Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 454
  • 730
# 405
Знам, че темата е по- скоро за подстригване и боядисване, но реших да питам и тук, ще потърся и друга тема после-ползвали ли сте този тип маши, доволни ли сте ако да

https://promoclub.bg/offers/Babyliss-Pro-Perfect-Curl--inovativn … resa-za-kosa.html
Виж целия пост
# 406
Знам, че темата е по- скоро за подстригване и боядисване, но реших да питам и тук, ще потърся и друга тема после-ползвали ли сте този тип маши, доволни ли сте ако да

https://promoclub.bg/offers/Babyliss-Pro-Perfect-Curl--inovativn … resa-za-kosa.html
Не съм използвала но мисля ,че е добра.Има доста клипчета в интернет за този вид маши.По спомен тази която е на филипс е по хвалена от тази на бейби лис Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Аз пък съм много склонна да променям, но косата не ми позволява. Расте много бавно. Бретон след подстригване пускам по 2-3 години, докато успее да се слее с останалата коса. Миналата година я отрязах малко под раменете, там си и остана. Това, което расте за месец-два, го оставям при фризьорката, защото се налага - почва да цъфти.
Освен това всякакви изсветлявания, колкото и да са щадящи, хич не й се отразяват добре - изсъхва и цъфти. Въпросното подстригване, на което отрязах доста от дължината беше точно заради един такъв експеримент на фризьорката. На всичкото отгоре трябваше и много бързо да се отърва от въпросния по-светъл цвят, защото червенееше, а аз хич не обичам косата да ми е червена. Беше станало едно неопределено русо с много червени оттенъци в него. Ако я бях оставила да повторим процедурата още веднъж, щях да остана без коса или да я подстрижа до ушите. Краищата, които въобще не са само краица, а цяла педя отдолу става като метла. Светлите цветове ми отиват, но косата ми няма блясък, ако е боядисана в по-светъл нюанс. И понеже е къдрава, перманентно си страда от липсата на блясък.

Как да си променям цветове и дължини с тази коса!!
Иначе който ме види, ахка каква коса имам - къдрава, гъста.... Но не знае, че едва се боря с нея. Изправям я, изпъвам я, на сутринта се събуждам отново къдрава.
Виж целия пост
# 408
Знам, че темата е по- скоро за подстригване и боядисване, но реших да питам и тук, ще потърся и друга тема после-ползвали ли сте този тип маши, доволни ли сте ако да

https://promoclub.bg/offers/Babyliss-Pro-Perfect-Curl--inovativn … resa-za-kosa.html

Да, аз я имам тази(или подобна може би, моята е лилава). Със сигурност е по-бързо след като му хванеш цаката, отколкото с обикновена е плюса за мен. При мен поне работа върши главно на високата температура и максимални секунди, но аз имам много гъста, жилава и дълга коса все пак. Чесно казано много ситни ги прави за моя вкус обаче къдриците, аз съм свикнала с доста по-дебела маша да ги правя, но то си е до човека.
Виж целия пост
# 409
Естествено,че аз пак изпуснах снимката на Чаровна  Mr. Green
Черната коса според мен е доста по-блестяща и лъскава,от светлата коса така поне ми се струва.Мисля, и че съм го чела някъде, кестенявата и черна коса, по-добре улавят и отразяват светлината.
Виж целия пост
# 410
За растежа на косата много важно значение има храненето. Трябва да се приемат достатъчно протеини. Те имат връзка със здравината ѝ. А честата употреба на преси води до накъсване и цъфтене.

А, Esmee, на къдравата коса трудно ѝ личи, че е пораснала. Моята се наложи да скъся драстично до ниво малко под ушите преди година, защото я изгорях с една боя и имаше вид буквално на слама. В момента е малко под раменете, но като е мокра и току-що сресана. Като изсъхне и се накъдри е около раменете и сякаш не мърда на дължина, но всеки месец ми лъсват корените и трябва да я боядисвам. Подстригвам я на 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 411
Esmee, има протеинови терапии за трайно изправяне на коса. Мои приятелки ги правиха и резултатите са чудесни - не само права, но и по-здрава. При всички положения, хубави резултати не стават с щадене на средства при фризьора. Доказателство е моята дружка, която до преди няколко години ходеше с къса и тънка, тотално опърпана, накъсана, изтощена и т.н. коса, а сега е така
Скрит текст:
И вярвайте, косата сресана и на пряка светлина е адски бляскава - аз също не вярвах, че изрусеното може да блести. Естествен цвят - кестеняв, боята и е Keune (в Бг казват Кюн, иначе е Койне).
Така че, Чаровна, помисли пак за русото Peace
Виж целия пост
# 412
Скрит текст:
Esmee, има протеинови терапии за трайно изправяне на коса. Мои приятелки ги правиха и резултатите са чудесни - не само права, но и по-здрава. При всички положения, хубави резултати не стават с щадене на средства при фризьора. Доказателство е моята дружка, която до преди няколко години ходеше с къса и тънка, тотално опърпана, накъсана, изтощена и т.н. коса, а сега е така
Скрит текст:
И вярвайте, косата сресана и на пряка светлина е адски бляскава - аз също не вярвах, че изрусеното може да блести. Естествен цвят - кестеняв, боята и е Keune (в Бг казват Кюн, иначе е Койне).
Така че, Чаровна, помисли пак за русото Peace
Ох искам и аз такава боя Simple Smile Харесва ми Keune знам ,че е много добра но не се предлага във всички салони Simple Smile .
Miss_Bingley не си я изпуснала още не съм я махнала  Mr. Green
Виж целия пост
# 413
Различни ли са терапиите за изправяне? Защото аз съм чела лоши отзиви, много изтощени коси, много съжаляваха момичетата. Но ми се върти в ума кератинова терапия сякаш  newsm78

Само от промяната в боята ли има подобрения приятелката ти, OnDiNe_ ?
Виж целия пост
# 414
Различни ли са терапиите за изправяне? Защото аз съм чела лоши отзиви, много изтощени коси, много съжаляваха момичетата. Но ми се върти в ума кератинова терапия сякаш  newsm78

Само от промяната в боята ли има подобрения приятелката ти, OnDiNe_ ?
Едва ли е само от боята.Трябват си грижи за хубава коса Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Ако ви кажа, че това момиче не знае какво са професионални серии, за Керастаз и Редкен не е и чувала и няма никакво време да прави разни домашни бъркочи. Ползва едни и същи шампоан и балсам на Keune, защото фризьорката й ги продава и това е. Crazy Явно боята няма нищо общо със супрата - докарва платинено русо, без да гори + по-свястна козметика.

Кератинова беше терапията, вярно. Кератинът не е ли протеин?
Виж целия пост
# 416
Аз с Кюн се боядисвам и съм адски доволна. Става ми корена от раз и не щипе кожата. Ще питам за шампоан и балсам, мерси OnDiNe_

Кератинова терапия съм правила и наистина ми стана много хубава косата. Трябва да направя пак.
Виж целия пост
# 417
Не знам, не ми се отваря на мен снимката на Чаровна.
Косата на русата мацка е супер.
И аз мисля за пробвам скоро някаква терапия, но понеже моята коса  е видимо здрава и нетретирана много, не знам коя ще е подходяща-Арган, Олаплекс, Кератин.
Грижите за една коса са толкова индивидуални. А пък при растежа е също мвого относително, доста неща влиаят.Има си хора, които просто не им расте косата,или пък расте до едно пологение и спира.
А пък на други супер бързо им расте.
Виж целия пост
# 418
Кератиновата терапия не утежнява ли косата  Thinking, т.е. не пада ли обемът с нея? Преди година и половина си изправих косата с кератин -  Heart Eyes къпеш, две четки и косата си застава Wink, но нямаше обем.
Виж целия пост
# 419
В салона, в който ходех преди работеха само с Keune. С някакъв супер иновационен щадящ продукт на тази марка, ми изпраха косата от тъмнокестеняв цвят. Със същата боя ме боядисваха поне 5 пъти, за да се докара желания цвят. Съсипа ми се косата и махнах една педя от нея. Купувала съм си шампоан и балсам от салона, за да си го ползвам вкъщи. Някакъв страхотен ефект не съм забелязала.
Сега ходя в салон, в който работят със Z-оne и Милки шейк. Косата ми не расте. Хич не расте и пада... И ми се реве. И не мога да си сменям цветове и прически. Ако й отрежа 5 сантимента, за възстановяване, все едно й ги отрязвам завинаги. Докато порастнат 2 см, пак е за подстригване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия