Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са популярните тенденции в цветовете на косата за 2015 г.?
Каква е разликата между омбре и балеаж?
Каква техника се използва за боядисване на широк кичур от двете страни, от средата горе-долу, в цвят малко по-светъл от цвета на косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са популярните тенденции в цветовете на косата за 2015 г.?
Популярните тенденции в цветовете на косата за 2015 г. включват омбре, сомбре, баляж и бронде. Омбре е техника, при която цялата долна част на косата е боядисана с по-светъл цвят, създавайки плавен преход от тъмно към светло. Сомбрé е подобен метод със засенчване на цветовете за по-плавно преливане. Balaijé използва фини кичури, които се смесват един в друг, като корените израстват естествено без рязка граница. Бронде е комбинация от кестеняв и светъл цвят. Тези тенденции се различават от обикновените кичури по отношение на техниката на изпълнение.
-
Каква е разликата между омбре и балеаж?
Разликата между омбре и балеаж е, че омбрето включва боядисване на цялата долна част на косата в един цвят, създавайки по-рязък преход на цветовете. Балеажът, от друга страна, се отнася до деликатни кичури, които се преливат един в друг и с израстването им те постепенно избледняват към корените без рязка граница.
-
Каква техника се използва за боядисване на широк кичур от двете страни, от средата горе-долу, в цвят малко по-светъл от цвета на косата?
-
Какви са основните характеристики на бронде?
-
Какви са основните характеристики на карето и боба?

За това и бих предпочела да намеря готов цвят боя, който да купя и да знам, че ако някой пътува (той/аз/труден за стиковане график т.н. ) няма да ми се налага да се подлагам на експерименти.
Дори цвят "кафе" от Marion( мн добри м/у другото
), а и от 2-3 други марки, които пробвах, оставя доста червени отблясъци след себеси
От Lakme тониращите ш-н и маска не видях никакъв ефект.
.Казват ,че тъмното състарява но нито веднъж не съм забелязала при мен да ме състаряват цветовете в по тъмната гама .
и ще свършат ли нещо?...Пак почнах да се изкушавам нещо
!
