Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
# 390
Миеринче, аз и преди бебо си бях мързелче, а сега направо мога да напиша трактат на тема мързела, особено и мъжо както ме глези напоследък ...  ooooh! Мие чинии, пере, простира и ако е на кеф и готви  Flutter Направо е златен ... Ама и аз как го нахвалих  Crazy
Виж целия пост
# 391
Около 12 седмица мъжа ми пита док, док разреши и нашия се дръпна хаххаа било му странно и само дето пита. Mr. Green
Ама аз нямам и особени мераци. Оказа се, че матката ми е по-ниско в таза и имам постоянни болки и неразположения, а и с това нон стоп течащо кранче никак не ми е комфортно и желанието ми го няма.

При мен е същата работа - постоянно имам някакви неразположения и нямам грам желание. А в малкото моменти на желание пък чувството съвсем не е толкова хубаво колкото преди и ми умира мерака отвсякъде  Confused
Виж целия пост
# 392
Момичета, исках да ви споделя, че от 2 дни почти не усещам малчо. Той е по-активен, а сега едвам едвам да доловя нещо. Случвало ли ви се е?
Виж целия пост
# 393
Нали в тези седмици спинкали по 16-20 часа на ден и било нормално да не го усещаме толкова често. Може да ритка докато ти спиш, времето за сън не съвпадало твойто и на бебето.
Виж целия пост
# 394
Секс правихме два пъти от началото на бременността, после ми се появиха гъбички, после контракцийки Simple Smile красота... Добре, че не сме от най-сексуалните с таткото  Grinning За алтернативните методи - аз разбрах, че е проблем не само проникването, но и свършването предизвиквало контракции! Аз не знам какъв секс ще е без свършване  Crazy аз преподпочитам въздържание тогава!  
Виж целия пост
# 395
Момичета, исках да ви споделя, че от 2 дни почти не усещам малчо. Той е по-активен, а сега едвам едвам да доловя нещо. Случвало ли ви се е?

В моята книга пише, че до 26та седмица било нормално да е така, а после би трябвало всеки ден да се усеща вече.
Виж целия пост
# 396
И в моята пише, че спят по 14-16 часа . Спокойно - всичко е наред. Ако си много притеснена - легни по гръб - при мен дава моментален резултат. Другото, което четох беше, че от края на 5 месец, мисля, може да се проверяват със силна струя светлина насочена към коремчето - например ярко диодно фенерче. Ако искаш пробвай и така, но не съм сигурна от коя седмица беше - да не си изкараш акъла ако няма резултат.   Thinking
Виж целия пост
# 397
За алтернативните методи - аз разбрах, че е проблем не само проникването, но и свършването предизвиквало контракции
Дааа и аз четох, че е така! Grinning Но доки каза, цитирам: "само блъскането може да е проблем"  Laughing Laughing
Абе, майната му на секса (с извинение)! То ако не можем няколко месеца без него, къде сме тръгнли да правим дечица! Обичам ви, бъдещи маминки и най-важното е всичко да е ок с бебоците!  Hug Hug
Виж целия пост
# 398
Миеринче, аз и преди бебо си бях мързелче, а сега направо мога да напиша трактат на тема мързела, особено и мъжо както ме глези напоследък ...  ooooh! Мие чинии, пере, простира и ако е на кеф и готви  Flutter Направо е златен ... Ама и аз как го нахвалих  Crazy

Аги ма душичко от къде го взе тоя твой мъж  Rolling Eyes Rolling Eyes дай го малко назаем  Crazy Crazy Crazy
Леле е това се вика "като си се женил не си спал"   Joy Joy Joy

Rusalia аз често изпадам в паника заради този факт  Naughty вчера бебка беше нещо полудяла днес от сутринта да съм я усетила един път  newsm78 Момичетата и друг път са ми писали тези постове и аз им вярвам. Спокойно има явно дни в който са по кротки  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 399
Еми какво да ти кажа, Миеринче - много ми е добро момчето  Heart Eyes Аз за това съм си го хванала и вече 14 години не го пускам  Laughing Може би, защото не сме женени и не се успокоил, или просто е добре възпитан - и брат му е страхотен човек.  Аз обаче си мисля, че откакто разбра за проблема с миомите и се притесни, и ме пази повече. Иначе преди бебчето не е правил така, но откакто разбра, направо е друг човек!  Party А на заем да ти го дам в момента, може, но ще трябва вечер да ми го връщаш, че завалията не може да спи като не е до мен ... направо ме побърква на моменти, ама да не търся кусури на доброто ми момче  Crazy
Виж целия пост
# 400
Препоръчаха да ям препечени филийки със сирене, които да са поднесени в леглото от мъжа ми!  Laughing

А, ето това е наистина много добър съвет, добре е да се спазва стриктно от всички бъдещи татковци Mr. Green

За плацентата ми казаха на ФМ. Също и нивото на бета HCG ми беше доста високо и това също упоменаха като причина. Но може и да е от стомаха...За сега съм с назначени хапченца и да видим какво ще стане. Проблемът при мен е вечер, а не сутрин. Та до 16 часа гледам да ям повечко, а вечер малко и по-леко. 3-4 дни нещата се позакрепиха. Рекордът ми е 10 дни докато бях на балкан лятото  Grinning

Иначе и ние не знаем какво е секс от положителния тест насам, а аз от тогава не знам и свършване какво е. Страх ме е. Прокървих още в 6-та седмица и ме държа до 12-та. После ме беше страх заради контракциите, а сега просто ми е странно бебето като думка отвътре. Та, догодина за рождения ден на таткото (април месец е) може и да го зарадвам с интимности.
Виж целия пост
# 401
AngelikA6996 аааа тоя прекрасен мъж и брат имал Laughing Laughing Laughing
Говори, говори скоро да не ти изчезнат от погледа и да се окаже, че са безследно изчезнали, отвлечени от други бременни Joy
Виж целия пост
# 402
Здравейте,

Да сподели някой как се справя с високия пулс, моля. Четох за валериан, глог и мента. Ако имате опит, кажете Praynig
Виж целия пост
# 403
AngelikA6996 аааа тоя прекрасен мъж и брат имал Laughing Laughing Laughing
Говори, говори скоро да не ти изчезнат от погледа и да се окаже, че са безследно изчезнали, отвлечени от други бременни Joy

И брат вика има  hahaha Ми да се наредим на опашка  Joy Joy

Аги да помага сега е момента  Hug

Виж целия пост
# 404
mierin честит ти шести месец  love001

Секса е табу и за нас, но нямам грам желание  Rolling Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия