♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 600
Лав и всички помощници Hug за превода
Бъгна ми компа , но гледах и ви чета от тела  Rolling Eyes
Ясо атакува яко Йо, а той я подлуди със стрийптиз...
Дениз ми прилича на наркотрафикант... тоя не може да е
никаква конкуренция на Йо, ако ще ухажва Дефо...
Суде е с хубава глава и до там...
Ясо и Исо ме кефят...
Дано да не разводнят сериала със свалки на Трамба...

Емс  Hug 
Дефне имаш предвид, нали?  Peace
Виж целия пост
# 601
Нежи Hug, смених го... до следвашия трейлър Joy Joy

Отивам да гледам лошия Йомер Hug Hug
Виж целия пост
# 602
Оф, знаех си, че наща не е такава куражлийка.Сега като гледам пак фрага - тя си представя само, че излизат за ръчичка, а в действителност си наби шута ПАК и тогава се сблъска с Трамба, очевидно Йо е тръгнал след нея..офффф
Суде е психо като майка си, искала само Синан да я обича, така и щяло да бъде. ooooh!
Май е обречена да мечтае Joy , но знае ли се  newsm78

Софи, дано само с мечтите да си остане Суде  Twisted Evil  Синан и добър и не заслужава ку-ку като нея  Naughty
Виж целия пост
# 603
Горд е Патрон ,няма да попита !!!!А дали ще я изслуша ?????
Виж целия пост
# 604
Лаве, благодаря за превода Heart Eyes на момичетата за страхотните коментари, снимки и разяснения.
Исках от Яса и Исо целуфан те пък направо закуска ядоха Simple Smile  Сердар без капа.Simple Smile  Синан завалията да го съжалиш, тая малката напира като кърпел на орех, но не я харесвам- Нера2. Корай много ме разсмя. Трамба ще се влюби в Дафнето май май. Тя пък оФца, тук ходи там ходи пак нищо не направи. Баръш игра страхотно този епизод поне за мен. Баклава бол за наша радост и изтезание за Дафне.
Виж целия пост
# 605
Оф, знаех си, че наща не е такава куражлийка.Сега като гледам пак фрага - тя си представя само, че излизат за ръчичка, а в действителност си наби шута ПАК и тогава се сблъска с Трамба, очевидно Йо е тръгнал след нея..офффф
Суде е психо като майка си, искала само Синан да я обича, така и щяло да бъде. ooooh!
Май е обречена да мечтае Joy , но знае ли се  newsm78

Софи, дано само с мечтите да си остане Суде  Twisted Evil  Синан и добър и не заслужава ку-ку като нея  Naughty

Злобарка е ,дано Господ му помогне Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 606
Виж целия пост
# 607
Сарде, хареса ми подписа ти и ще цитирам една част от него:

Непрестанно я терзаят мрачни спомени далечни...
Радостта е мимолетна, угризенията - вечни.


Все едно за Дефне са го писали  Peace


Виж целия пост
# 608
Грешка е Дефне така да бяга и Йомер да я гони.Сега Дениз ще атакува там.
Виж целия пост
# 609
На Дафинка, клъча и остана в Дениз.(май)
Прическата и беше  Shocked
Обаче Ясемин се прецака самостоятелно. Исо ще и е обиден в следващия епизод.
На Суде веждите верно са и бая дебели.
Виж целия пост
# 610
Силен епизод беше.Фантастична игра на Баръш, разви се той в това дизи, браво!
Неджми много тъпо изчезна нещо..Като цяло нямаше много пълнеж, доволна съм. Да видим как ще завртят историята с Трамба.А Яса направи гаф  и ще си го отнесе.
Виж целия пост
# 611
Лн 1 фрагман 16 серия (рус. субтитри)


Виж целия пост
# 612

Пис Суде, пис  Crossing Arms


Добре де, уж Йо каза на Дефне, че е "Йомер бей" , а не просто "Йомер" , а тя след миг пак си се обръща "Йомер" и той не реагира никак. А уж го играеше лош този епизод  Mr. Green  
Виж целия пост
# 613
Неж, да
Ще полудея без комп...
серията беше интересна за коментари/i]
Виж целия пост
# 614
Шашардисан е Йомер. Този епизод ще го повторя, много ми хареса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия