ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 34 885
  • 676
# 585
Венелинка,ти си мама - герой Simple Smile
Да са живи и здрави принцесите, много да ви радват Wink
Виж целия пост
# 586
Вениии, браво на теб, шапка ти свалям   bouquet
Страхотни имена си избрала, да са ти много здрави, послушни и сучещи Естела и Атина. Да са гордостта на мама и тати. Чакам с нетърпение разказа ти! Бързо възстановяване ти пожелавам  Hug

Скийтър, палци за теб, момиче  Hug
Виж целия пост
# 587
Момичета, аз за майтап ама наистина съм с контракции, точно дойдохме в болницата. Досега мислих, че са нормалните напоследък болезнени предменструални болки, но зачестиха, не засякох на колко минути са, ММ настоя да дойдем в болницата и се оказа, че имам малко разкритие и се започва. Ще пиша по-късно, стискайте палци!

Честито за Естела и Атина, да са живи и здрави!!!
Виж целия пост
# 588
Мама героиня, браво Венелина   bouquet
Скийтър успех миличка  Hug
Виж целия пост
# 589
Честито, Венелина, браво на теб! Да са ти живи и здрави!
   Skeeter, стискам палци, ти си каза вчера, че днес ще раждаш Simple Smile, чакаме новини!
Виж целия пост
# 590
Добро утро!
Идвам да донеса няколко щъркелови вести от последните дни.
На 30.09 се родиха:
бебе Демир- 3100 гр, 50 см, секцио на мама Nari90.
бебе Даниела- 3010 гр, 49 см, секцио на мама Rosito93.
На 01.10 се родиха:
бебе Магдалена- 3030 гр, 48 см, планово секцио на мама Danielavel.
бебе ...- 3410 гр, 49 см, секцио на мама Jane_pld.
На 02.10 се родиха:
бебе Аделина- 3200 гр, 50 см, секцио на мама Djidjo23.
бебе Матеа- 3480 гр, 51 см, планово секцио на мама Goldilocks.
бебе Ясмина- 3680 гр, 51 см, секцио на мама Lili_mili
На 03.10 се роди:
бебе Адриан- 3650 см, 50 см, нормално раждане на мама S@NDR@.
Да са живи и здрави всички малки човечета, много да радват родителите си и да имат дълъг и щастлив живот.
На последно място да ви поканя да се почерпите и за мое здраве, макар и виртуално. Тук не мога да качвам снимки, почерпката е във фейса.
Лек и успешен ден, изпълнен с много бебчета.
Виж целия пост
# 591
Вени честити госпожици! Много да ви радват
Skeeter Стиснати палчета!

Леле, започнаха всички да се показват, а на мамите в очакване искам да кажа да не се плашат и техния час ще дойде, а да се насладят на последните дни с тумбака, защото си е странно после. Аз до скоро се улавях, че като легна си слагам ръката на корема и чакам. Даже като бях в полусвяст в реанимацията си спомням, че чаках, чаках да ритне и даже започнах да се чудя защо не мърда  hahaha
Виж целия пост
# 592
Софче, ще ме умориш  Joy Аз пък се усещам, че като застана за снимка, по навик си гълтам корема  Blush hahaha hahaha
Честито, Вени! Ти си истинска майка-героиня! Да са живи и здрави дъщерите ви!  bouquet
Skeeter, успех, стискам палци за бързо и леко раждане! Чакаме новини  Praynig Hug

Днес времето е прекрасно, хубав ден от мен   love001
Виж целия пост
# 593
Добро утро!
Вени, браво майче! Да са ти живи и здрави бебките. Така борбени като мама Simple Smile
Честито и на другите мами и тук Simple Smile
Скийтър, с теб сме. Чакаме беба с голямо нетърпение Simple Smile
При мен нищо ново, матката си е заспала или поне аз забравих що са то контракции. В понеделник съм на тонове и ще видим какво е положението. Надяеам се да тръгне някакъв процес защото хич не искам клъцни-срежи варианта Simple Smile
И сега пак да питам,знам че вече сме на вълна бебета, но ми е доста притеснено. Доки каза, че трябват изследвания, не може да каже нищо конкретно, но най-вероятно е от бременността.  Става въпрос за едни болки в ръцете, за които ви бях питала. От доста време вече лявата ми ръка е полу - инвалидизирана. Имам зверски болки във фалангите, особено вторите, няма свиване, подути и червени са. Ако някоя мама има инфо ше съм благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Вениииииииииии, браво бе момиче, ти си герой  Hug  да са ви живи и здрави бебките, много радост да ви носят   bouquet

Скитър, стискам палци, всичко ще  е наред  Hug

Софче много смешно с тоз корем, ами малко ли ги носим  Mr. Green


Аз отивам на фризьор и кола маска Simple Smile Слънчев ден на всички Hug
Виж целия пост
# 595
Венелина, честити момиченца! Да са здрсвички и щастливи и много да ви радват!
Възхищавам се на смелостта ти- близнаци, нормално- истинско геройство! Браво:)
Скийтър-че, стискам палци всичко да мине гладко и скоро да се похвалиш  Heart Eyes
Момичета, страшен бебевашеж настана, вече започнах да се обърквам коя е родила и коя не  #Crazy #Crazy
Ние днес ще ходим да купуваме радиатор за банята, за да я дозатопляме преди къпането:) имаме и разми други дребни задачки, дават го прекрасно време около 22 градуса  Mr. Green
Слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 596
Вени,честито! Да са ти живи и здрави, да растат безгрижни и щастливи за гордост на всички!
Честито и на другите мами, които са се обебили! И на тях и техните рожби желая всичко най-хубаво!
Скийтър, успех, стискам палци да ти е леко и всичко да мине бързо!
Желая ви прекрасен ден, а аз отивам да вилнея с прахосмукачката.
Виж целия пост
# 597
Честито на всички нови майчета и добре дошли на бебенцата! Какъв бебевалеж само!
Malachica и аз имам също такива болки в ръцете, особено при свиване, пръстите си ги чувствам отекли и напрегнати, изследванията са ми в норма- белтък и всичко останало, мисля че са просто отоците на бременността, които ще отминат след раждането, така смята и моя лекар.
Виж целия пост
# 598
 Добро утро,прекрасни  Heart Eyes
Пожелавам успех на Skeeter Дано всичко е минало добре  Praynig Чакаме хубави новини  Heart Eyes
Моят разказ  Crazy
Вчера сутринта още ме почнаха контракциите,много леко болезнени.Реших,че е е нищо особено и затова почти не се впечатлих.ММ беше на работа и аз сама,се чудя какво да правя.Та се обадих да една приятелка да дойде в нас,пихме кафе,говорихме,а болките ту-спират ту-почват  Sunglasses
Като си замина си пуснах филм и се опитах да се отпусна,беше станало някъде към 18часа вече.Болките започнаха определено да се засилват.Дойде си ММ някъде към 18,30 и ме видя,че нещо не е наред.Казах му,че имам контракции и той веднага ''ставай,тръгваме какво седиш,защо не ми се обади''Обаче аз бях решила,че ще е фалшива тревога и му викам,бе то е ясно че няма да се ражда днес,дай поне да си изгледам филма  Mr. Green И седим двамата гледаме филм аз вече откачам от болка ама съм инат и стоя и гледам  Laughing Ееее най-накрая свърши филма,аз ставам да ходя да хапвам нещо  Laughing И водите ми изтекоха  hahaha И ММ  Shocked се паникьоса,обаче аз никаква паник реакция.Викам му спокойно отивам да си взема душ и ще тръгнем към болницата,взех си душ.После проверявам за енти път дали всичко съм си взела за болницата и най накрая тръгваме.Стигаме в болницата веднага моя лекар ми пусна тонове,прегледа ме и каза,че имам 4см разкритие  Crazy Вика ми до няколко часа ще родиш не се притеснявай.И се почна интересното  Laughing Каза ми да се разхождам да имам постоянно движение. И ММ стои на един стол аз не се спирам да крача из стаята,то не бяха разходки,танци,гимнастика,движения от йогата  hahaha Е няма братче от 20часа от 22 си стоя със 4 см разкритие и това е  ooooh! Доктора идва през 10 мин да ме види и вика още малко още малко и ще започнем раждането  Crazy Стана то 22.30 усетих,че корема ми е слязъл много ниско и си казах ей това е вече съм готова да раждам  Party прегледа ме 9см разкритие  Naughty Доктора ме видя,че вече се изнервям и ми вика айде в родилната зала  Sunglasses ММ голяма паника го годеше и само ме нервеше  #2gunfire
Започна раждането,качиха ме на магарето за раждане  Whistling И мен тогава ме обвзе паниката,като осъзнах напълно,че момента е дошъл  Crazy Разплаках се и викам на док айде да изчакаме още малко ама то няма на къде да се чака  Laughing И към 23 часа започнах да напъвам.Това си беше най-трудната част,защото имах чувството,че съм толкова тясна,че никога ама никога няма да мога да родя бебките.Голямо крещене направо ги проглуших акушерката и доктора  Mr. Green Обаче само крещя пък не напъвам  Laughing Много ми беше трудно.Час и нещо напъвам и накрая като беше най-силната и нетърпима болка.Чудото се случи  Heart Eyes Б1-Естела проплака  Heart Eyes 00:15.Видях я и си казах,че това е най-красивото нещо след 6 минути излезе много по-лесно и Б2-Атина  Heart Eyes Като проплака и тя забравих всички болки и мъки  Heart Eyes Не се бях чувствала по-щастлива до сега  Hug Измиха ги,премериха ги дадоха ми ги гушках 5 минути.Плаках от радост 2 часа след това  Crazy Не исках да се откъсвам от тях  Blush Дадоха ги на ММ и той се разплака от радост  Heart Eyes Това е велик момент  Heart Eyes
Дойде ми кърмата почти веднага,накърмих ги.Имам доста кърма и дори след малко ще ми ги дадат да ги нахраня  Heart Eyes
С размерите са много добре за близнаци и не са в кувьози.Нямат никакви инфекции са си напълно здравички  Hug
Ще ни изпишат най-вероятно във вторник  Sunglasses
Успех на всички,майчета,които още не са родили  Hug Няма да се плашите,всичко е толкова красиво в този момеент  Heart Eyes Heart Eyes
Пращам ви прегръдки от трите  Hug Hug
Виж целия пост
# 599
Вени, много хубав разказ. От къде го извади това спокойствие в началото не зная. Аз пак да попитам- като започнат подготвителните контракции, пиете ли нещо, за да се уверите,че е фалшива тревога? Аз онази вечер имах такива и в продължение на два часа не можех място да си намеря в леглото, пих но-шпа и за 5-6 мин се успокоих. Реших, че щом минава от хапчето, значи е фалшива тревога. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия