Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 456
  • 730
# 360
Ох аз не знам дали е модерно и актуално но вижте какво харесах Simple Smile
Някой имал ли е такъв цвят как се поддържа?
Скрит текст:
розово русо  .
Скрит текст:
Виж целия пост
# 361
Чаровна,това си е един от последните писъци на модата.Особено това лято.
Виж целия пост
# 362
Чаровна,това си е един от последните писъци на модата.Особено това лято.
Искам и аз такъв цвят ...Ама с тази тъмна основа.Ще си мечтая само Sad
Виж целия пост
# 363
Много ми харесва  Peace
Аз, като естествена блондинка бих могла да направя всичко, но от десетина години боядисвам в близо до черното.
Виж целия пост
# 364
Чаровна,това си е един от последните писъци на модата.Особено това лято.
Искам и аз такъв цвят ...Ама с тази тъмна основа.Ще си мечтая само Sad


Не съжалявай, и без това няма да е хубаво на тъмна коса. На мен и на светла не ми харесва.
 OnDiNe_, нали знаеш, кой каквото си няма.Ето ти си руса по рождение, пък искаш да си черна. Simple Smile
Виж целия пост
# 365
3 часа и половина във фризьорския салон, заболя ме всичко, но съм много доволна. Разлика няма кой знае каква, но определено се махна остротата на черното и чертите на лицето съвсем се измениха. Утре ще се фотографирам и ще сложа колаж преди и след. Правихме балеаж, за да не обезцветяваме цялата коса. Супер естествено стана, направо съм възхитена от фризьора  Blush
Виж целия пост
# 366
Lightworker

Обещаните снимки от мен, в лице и в гръб. Доволна съм много. Няколко пъти съм ходила при тази жена и понеже не живеех трайно в Сф, сменях я и ходех при други. Сега повече експерименти няма да си правя.Така и така се установих в този квартал, в който работи, а ми е на 5 минути от квартирата.
Много внимателна, пита, интересува се как и какво искаш, показваш снимки от списания, обсъждате, има клиентела фул макс, за месеци напред. Цените са напълно нормални.




Имайте предвид, че тук съм с ретро преса правена. Личи си обаче, че етажите са вече съвсем леки, оправила е накълцаното и формата е много по-добре.

Виж целия пост
# 367
Мис Бингли, чудесна ти е косата  Heart Eyes
Можеш даже още да в скъсиш, за да се изравни по-бързо, или те е жал?
Виж целия пост
# 368
Здравейте красиви мами Simple Smile  Някоя от вас да е запозната с процедурата Аплекчър / Aphlexior ? Гледах в страницата им много добри отзиви и съм заинтригувана. Ако някоя има наблюдения нека сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Miss, супер е станало  Peace Много ти е красива косата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 370
Здравейте красиви мами Simple Smile  Някоя от вас да е запозната с процедурата Аплекчър / Aphlexior ? Гледах в страницата им много добри отзиви и съм заинтригувана. Ако някоя има наблюдения нека сподели Simple Smile


 Първия продукт от този род,за който се заговори беше Олаплекса.След него излязоха още.Сега и този Аплекчър Mr. Green
Най-добре попитай в темата за Проф. серии за коса,там ще ти отговорят най-качествено Peace
Виж целия пост
# 371
Благодаря Балеринка Simple Smile ще следя тук какво се случва, по-интересно ми е, а и по-достъпно Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Miss Bingley, ти си била чаровна брюнетка.  Crazy Все се заблуждавам от аватарите. От тази прекрасна коса можеш да направиш всяка модерна прическа/боядисване. Цялостната визия е по-добре, отколкото беше, без да се вижда скъсяване. Ти нали това искаше?
Виж целия пост
# 373
Miss Bingley, много ти е хубава косата, фризьорката се е справила много добре!

Така ли ми се струва или ретро пресата отново навлиза? По ТВ все повече направени с ретро засичам  newsm78 Даже изрових моята, тези дни ще й дам още един шанс  Mr. Green
Виж целия пост
# 374
Aз пък току-що си поръчах маша, дебела. Косата ми е на боб до раменете и малко по-надолу. Естествено права е, затова и не съм направила омбре, сомбре или бронде - те май не отиват на прави коси.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия