Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако направя поръчка с нов имейл адрес на уебсайт, но когато вляза да проверя статуса й, ми каже, че няма такъв регистриран имейл?
Как мога да намеря удобни панталони или дънки за 3-4 годишно момиченце?
Каква е вероятността да получа поръчка с доставка 2-3 седмици и премахване на ограничението за изчерпване, като въведа френски адрес?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако направя поръчка с нов имейл адрес на уебсайт, но когато вляза да проверя статуса й, ми каже, че няма такъв регистриран имейл?
- Възможно е по време на регистрацията с новия имейл адрес случайно да сте дублирали информация (като имейл или име) от друг ваш акаунт. Поради това новата ви регистрация може да е била изтрита. Обикновено момичетата, които са изпитали това, в крайна сметка получават направените си поръчки. Изчакайте следващия курс на превозвача; ако не го получите, парите няма да бъдат изтеглени и банката ще ви освободи средствата.
-
Как мога да намеря удобни панталони или дънки за 3-4 годишно момиченце?
-
Каква е вероятността да получа поръчка с доставка 2-3 седмици и премахване на ограничението за изчерпване, като въведа френски адрес?
-
Какво означава код 15/29 при поръчка на дрехи от Laredoute?
-
Как мога да определя правилния размер на мъжката дреха, поръчана от Laredoute?
Колисимото я дава като доставена, но Матю казва, че не е, както и още няколко и започва драмата с писма до редутци, гризане на нокти и споменаване на разни роднини в интимен контекст
Нямам маратонки или апетитни неща в кутии - якенце зимно за дечко, блузка и 3 пижамки за мама. Да му се и не видеше на лакомите крадливи ръчички на някой/някои във френско 
тези, които са писали на ла редут писмо за такава "загубена" или изчезнала пратка, да ми предоставят текста, защото сестра ми има пратка, която уж е получена на френски адрес /19.02./, а я няма.
Писах им същото писмо за "загубена" пратка Dodi 
.