Ще имам близнаци! Тема с продължение 34

  • 120 222
  • 897
# 345
Скабиела честито, наистина чудесни мерки за тази седмица Simple Smile
Най-добрата неонатология е в Майчин дом в София, при ранно раждане е добре да се насочите нататък.
Виж целия пост
# 346
На 15 август на бял свят с планово секцио в 38 седмица се появиха моите принцеси - едната 3070кг / 50см и другата 2810кг / 49см. Благодаря на грижите на д-р Илиев от Токуда!
Виж целия пост
# 347
Браво, clear Simple Smile
На хубава дата,чудесни размери Simple Smile)))
Ако искаш сподели какви имена избрахте?
Виж целия пост
# 348
Клеар,толкова хубава новина .Нека да са живи и здрави ,много да ви радват ,нека също да са вашата гордост ,щастие и любов.Много се радвам.Вълнувам се .Родени са на страхотен ден.
А килцата ....всеки  може да ви завиди.
Виж целия пост
# 349
Честито Клиър Simple Smile Чудесни доносени бебчета, да сте здрави всички.
Виж целия пост
# 350
Здравейте момичета, аз съм в 27-ма седмица, според ултразвука чакам момче и момиче. Има нещо обаче, което доста ме тревожи от известно време - още от преди месец се оказа, че околоплодната течност на девойката е в повече, а на последната ФМ ми изписаха индометацин за 5 дни и утрогестан вагинално (което е голямо предизвикателство с моя огромен корем...), много магнезий и нош па.  Има ли някоя мама с подобни преживелици за съвет или споделяне на опит?
Виж целия пост
# 351
Относно Утрогестана знам, че дали ще слагаш например 3 капсули по 2 пъти на ден или ще пиеш 2 капсули по 3 пъти на ден е без значение относно ефикасността.

Успех Hug
Виж целия пост
# 352
Вагинално се усвоява по-добре. А съм слагала почти до края, така че се намира начин и с голям корем 😊! Успех и дано бебчетата се задържат възможно най-дълго!
Виж целия пост
# 353
И аз слагах утрогестан през цялата бременност, изобщо не ми е било проблем.
Виж целия пост
# 354
Всъщност основното ми питане и притеснение е за увеличената околоплодна течност... , но благодаря ви, всяка информация ми е от полза.
Виж целия пост
# 355
Вагинално се усвоява по-добре. А съм слагала почти до края, така че се намира начин и с голям корем 😊! Успех и дано бебчетата се задържат възможно най-дълго!

Благодаря Мишана и kkattllea, дано ги устискам поне още месец!
Виж целия пост
# 356
Всъщност основното ми питане и притеснение е за увеличената околоплодна течност... , но благодаря ви, всяка информация ми е от полза.

Лекарят ти какво каза? Правиха ли ти изследване за гестационен диабет? На мен понеже ми откриха, четох че повишената околоплодна течност може да е един от симптомите. Естествено не твърдя, че е това, само лекарят ти може да прецени.
Виж целия пост
# 357
Не винаги е г.д ,понякога повечето вода не означава нищо освен....повече вода.Споко,няма страшно.
Виж целия пост
# 358
Утрогестана го слагах превантивно, не съм имала подобни оплаквания.
Виж целия пост
# 359
Всъщност основното ми питане и притеснение е за увеличената околоплодна течност... , но благодаря ви, всяка информация ми е от полза.

Лекарят ти какво каза? Правиха ли ти изследване за гестационен диабет? На мен понеже ми откриха, четох че повишената околоплодна течност може да е един от симптомите. Естествено не твърдя, че е това, само лекарят ти може да прецени.

Направих обременяване с глюкоза трикратно, изследвания за рубеола, цитомегаловирус и токсоплазмоза, всичко отрицателно, съвсем малко завишени левкоцити. Доктора каза, че единственото нещо, което може да се направи е да пробваме с индометацина (противовъзпалително). Дано тревогите са напразни, че какви неща четох за многоводието...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия