешка.

Тази дейност съм я оставила на мъжа и не знам как се нулира, нито ъпдейтва, но по мое мнение е полезно от време на време, защото като всяка техника натрупва грешки.
А щом проблема ви не се е оправил искайте да го заменят! Ако не могат да го поправят са длъжни да го заменят или да върнат парите. 2 години е гаранционния срок по закон на всяка техника, без значение какво пише в гаранционната книжка, така че търсете си правата. Вярвам, че проблема е разрешим.
Веднъж мен така ме баламосваха с един принтер и накрая се принудиха да ми го сменят с нов, че даже и по-добър  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
1
Виж целия пост
# 561
Момичета, сдобих се с Румба 560, която не работи. Сега търся сервиз и моля, ако има някой от Варна да ме насочи. Не съм имала робот до момента и ми е пълна мъгла всичко.

Благодаря за евентуалните насоки bouquet
Самоцитирам се, с молба за адрес на сервиз във Варна - не мога да открия в нета. Възможно ли е да няма? newsm78. Дори и упътване няма в кашон, с който ми я донесоха - явно са го попиляли...

Моля, ако има нещо, с което можете да ме ориентирате Praynig
От къде е купуван? Нов ли е?
Ако е нов, направо го връщай, от където си го взела. Не се занимавай с ремонти и т.н.
Връщай го!
Не, не, не е нова Naughty Просто моя приятелка я намери в мазата на къща, която си купиха с мъжа си в чужбина и сега ми я донесе - ако мога да я дам за ремонт и да я ползвам, защото там са им поискали 400 франка само да я приемат. Така че не е покупка, но ако ремонта й не е безумен .... Изглежда абсолютно като чисто нова и няма надраскано, очукано, което ме навежда на мисълта, че не е безогледно ползвана. Не открих инструкции в нета на този модел, изглежда е стар и няма.
Благодаря за отзивчивостта! bouquet
Виж целия пост
# 562
Момичета, нахлувам в темата.  bouquet
Чета ви и се реших да си взема и аз една Руми да помага. Май изпуснах Черния петък, но съм търпелива, ще изчакам.
Изискванията са ми:
 - лесно да се почиства самият робот;
- да се качва от ламинат на килим;
- да минава през прагове в съседни стаи;
- да не е миеща;
- да не е много шумна;
P.S. Има ли някакъв проблем да е от английския амазон, има ли нужда от препрограмиране заради ел.мрежата.
Виж целия пост
# 563
Не, не, не е нова Naughty Просто моя приятелка я намери в мазата на къща, която си купиха с мъжа си в чужбина и сега ми я донесе - ако мога да я дам за ремонт и да я ползвам, защото там са им поискали 400 франка само да я приемат. Така че не е покупка, но ако ремонта й не е безумен .... Изглежда абсолютно като чисто нова и няма надраскано, очукано, което ме навежда на мисълта, че не е безогледно ползвана. Не открих инструкции в нета на този модел, изглежда е стар и няма.
Благодаря за отзивчивостта! bouquet
Може батерията да ѝ се е прецакала, защото Румба като цяло не е хубаво да се изключва и да не е на докинг станцията си, а щом е седяла в маза ...
Виж целия пост
# 564
Не, не, не е нова Naughty Просто моя приятелка я намери в мазата на къща, която си купиха с мъжа си в чужбина и сега ми я донесе - ако мога да я дам за ремонт и да я ползвам, защото там са им поискали 400 франка само да я приемат. Така че не е покупка, но ако ремонта й не е безумен .... Изглежда абсолютно като чисто нова и няма надраскано, очукано, което ме навежда на мисълта, че не е безогледно ползвана. Не открих инструкции в нета на този модел, изглежда е стар и няма.
Благодаря за отзивчивостта! bouquet
Може батерията да ѝ се е прецакала, защото Румба като цяло не е хубаво да се изключва и да не е на докинг станцията си, а щом е седяла в маза ...
Да, мина ми и на мен такава мисъл като решение, защото си писка, говори, светка - не е като да няма живот. Ако открия сервиз във Варна ще съм доволна, ако не.... ще я бъзикаме на принципа проба - грешка.

Благодаря за отзивчивостта bouquet
Виж целия пост
# 565
Момичета, нахлувам в темата.  bouquet
Чета ви и се реших да си взема и аз една Руми да помага. Май изпуснах Черния петък, но съм търпелива, ще изчакам.
Изискванията са ми:
 - лесно да се почиства самият робот; за това препоръчвам ЛГ
- да се качва от ламинат на килим; всички се качват но зависи от килима
- да минава през прагове в съседни стаи; колко високи?
- да не е миеща;
- да не е много шумна; пак ЛГ
P.S. Има ли някакъв проблем да е от английския амазон, има ли нужда от препрограмиране заради ел.мрежата. Какво е нужно да препрограмираш  newsm78 Просто ще си сложиш накрайник за ЕУ контакт, но да не е в разклонител включена станцията Peace

Виж целия пост
# 566
Реших да проверя в най-близкия Техмарт какви модели на LG имат.Е да,ама не.
Една дама не особено любезно ми отговри по телефона:"Аз не мога да ви кажа.Отворете сайта и разгледайте!"А според сайта имат само модел на LG.Започвам да се чудя за какво ли са дадени телефоните на магазините. Дали пък да не звънна на самите LG? newsm78
Виж целия пост
# 567
Момичета мъжът ми иска да си купим робот защото хич не му се пуска прахосмукачка а сме му отредили това задължение на него. Гледал някакви ревюта и избрал LG ама в Технополис има само един модел за 1000 лв. Според вас за тези пари това ли е най-добрата опция или ще ми препоръчате друга марка и още как стои въпроса с филтри и консумативи в момента имам една прахосмукачка Зелмер и ми и зор с филтрите, официалния им сервиз ми казват няма и не знаем кога ще има. Та не искам да се случи нещо подобно.
Виж целия пост
# 568
Реших да проверя в най-близкия Техмарт какви модели на LG имат.Е да,ама не.
Една дама не особено любезно ми отговри по телефона:"Аз не мога да ви кажа.Отворете сайта и разгледайте!"А според сайта имат само модел на LG.Започвам да се чудя за какво ли са дадени телефоните на магазините. Дали пък да не звънна на самите LG? newsm78
Ти какво очакваш да ти отговорят? Повечето на тези позиции дори не знаят, какво продават. Запознаваш се с модела, който си харесала  онлайн и просто го намираш къде ти е най-изгодно да го купиш  Peace
Момичета мъжът ми иска да си купим робот защото хич не му се пуска прахосмукачка а сме му отредили това задължение на него. Гледал някакви ревюта и избрал LG ама в Технополис има само един модел за 1000 лв. Според вас за тези пари това ли е най-добрата опция или ще ми препоръчате друга марка и още как стои въпроса с филтри и консумативи в момента имам една прахосмукачка Зелмер и ми и зор с филтрите, официалния им сервиз ми казват няма и не знаем кога ще има. Та не искам да се случи нещо подобно.
Ние го взехме на черен петък от технополис миналата година. Очаквах да го намалят до сега ама не...
ВИждала съм го и по-изгодно в амазон и техмарт.
Консумативи съм писала по-назад от къде купувам  Peace Не ми се рови пак за линка. Доставката беше 8 паунда. Общо към 100 лв дадох за две странични четки и два хепа филтъра.
Но да уточня, че подмяната беше наложителна по наша вина, а не защото нещо се е амортизирало.  Peace
Виж целия пост
# 569
да разбирам ли че консумативи няма в България за роботите или просто от чужбина е много по изгодно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия