МАШИНА ЗА ХЛЯБ - 60-та ТЕМА

  • 86 786
  • 736
# 270
Аз съм с Унолд, но още не съм стигнала до момента с програмирането Simple Smile
Виж целия пост
# 271
KatiABV, и аз съм с Унолд, но не съм ползвала програмирането - всичко си ми става както трябва (кекс на програма за хляб с бакпулвер)...
Имам обаче книжка на английски, ако ще е от помощ.
Виж целия пост
# 272
И аз на тази програма го правя - то си е кекс - ама... страшно изгаря, не просто изгаря, ами поне 15 минути трябва да чака...
Виж целия пост
# 273
Има ли останали хлебопекарни в Лидл?Ако някои е виждал в града си моля да сподели
Виж целия пост
# 274
 Hug

много поздрави от Анкара за всички

smile3525



за да не е спам ето едно хлебче на бърза


сори за снимката, снимана е със гсм

Виж целия пост
# 275
Ау, това много вкусно изглежда... май е време да пусна някое бяло и аз.
Виж целия пост
# 276
Здравей, Ердинч.
Много те моля за помощ. Няколко пъти ходим в Турция на почивка и сме очаровани от местната кухня.
Там всеки път ядем едни малки гевречета от следко тесто, невероятни са, меки са и и остават такива дълго време. Облизваме си пръстите всеки път.Нямат никакви семена и ядки отгоре, нямат пълнеж, само тесто са. За съжаление не им знам името. Много те моля, ако се сещаш какви са, да ми дадеш рецептата.  Praynig
Благодаря ти предварително.
Виж целия пост
# 277
ЗДРАВЕЙ, ЕРДИНЧ !!!! Не можеш да си представиш колко щастлива ме направи появата ти! Добре дошъл отново!!!!!  Да ме извинят останалите, но много ми липсват "старите муцуни". Дядо Хаджия се появява от време на време, но другите от които съм се учила нещо ги хвана липсата.
Надявам се да си добре и да продължиш да ни показваш прекрасните си творения!  bouquet
     
Виж целия пост
# 278
Камиче, KatiABV, KayRenn, с кой модел Унолд сте? Трябват ми отзиви за 68511 и колко тежи горе-долу...
Виж целия пост
# 279
ЗДРАВЕЙ, ЕРДИНЧ !!!! Не можеш да си представиш колко щастлива ме направи появата ти! Добре дошъл отново!!!!!  Да ме извинят останалите, но много ми липсват "старите муцуни". Дядо Хаджия се появява от време на време, но другите от които съм се учила нещо ги хвана липсата.
Надявам се да си добре и да продължиш да ни показваш прекрасните си творения!  bouquet
     

Дедааа ти аджия има лични съобщения, пишеш му и той отговаря. Така, че връзка има. А пък и Ердинч като го знам как пътува редовно напоследък, се съмнявам да може да се появява по-често тук.
Виж целия пост
# 280
Камиче, KatiABV, KayRenn, с кой модел Унолд сте? Трябват ми отзиви за 68511 и колко тежи горе-долу...
Точно този ми е модела на машинката, но не мога да кажа колко тежи, аз я поръчах до холандски адрес и от там мъжът ми я довлече до БГ.
Виж целия пост
# 281
Здравейте на всички bouquet
Издирвам рецепта за хлебопекарна с пълнозърнесто брашно и с лимец?
Виж целия пост
# 282
ЗДРАВЕЙ, ЕРДИНЧ !!!! Не можеш да си представиш колко щастлива ме направи появата ти! Добре дошъл отново!!!!!  Да ме извинят останалите, но много ми липсват "старите муцуни". Дядо Хаджия се появява от време на време, но другите от които съм се учила нещо ги хвана липсата.
Надявам се да си добре и да продължиш да ни показваш прекрасните си творения!  bouquet
     


Ааааа... Дядо Хаджия прави шунки и мезета.
Поне мен първо ме зариби за хляба, а сега - и за мръвките.


dima1, трябва да видя като се прибера - беше онова нещо с 2те кошнички, едната - двойна...



Виж целия пост
# 283
 Според руските сайтове, Унолд 68511 тежи точно 10 килограма Peace.
Виж целия пост
# 284
Цитат
Ааааа... Дядо Хаджия прави шунки и мезета.
Поне мен първо ме зариби за хляба, а сега - и за мръвките.
Кати, Дедо и Пепчо и мен ме зарибиха за мезетата отдавна!  А за шунката, пак съм навита, ама  ще почакам за шунковар. За сега мисля да пробвам със  слоукукъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия