ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 34 885
  • 676
# 600
Вени, благодаря за разказа, много е вълнуващо  smile3525 smile3501
Виж целия пост
# 601
Момичета, преди около час (11:28 немско време) се роди нашата дъщеря Мила, 3010 грама, 49 сантиметра, нормално раждане. Още час ще ме държат в родилното и ни пращат в стаята ни, бебето е от началото с мен и не ни делят  Heart Eyes. После ще разкажа по-подробно.
Успех ако и други момичета раждат днес!!!
Виж целия пост
# 602
Честито, Скийтър! Бъдете живи и здрави и много щастливи! Бързо възстановяване ти желая!   bouquet
Виж целия пост
# 603
Честито, Скийтърче! Да е жива и здрава Мила, много радост да ви носи! Ще чакаме да разкажеш като се възстановиш  Hug Сега си почивай   bouquet
Виж целия пост
# 604
Венелина, ти си герой   bouquet браво
ама какви манекенки си отгледала, много да ги слушате с ТМ  Party


Скийтър, честита рожба   bouquet

Виж целия пост
# 605
Колко бебчета вече си имаме в темичката  Heart Eyes Да са ни честити!  Hug Heart Eyes
Много ме е яд, трябваше да спра да кърмя от вчера  Tired хванала съм някакъв вирус и не кърмя да не го хване беба, че тогава ще стане лошо, много се ядосвам, толкова много кърма имам и толкова добре си хапваше и сега тоя мръсен вирус   #2gunfire вчера много се сърдеше на АМ, днес пак не и харесва много, но си хапва повечко  Mr. Green много ме е страх да не я заразя, правя всичко възможно, ходя с маска и се мия при всяко кихане  Laughing за сега много си е добре Алена, онзи ден ми се усмихна за пръв път  Heart Eyes и от тогава като я гушкам постоянно ми раздава усмивки  Heart Eyes Вечер обаче е голяма мъка, първите 2 дена вкъщи съм спала около 30 мин през нощта, снощи за пръв път успях дя се наспя, долу-горе като хората  Mr. Green ставах само 4 пъти  Laughing Много е ревлива и много ме търси, вчера я оставих в креватчето и да отида да сложа супата, но още докато излязох от стаята се почна един рев едно крещене  Laughing чак съседите са казали на сестра ми, като е идвала да ни види, че ни е много ревливо бебето  Whistling
Виж целия пост
# 606
Скийтър, честита бебка:-) Да ти е жива и здрава, много щастлива и обичана. На теб бързо възстановяване и чакаме разказ Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Ето я моята мишонка  Heart Eyes
Скрит текст:

Ще качваме още снимчици за напред  Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Малка бубка  smile3504
Виж целия пост
# 609
Skeeter, Честита да ви е малата принцеса, да е жива и здрава и много радост да ви носи  Hug  bouquet

Анастасия ма много е сладка малката Алена, да не би колики да има , че така плачка  Hug Оправяй се бързо, а защо не я кърмиш , смисъл лекаря така ли ти каза или ти така си решила, аз и АБ съм пила и пак съм кърмила та затова ми е странно.

Времето е супер и ние бяхме навън до преди малко Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Още май нямаме колики, но просто сме доста инати  Laughing плаче много, но само като не съм при нея или като е гладна, но като си я гушна и спира  Heart Eyes Не я кърмя, защото доки така ми каза, още е много мъничка и да не рискуваме затова  Wink
И благодаря ви, сигурна съм, че в нашата темичка само хубави бебета има  Heart Eyes
Виж целия пост
# 611
Честито и от мен момичета ! Това са най хубавите емоции  Heart Eyes Да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват Hug

Съжалявам че не ви изброявам една по една но просто...нямам много време да ви следя подробно. Надявам се че ме разбирате. Много целувки на всички и стиснати палци за тези на които раждането предстои  Hug

ПП Аз да се похваля че вчера най накрая и нашата количка дойде ! Направо надмина очакванията ми и за изработка и за цвят! Сега Тео и Марти ва на въздух в нея на терасата  Grinning
Виж целия пост
# 612
Скийтър Честитоооо съкровище   bouquet
Виж целия пост
# 613
Честито бебче, Skeeter!
Страхотен разказ, Венелина, много вълнуващо е било!
Анастасия, аз знам че едобре да се кърми бебето, с маска, разбира се, защото в кърмата има антитела от теб, които го предпазват! Но разбира се, щом педиатърката така е препоръчала! Скорошно оздравяване! Бебка е много хубава, да ти е жива и здрава!
Виж целия пост
# 614
Ох, колко много бебчета  Heart Eyes

Скийтър, честита принцеска!  Hug

Венелина, честито и на теб, ти наистина си герой, че ги роди бебките нормално!  Grinning

Анастасия,  прекрасна е малката принцеса smile3504

Честито и на всички останали мами, които са родили тези дни, няма да изброявам поименно за да не пропусна някой  Crazy

Чакаме още разкази!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия