Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 466
  • 783
# 570

Bertichka благодаря за отзивчивостта. А кой модел на LG да взема и на какви цени е бил най-изгоден? Откъде да дебна. Склонна съм на Амазонци, защото винаги са били точни при рекламации.
Виж целия пост
# 571
Момичета мъжът ми иска да си купим робот защото хич не му се пуска прахосмукачка а сме му отредили това задължение на него. Гледал някакви ревюта и избрал LG ама в Технополис има само един модел за 1000 лв. Според вас за тези пари това ли е най-добрата опция или ще ми препоръчате друга марка и още как стои въпроса с филтри и консумативи в момента имам една прахосмукачка Зелмер и ми и зор с филтрите, официалния им сервиз ми казват няма и не знаем кога ще има. Та не искам да се случи нещо подобно.
Същият робот в момента в Амазон е 385 евро - това е с доставката до БГ.
Виж целия пост
# 572
Момичета, моята Румба е на 5 дни и с една батерия минава целия апартамент.
Днес обаче батерията издъхна на половината ... не е ли много рано да почва да ми прави номера?
На какво може да се дължи, постоянно си я държа на докинг станцията, не я оставям без нея ...  newsm78
Виж целия пост
# 573
http://www.myrobotcenter.eu/en/lg-hom-bot-vr64703lvmb
този модел нов ли е, някой ползва ли го и цената добра ли е?
Виж целия пост
# 574
да разбирам ли че консумативи няма в България за роботите или просто от чужбина е много по изгодно
Не съм намирала, а и да има ще са пъти по-скъпи  Peace

Bertichka благодаря за отзивчивостта. А кой модел на LG да взема и на какви цени е бил най-изгоден? Откъде да дебна. Склонна съм на Амазонци, защото винаги са били точни при рекламации.

Е, това си е вече само твое решение  Grinning

http://www.myrobotcenter.eu/en/lg-hom-bot-vr64703lvmb
този модел нов ли е, някой ползва ли го и цената добра ли е?
Не знам нов ли е ама черен не бих взела. На моя само капака е черен и много ме дразни като налепи прах
Виж целия пост
# 575
Момичета, скапа се батерията и на моята румба, скоро някой купувал ли е за 5та серия? От къде е най- изгодно?
Виж целия пост
# 576
Много съм доволна от бравата,Заслужава си парите.Пускам румбата да измете етажа и след нея бравата да мие стая по стая,а аз си лежа на дивана и гледам телевизор.Ей изкалпазанихме се покрай тези роботи.

А можеш ли да ми кажеш как оценяваш сухото почистване?
Доколкото разбирам тя няма контейнер, чисти само с подложките, върху които полепва мръсотията.

Идеята ми е да върна старата Агама и старата Скуба, и така ще ми направят намаление 20% от цената.
А бравата да я ползвам и за сухо и за мокро.
Виж целия пост
# 577

А бравата да я ползвам и за сухо и за мокро.
Имам браавата от два дни и съм много доволна. Но без да си пуснал преди нея румба или прахосмукачка не става. Тя бърше със суха или мокра кърпа и ако има косми или друг боклук само го разнася.
За мокро почистване ми хареса много, а по съвет от руски форум в режим сухо чистене слагам еднократна мокра салфетка за под /от Лидъл ползвах/  и освежава и обира праха добре.

Виж целия пост
# 578
Момичета, моята Румба е на 5 дни и с една батерия минава целия апартамент.
Днес обаче батерията издъхна на половината ... не е ли много рано да почва да ми прави номера?
На какво може да се дължи, постоянно си я държа на докинг станцията, не я оставям без нея ...  newsm78
Темата за батериите е доста доста обширна и с тях трябва да се внимава,ако искаме да ни служат дълго.Първоначалните зареждания е хубаво да са от почти 0 да 100%,ако я заредите от 50към 100% -лошо.Нарича се памет на батерията и после винаги ще ви служи на 50%та.
Виж целия пост
# 579
http://imgur.com/gallery/SYle7it  Joy
Виж целия пост
# 580
 Joy
Виж целия пост
# 581
много яко
Виж целия пост
# 582
Има 30% намаление за определени артикули в складовете на амазон. Какво ще кажете за този модел
Neato 945-0065 - с доставката ще ми дойде на 420-450 лв

И още един модел който намалям

    Neato 945-0109 BotVac
Виж целия пост
# 583
sevgito, може ли линк?
Виж целия пост
# 584
Складови http://www.amazon.fr/s/=nb_sb_noss_1?__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85%C5 … amp;tag=bgma04-21

А тук са тези които се намалят с 30%
http://www.amazon.fr/s/ref=sr_ex_n_1?_encoding=UTF8&ajr=2&am … f_rd_i=8873226031
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия