Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 898
  • 752
# 90
Здравейте,
а моят син иска да си повишава оценката по химия от 10 клас. Знаете ли кога се случва това и как протича? newsm78
Споменаха на последната РС за това повишаване...обаче така и не се заслушах много.
След 12-ти клас е повишението
Раздел IV.
Изпити в процеса на обучението
http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135466179
Виж целия пост
# 91
+ 1 за право, но в UK. Въпросът е какво право да е....
Виж целия пост
# 92
... на Европейския съюз...
Виж целия пост
# 93
Да раздвижа темата Laughing
Здравейте момичета!
Да се запиша и аз в темата.Преди пет години се тресохме от нерви с матурите...Другата година пак..При мен ще са двойни :дванадесети и седми клас #Crazy
Да сме здрави!Бая труд ще трябва..
Виж целия пост
# 94
Здравейте,
Не съм влизала повече от месец в профила си...
Май повечето сме родили бъдещи лекари, химици, биолози. Щеше ми се да "избяга" от моята сфера, мина за кратко през международните отношения, но за кратко. Нейна приятелка, която сега завърши и има седмица до подаването на документи, още не е решила какво да учи. Допускам и този вариант  #Crazy
Да са здрави, спокойни и да стане това което е добро за тях!
Виж целия пост
# 95
Честито завършване на учебната година и весела ваканция на децата! bouquet

Аз съм доволна от Косьо, годината му беше много добра -  завършва с общ успех 5.27. Има шестици по 6 предмета, между които физика, химия, биология.

Приключиха и седмокласните драми, девойката е приета във френската паралелка на 18-то СОУ и е доволна. За нас е също добре, че вече познаваме училището (батко й учи там). Яд ме е, че положи толкова труд през годината, а учителките й по БЕЛ и математика решиха да й оставят петици за годината, което много й понижи бала, но това ще ми е обеца на ухото, дано си взема поука най-накрая и да преместя номер №3 в друго училище след четвърти клас. Thinking

Какво ще правят вашите тийнейджъри през лятото? Косьо смята да стои в София. Запалил се е по гейм стрийминг и ще си посвети свободното време да печели популярност и нови последователи, като амбициите му са да започне да изкарва и някакви пари от това. Имат планове да ходят с приятелката му за по 1-2 дни извън София, обаче аз твърдо отказах финансиране и му казах да си търси отделно почасова работа. Идеи за нещо подходящо?  newsm78
Виж целия пост
# 96
На моя образ невъзможен му предложих да се включи в промоциите-семплинги (основно в тях работят студенти и все около неговия набор), които правим, но той се възмути, че били ник'ви парите и не издържал на жегата, остави ме със зяпнала уста и потрес в съзнанието колко хабер си няма той от заплащане и труд, както и съвсем безидейна като как съм пропуснала и този житейски урок да му предам  Confused
Виж целия пост
# 97
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78
Виж целия пост
# 98
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78
Да и аз имам такова усещане Wink
Виж целия пост
# 99
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78
Да и аз имам такова усещане Wink

 Joy  Joy  Joy  Мисля че това лято и моя ще се приземи и ще си вземе тоз урок!
Виж целия пост
# 100
Нищо, животът ще ги шамароса рано или късно;)
Моята девойка кара в момента шофьорски курсове, планира море с приятели навръх 18-тия РД и това е май...тя ваканцията не е дълга.
А от/къде им намирате работа или те сами си търсят?
Виж целия пост
# 101
Сина и той кара в момента шофьорските курсове , август сме на море за 1 седмица  . Това лято мисля да му е последното дето не работи.
Виж целия пост
# 102
Явно този сезон са на мода шофьорските курсове-само чакат да навършат 18 годинки и записват.Превантивно ще са въздържам да ходя по улиците Wink ,ех ако можех и да летя Joy
За работа-намира се нещичко с познати,но и от джобсбг има предложения-предимно обслужване по заведения,дори и за непълнолетни.Близко девойче започна така-настанява посетителите през уикенда в един руски ресторант.Миналото лято беше в китайски ресторант в кухнята.
Весело лято и приятна ваканция и на пораснали дечица и на техните родители! Hug
Виж целия пост
# 103
      Привет !
Чудесно е, че темата се раздвижи Simple Smile
И ние сме от потенциалните опасности на пътя - на 8 сме на изпит. За работа категорично отказа, било последното свободно лято....добре съгласих се. Предложих да се включи в  Free Sofia Tour поне езика да тренира, отговора беше за без пари няма да стане  Shocked
Ще ми е интересно да прочета децата ви насочиха ли се към специалност и използвахте ли услугите на кариерен консултант за това. Девойката ми се лута, а аз изпадам в паника....
Хубаво лято от мен  grinning039
Виж целия пост
# 104
Здравейте, и ние приключихме учебната година с отличен успех и страхотен резултат на SAT /за съжаление едва ли ще й свърши работа тъй като не мисли да учи в Щатите/.  В момента е на море с доооста голяма група приятели - на Градина.
През Август ще гостува на братовчетка си в Германия - тя кара магистратура в Мюнстер, което е близо до Холандия и двете ще пообиколят няколко Холандски университета, които си е набележила - "да усети атмосферата" и да реши къде иска да учи.
За работа не си и помисля, а шофьорските курсове ги е планирала наесен...

Хубаво лято и приятна почивка и от мен  sun
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия