Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се върна във Франция с детето си, ако бащата е нелегален имигрант в Европа и нямам пълномощно от него?
Какви са препоръките за двуезично говорене с децата?
Какви са етапите на развитие на бебето и как да ги разпозная?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се върна във Франция с детето си, ако бащата е нелегален имигрант в Европа и нямам пълномощно от него?
-
Какви са препоръките за двуезично говорене с децата?
-
Какви са етапите на развитие на бебето и как да ги разпозная?
Етапите на развитие при бебетата се характеризират с промени в поведението, общуването и двигателните умения. Те могат да бъдат разпознати чрез повишена нужда от внимание, промени в моделите на хранене и сън, както и чрез нови постижения като сядане, пълзене или прохождане. Тези етапи обикновено показват значителен напредък в развитието на детето.
-
Какви са препоръките за пътуване с дете в чужбина?
-
Какви са рисковите фактори за туберкулоза и менингит?
Ще й пускам на телефона си май, че не ми се мъкне и айпад 
Точно по причините, които изтъква 2в1, не искам да я пускам в японска ясла, защото четвърти език ще й дойде твърде много. Тя вече разбира добре трите и дори има италиански и български думички (акуа казва като иска вода, чук-чук като чука на баща си на балконската врата, докато пуши 
Та тя е 75 см веч, а няма девет месеца...много е дълга, но иначе е слабичка.
И именно затова като се съберем всички и аз й говоря на бг, до нея бърборят на испански, португалски, чешки...мармаладът е голям. Във ФБ има разни специални групи за multilingual Montessori...но истината е, че зависи от детето и много други фактори.
А поради липсата на директни полети зимата най-много до София да отскоча.
По ресторантите хапва добре също или ако имаме гости...Често се хранят заедно с бебето на съседката, което скоро става на 10М...тя пък го храни по педагогическия метод, дава му малки парченца тя, но заради това ЗВБ опитите не им се получава хич, седи объркан като птиче и я чака, даже гледа странно ако му подаде нещо, сам рядко слага в устата, а до него моята краде и го подяжда...
Този специално няма да е нощен, но няма как - приоритет ни е директен полет до Рим.
Много ме е страх от терористичните атаки, не знам докога и докъде ще стигнем с това
Аз не знам защо всички казват, че като проходят било много трудно. На мен ми е в пъти по-лесно, откакто върви. Много се дразнех на репликите "свърши ти спокойствието" и подобни. Та тя и преди да ходи си стигаше, до където поиска с пълзене... А откакто ходи ме следва, не е все на ръце. Излизам често с колелото и спокойно си я оставям на земята, докато го приготвя. Тя обожава да се вози 
