Враца 38

  • 95 968
  • 739
# 360
В темата за Лидл доста се коментираха тези играчки. Аз моята я получих в първата седмица на ноември, но до колкото знам от други съфорумки в темата, ще има още една пратка, явно наистина доста заявени играчки има.
Ако не ви се чака в олх се продават още от началото на кампанията.  Grinning
Виж целия пост
# 361
elen4eto5 имаше играчки от Ледена епоха, миналата седмица взех нашата, писаха ми дори имейл, че вече са доставени. Отиди с картата и питай охраната, би трябвало и за вас да има, стига да си попълнила формуляр, коя играчка искате. За цените не съм забелязала, но ще започна да следа касовия бон, и цената на щанда.
Виж целия пост
# 362
Казаха ми да чакам третото раздаване. Ако искам да се обадя на някакъв телефон за  повече инфо. Аз звънях няколко пъти- даваше заето. Сигурно цяла България си търси животинките  hahaha
Виж целия пост
# 363
Препоръчайте ми добър офталмолог, моля  Hug Колебая се между Бонова и Мраморенска  Peace
Виж целия пост
# 364
Препоръчайте ми добър офталмолог, моля  Hug Колебая се между Бонова и Мраморенска  Peace


За мен топ си остава Ралчовски и Петкова, макар че последния път се разочаровах от отношението,  неща които не я засягат, разбирай кърменето,  се изказа много отрицателно. До сега не бях се сблъсквала с такова отношение. Иначе лечението адекватно, точно, оправи ме.
Виж целия пост
# 365
Моля, насочете ме към магазин, в който мога да намеря ританки за новородено.
Виж целия пост
# 366
Мечо Пух срещу Болницата
Виж целия пост
# 367
Магазин Бамби на Петропавловска, и м-г Симба на пазара също може да провериш.
Виж целия пост
# 368
+ магазина на ул. "20-ми  октомври" и ОКС до, маг. на Сергеев
Виж целия пост
# 369
Много ви благодаря, момичета!  bouquet
И още един въпрос - памперсите някакви номера имат ли, или са според килограмите? От 3 до 5 ли са най-малките? Извинявайте за тъпите въпроси, но когато си гледах децата, нямаше памперси все още  Laughing
Виж целия пост
# 370
За новородено на Памперс мисля че се водят New baby от 2 до 5кг, по килограми са , имат и номера ,1-цата е най-малкият размер.

Виж целия пост
# 371
Благодаря за уточнението!  Peace
Виж целия пост
# 372
Благодаря за уточнението!  Peace


За нищо Simple Smile)

Аз да питам, къде мога да занеса едно яке, да ми го боядисат в черно, че кафяво нещо не ми допада.
Виж целия пост
# 373
Дрехи и обувки боядисват в едно гаражче на ул.Иванка Боетва - 8, там се продава и работно облекло.
Виж целия пост
# 374
Дрехи и обувки боядисват в едно гаражче на ул.Иванка Боетва - 8, там се продава и работно облекло.

Мерси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия