Снимки, направени със смартфон

  • 47 454
  • 744
# 585
Старичко, но "златничко" от прекрасната ни златна Ню Ингландска есен... разходка из квартала Simple Smile
IMG_20151030_095626-EFFECTS by Zhana (SPL), on Flickr
Виж целия пост
# 586
Момичета, прекрасни снимки показвате - радост за очите. Hug

От мен - едно сутрешно моренце:



И още една от днес на път за в къщи:



Фокус никакъв, но е толкова зелено и пролетно, че не устоях и снимах в движение. Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Страхотно море  Heart Eyes
Виж целия пост
# 588
Веднага идвам на това сутрешното море Heart Eyes

Тази есен вярно е много златна Wink
Виж целия пост
# 589
Всички снимки са много красиви, спиращи дъха!
Виж целия пост
# 590
Много хубава тема.Лошото е,че имам хиляди снимки, но повечето са от колата из София и на готвени неща.

Намерих една която ми хареса.





С кое приложение е правена тази снимка ? Страхотна е!
Виж целия пост
# 591
Това не е приложение на телефона, а е от възможностите за редактиране в гугъл+, само са усилени световете.
Виж целия пост
# 592
Страхотни сте, момичета!

АнМари, цветя за каката - много мило!
Виж целия пост
# 593
Облаци и дъжд... не можахме да избягаме на дъжда.





Снимката с лампа леко я изрязах, заради тъп билборд.
Виж целия пост
# 594
Страхотни снимки момичета!
Наслада за окото и душата!
От мен едно бебе бадемче  Hug
Виж целия пост
# 595
AnMary, сега ли е този дъжд  #Crazy При нас е толкова хубаво, чак ми се иска да се разходя навън
Виж целия пост
# 596
Беше типична лятна буря, с много светкавици и порой.
Виж целия пост
# 597
Сравнително бързо мина. По едно време мислех, че вали град. А и дребния по едно време заяви, че го валяло сняг.
Щерката беше сама у дома. Светнала си лампата в стаята и крушката гръмнала. Съответно и бушона изгърмял. Стои на тъмно пред лаптопа и ни чака да се приберем Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Една красива снимка на бурята от фотограф.Бил е на точното място в точния момент.Даже не е имал статив, а е снимал от масичка.

Виж целия пост
# 599
Една красива снимка на бурята от фотограф.Бил е на точното място в точния момент.Даже не е имал статив, а е снимал от масичка.




Само че не е правена със смартфон, а с фотоапарат.  Wink Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия