Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 454
  • 730
# 420
Момичета, някоя от вас пробвала ли е Брюлаж? Интересно ми е какво е състоянието на косата след това и как точно действа и как се държи косата след няколко седмици? Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Момичета, някоя от вас пробвала ли е Брюлаж? Интересно ми е какво е състоянието на косата след това и как точно действа и как се държи косата след няколко седмици? Simple Smile
Shocked
Виж целия пост
# 422
Момичета, някоя от вас пробвала ли е Брюлаж? Интересно ми е какво е състоянието на косата след това и как точно действа и как се държи косата след няколко седмици? Simple Smile
Shocked
Гореща ножица  Joy
Според мен няма да има ефект, ако постоянно третираш косата си и не използваш добри продукти и горещ трион няма да те спаси от  цъфтежите  newsm78
Виж целия пост
# 423
Кератиновата терапия не утежнява ли косата  Thinking, т.е. не пада ли обемът с нея? Преди година и половина си изправих косата с кератин -  Heart Eyes къпеш, две четки и косата си застава Wink, но нямаше обем.

Ох сега и аз почнах да се изкушавам за тази терапия Grinning При моята коса няма 2 четки и готово...съхне бавно, чуплива е т.е ако не я оформя по някакъв начин не седи добре...абе голяма играчка си е ooooh!

тук е лятото в естественото си състояние Grinning
Скрит текст:
А тук след къносване и изправяне със сешоар (и "леко" подстригване)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 424
О леле,  Tsukihime, каква коса извади!  Two Hearts То масури, то блясък, много красиво. Въпреки, че не съм фен на чупливите коси, твоята чуплива е мнго по-хубава, отколкото полу-правия вариант. Не й прави изправяща терапия, така си е прекрасна. Peace
Даже на твое място никакви модерни прически и цветове не биха ме интересували - бих я оставила дълга и естествена.
Виж целия пост
# 425
Чудна коса.На такава коса и аз нищо не бих променила.И цвета ти е хубав и чупките.
Виж целия пост
# 426
Чудна коса.На такава коса и аз нищо не бих променила.И цвета ти е хубав и чупките.

И аз така мисля. Супер е косата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 427
Tsukihime, косата ти наистина е много красива, не я утежнявай с кератин... ще се загубят чупките за дълго време. Ако ти е трудно поддържането, купи си електрическа четка - чувала съм, че вършат чудеса Wink
Кератиновото изправяне мога да ти го препоръчам само при прав бретон - наистина улеснява поддръжката му (но от снимките сякаш не виждам да имаш бретон).
Виж целия пост
# 428
Кератиновото изправяне много уврежда косъма  Confused Чела съм доста оплаквания , тук във форума имаше едно момиче , yasmin мисля беше , много се оплакваше и изключително съжаляваше...
Косата става много хубава първоначално, но след седмица- две е ужас и пак си иска приглаждане с преса или четка  Peace
Кератиновата терапия е да отидеш в салон и да ти направят шампоан + маска + ампула и евентуално минаване с инфрачервена преса за по-добро проникване в косъма. Кератина си е протеин, да  Peace
За горещата ножица - според мен всичко това са рекламни трикове, ефект едва ли ще има по-различен от студената ножица  Crazy
Miss_Bingley , щом не ти е увредена косата , можеш да си направиш арганова терапия - хидратира, подхранва и дава хубав блясък.
Esmee , много кофти това с косата , аз наскоро се отървах от много силен косопад, направо след 5 месеца не знам как ми остана коса на главата  Tired

Извинявам се за нахлуването, хубава темичка, как съм я пропуснала  Blush
Виж целия пост
# 429
Джейн Ди, с какво пребори косопада, може и на лични  Heart Eyes

Точно така- кератиновото изправяне е различна процедура от терапията Peace
И аз тук четох много лоши отзиви за изправянето, моя приятелка се изправя, но тя е с къса коса, следователно често се подстригва и  е ОК, на дълга обаче смятам, че никак не е безобидно.

Каква е цената на тази прехвалена боя?
Виж целия пост
# 430
Джейн Ди, много ценна информация. Аз дори минала по този път, не мога да се оплача от състоянието на косата след изправяне с кератин, но:
1. аз бях и съм с коса до раменете,
2. моята коса е права, без чупки.
Направих изправянето за да не стърчат немирни косъмчета на различни страни.
Съжалявам да науча, че уврежда, мислех, че след като е с кератин е по-щадяща процедура от изправянето с къдрин.

Esmee, моята коса също капеше много преди месец (от бремеността). Сега ми е избил малък тип "бебешки бретон" на челото, а фризьорката каза, че имам такива малки "спойлерчета" в цялата коса, което към момента ме устройва - естествен шаг  hahaha
Надявам се и твоята да се възстанови бързо.
Виж целия пост
# 431
Райче , с нищо... Tired сам реши кога да спре  Confused
Иначе ползвах ампули Аминексил на Лореал , на Виши ампулите / от които по принцип съм много доволна, този път обаче.../, правих маслени маски...нямаше резултат. От миналия месец поспря малко, но косата ми никак не е същата като преди Tired

vickito   Hug
Да изправиш трайно права коса, за да стои пригладена е съвсем различно от това да изправиш къдрава коса  Hug , и понеже както каза Рая косата ти е къса, за това нямаш поражения.
Виж целия пост
# 432
Благодаря момичета  Hug Лошото е, че чупките изглеждат добре само първия ден, след това съм като разплетена кошница Grinning Все още не съм открила начин да изглежда добре втория и третия ден (понеже по-често миене от 2 пъти в седмицата не ѝ е нужно). Обаче ме заинтригувахте с тези електрически четки....
Виж целия пост
# 433
Много се извинявам, но какво представляват тези електрически четки  Embarassed
Виж целия пост
# 434
Това е нещо като четка и сешоар в едно  Wink При мен такава четка не вършеше особена работа. Говоря за преди години, може/и сигурно/ сегашните са по-мощни и да се справят по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия