Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
# 420
Момичета привет!
Днес бях на ФМ и 4D при доц. Томова, всичко е наред и бебето си остава мома Wink
Имам едно питане, ако някоя от вас е по-веща по въпроса с болничните. Та вчера счетоводителката от офиса ми се обади да ми каже, че предала болничните ми в НОИ, но от там й казали, че единия все още не е предаден от лекаря. И двата болнични са издадени още през септември. Според вас дали има вероятност да не си получа парите?Опитах да се свържа с моята лекарка, но засега без резултат.
Виж целия пост
# 421
Мили дами,
аз ако не съм сигурна в моя мъж няма да го хваля толкова, така че няма как да изчезне  Sunglasses Иначе долу лапите - мой си е пък, аз си намерих първа !!!  Laughing От 9 клас си го отглеждам, така че е нормално за толкова време да сме се споили до толкова, че да се разбираме само с поглед. Брат му е свободен, така че наредете се на опашка, моля Grinning Това в кръга на шегата, естествено Simple Smile
Аз също не рискувам да пия лекарства, освен хомеопатика де, ама все пак гледам първо с лекар да се консултирам, че иначе е опасно, доколкото знам. Лошото е, че пак ми падна нещо имунитета, а съм на лекар чак след 2 седмици и се чудя дали да не му се обадя от сега на Док, че не ми се рискува в това грипаво време ....
Виж целия пост
# 422
Angie Jolie ще си получиш парите за тези болнични който са предадени/и от двете страни лекар-счетоводител/
Говори с лекаря койте не е предал болничния и да го направи  Peace

Виж целия пост
# 423
Момичета случайно някоя от вас да се е збласквала с гадните хемароиди.Струва ми се че съм си завъдила един и май ще си го отглеждам.Ако знаете лек моля споделете Sad  #Cussing out
Виж целия пост
# 424
Момичета случайно някоя от вас да се е збласквала с гадните хемароиди.Струва ми се че съм си завъдила един и май ще си го отглеждам.Ако знаете лек моля споделете Sad  #Cussing out

аз също имам  Embarassed  от известно време ... та дано се намери някоя мама да сподели как да го излекуваме това чудо ...  Praynig
Виж целия пост
# 425
Ех, така се надявах до края никоя мама да не отвори темата за хемороидите  Tired От години имам - вътрешни, кървящи, на моменти им става нещо и е ужас, после минават и така си живяхме с тях до миналата година, когато получих фисура, бедна ви е фантазията за каква болка става дума. Гладна стоях да не ходя до тоалетната. Закрепих се и фисурата се затвори. Бях решила да се оперирам или поне да направя банд-лигиране на хемороидите, след което забеременях, оттогава, разбира се, пак започнаха да кървят вътрешните, вече няколко пъти, мога да споделя аз как се лекувам в момента и какви мерки взимам:
1) Не допускайте запек - фибри всеки ден, ако не с храната, като добавка
2) При вътрешни и външни хемороиди - упражнения на Кегел, всеки ден свивате мускулатурата на сфинктера поне по 20 пъти за няколко секунди и отпускате след това
3) Не седете на стол по цял ден, ако сте в офис, ставайте за малки разходки, ако ще само за вода да е
4) Никакво люто, влошава ги
5) И сега за етапа ако станат болезнени, кървящи - Hemoclin гел, Цикатридина супозитории
6) За само външни - седящи бани в легенче със смрадлика (майка ми й казва тетра на тази билка), водата да не е много топла
7) След тоалетна - никаква хартия, мокри кърпи интимни и след това измиване с хладка вода, това много помага за външните хемороиди, повярвайте ми

И още нещо, което обаче не е за всеки, защото не на всеки му е комфортно, от фисурата насам не сядам на чинията, а съм в клекнало положение, просто стъпвам отгоре...Майка ми даде тази идея, а тя си ходи така от раждането ми, когато получила ужасни вътрешни и външни хемороиди. Това е правилната поза за вършене на тая работа, но както казах, не всеки я намира за удачна, аз и досега с корема така си ходя. НАдявам се да не се влошава положението и дано съм ви помогнала!  Peace
Виж целия пост
# 426
Забравих - кортикостероидните кремчета за външно приложение не ги препоръчвам, но ако търсите временно и бързо облекчаване, във всяка аптека ще ви продадат без рецепта, горните ми предложения изискват повече постоянство, но пък резултатът ще е по-добър. Моята цел е въпреки хемороидите да родя нормално с минимални последствия, защото с напъването при раждането влошаването е неизбежно. Стискайте ми палци  ooooh!
Виж целия пост
# 427
Здравейте bouquet.
Катнис, да се оправяте бързо вкъщи Hug.
И аз съм болна, кашлям, от време на време вдигам температура  Sick. Реших да не се мъча и до петък съм болничен. Взех си билкови хапчета и чай мащерка  Whistling.
Хубава вечер bouquet.
Виж целия пост
# 428
Angie Jolie ще си получиш парите за тези болнични който са предадени/и от двете страни лекар-счетоводител/
Говори с лекаря койте не е предал болничния и да го направи  Peace


Благодаря за съвета Peace, аз междувременно се чух с лекарката, но остана да се уточни кой точно болничен не е предаден, понеже единия е издаден от нея, а другия от комисия. Утре ще ходя до НОИ да видя дали могат да ми дадат информация, предполагам че ще свърша работа.....ама хич не ги обичам тези "бюрократски" истории, но какво да се прави. Представям си после като стане време за документи за ясли и градини, сигурно ще ни побъркат newsm78
Виж целия пост
# 429
Здравейте bouquet.
Катнис, да се оправяте бързо вкъщи Hug.
И аз съм болна, кашлям, от време на време вдигам температура  Sick. Реших да не се мъча и до петък съм болничен. Взех си билкови хапчета и чай мащерка  Whistling.
Хубава вечер bouquet.
И ти да оздравяваш бързо. Добре си направила с болничния. Hug

От 2-3 дни моето бебе яко рита. Днес около обяд буквално ми заби един в пъпа, чак се стреснах. Crazy

 
Виж целия пост
# 430

[/quote]
Днес около обяд буквално ми заби един в пъпа, чак се стреснах. Crazy
 
[/quote]

по принцип почнах да го усещам по често но слабо ... докато точно като тебе по обяд  така ме ритна че чак подскочих   Laughing Hug
Виж целия пост
# 431
Моята кукла рита по всяко време  Heart Eyes

Момичета бързо да се оправяте  Hug bouquet с тия грипове и вируси аман вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 432
Добро утро сладурки Simple Smile

Пожелавам на всички хубав, пълен с ритничета ден Simple Smile

Щях да ви казвам, вчера ми дойде поръчката от Carnival Kids - две плюшени гащеризончета, много сладки и на приемливи цени. Харесаха ми, така, че ако някой се интересува - споделям Simple Smile
http://carnivalkids.com/bodi-pljusheno-72743.html
http://carnivalkids.com/bodi-pljusheno-72568.html
Виж целия пост
# 433
Ех, така се надявах до края никоя мама да не отвори темата за хемороидите  Tired От години имам - вътрешни, кървящи, на моменти им става нещо и е ужас, после минават и така си живяхме с тях до миналата година, когато получих фисура, бедна ви е фантазията за каква болка става дума. Гладна стоях да не ходя до тоалетната. Закрепих се и фисурата се затвори. Бях решила да се оперирам или поне да направя банд-лигиране на хемороидите, след което забеременях, оттогава, разбира се, пак започнаха да кървят вътрешните, вече няколко пъти, мога да споделя аз как се лекувам в момента и какви мерки взимам:
1) Не допускайте запек - фибри всеки ден, ако не с храната, като добавка
2) При вътрешни и външни хемороиди - упражнения на Кегел, всеки ден свивате мускулатурата на сфинктера поне по 20 пъти за няколко секунди и отпускате след това
3) Не седете на стол по цял ден, ако сте в офис, ставайте за малки разходки, ако ще само за вода да е
4) Никакво люто, влошава ги
5) И сега за етапа ако станат болезнени, кървящи - Hemoclin гел, Цикатридина супозитории
6) За само външни - седящи бани в легенче със смрадлика (майка ми й казва тетра на тази билка), водата да не е много топла
7) След тоалетна - никаква хартия, мокри кърпи интимни и след това измиване с хладка вода, това много помага за външните хемороиди, повярвайте ми

И още нещо, което обаче не е за всеки, защото не на всеки му е комфортно, от фисурата насам не сядам на чинията, а съм в клекнало положение, просто стъпвам отгоре...Майка ми даде тази идея, а тя си ходи така от раждането ми, когато получила ужасни вътрешни и външни хемороиди. Това е правилната поза за вършене на тая работа, но както казах, не всеки я намира за удачна, аз и досега с корема така си ходя. НАдявам се да не се влошава положението и дано съм ви помогнала!  Peace

Много ти Благодаря за съветите ще се възползвам максимално от тях.Никак не е приятно да си имаш такъв неканен гост ужас е направо.
Виж целия пост
# 434
.katniss., страхотни покупки и на доста добри цени  Simple Smile

Aggalia, и аз го бях закъсала с хемороидите на няколко пъти. Първия път ми помогна кремчето Пайлекс, но то е за по-леките случаи. След това какво ли не ползвах, но най-ефективно се оказа Antiflegmin. При бременност едва ли обаче е подходящ и просто споделям за в бъдеще да го имаш предвид.
Когато ходих на лекар ми казаха, че имам и малка фисура, та оттогава получа ли и леко раздразнение не чакам да се обостри, а мажа с едно домашно мазило приготвено от майка ми - мехлем от мас и невен. Много помага, тъй като се образува защитен слой върху лигавицата и предпазва от по-нататъшно раздразнение.
Иначе, за хигиената съм съгласна и е много важно да се измиваш всеки път.
Ама страхотна тема захванахме, а  Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия