Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 454
  • 730
# 435
А-а, ясно благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 436
Джейн Ди и аз си мислех точно за арган. Имам нужда от хидратация. Ще разпитам фризьорката.
Относно косопада-на този, свързан с бременност не може да се повлияе, той си спира от сама себи си.
Аз мога да препоръчам винамини-приорин, цинк и биотин, на абофарма комбинираните и ФК.
Това е,което при мен е помагало.
Кератинова терапия не бих си направила-за изправяне, защото аз пък противно на всички-искам къдрава коса.  Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 437
Със закъснение Embarassed
Miss_Bingley мн добре са те подстригали, честито Simple Smile И балеаж и сомбре биха й седяли, стига да имаш доверие във фризьора, че няма да изгори крайчетата до белезникаво русо (при омбре/сомбрето)  Rolling Eyes
До скоро и аз мислех, че омбрета и балеажи седят само на чуплива или с букли коса, докато в събота не видях момиче с идеално права коса и перфектно направено сомбре- мн плавно прелято с нейния цвят коса (6тица май). Ако не беше романтично ангажирана с партньора си, щях да я попитам при кой фризьор се е правила  Crazy

Lightworker мн естествено се е получило, сподели във времето дали ти избиват рижи оттенъци по кичурчетата (при мен беше така) и как я поддържаш. Харесваш ми с по-светла коса, излъчването ти става по-меко и топло.
Напълно ти влизам в положението, че трудно се намира цвят боя, който да е 1 към 1 с естествения Tired

Tsunkish..  Heart Eyes Heart EyesHeart Eyes  коса

И още 1000 неща, които исках да напиша, ноо.. нататък.

Последно, в Lidle са пуснали въртящи се "четко-маши", ако някой се интересува -  и са евтини и могат да се върнат в едномесечен срок с бележката. Едва ли ще са нещо УАУ, но за Негъсти и по-късички коси може и да свършат работа. Взех една от любопитство (че освен сешоар и то рядко, други топлинни уреди не ползвам), още не съм я пробвала  обаче Embarassed.
Виж целия пост
# 438
Понеже споменахте продукти, аз установих, че с Вела се сработвам най-добре.
Години наред се правех при една фризьорка, работи с Вела и си вземах и шампоан и маска Вела от нея. Обаче е от тая "порода", знам една прическа и само нея си карам. Опитах да сменя прическата, не и се получава. Ходих 2 години при други, единия много добре ме подстригваше, другия нищо особено, но става. Посъсипа ми се косата, но я докарах до желана форма. Незнам какво ми стана, но пак се върнах при нея  преди 1 година и сега пак съм със старата прическа  Laughing  ooooh! поне косата ми е доста здрава, макар и боядисвана почти всеки месец.
Ще има опит да ме разбере какво искам още 2-3 пъти и ако не успея ще я сменям, не мога и за това да се ядосвам. Не ми са дават 100лв за подстигване и боя, но пък и ми писна да не ми е косата както искам.
Виж целия пост
# 439
Цитат
Не ми са дават 100лв за подстигване и боя, но пък и ми писна да не ми е косата както искам.

ох, много добре знам за какво говориш-сложна работа е това да попаднеш където трябва, че  и да те разберат  Crossing Arms, но голямата сума не винаги ти гарантира добър резултат
Фигс, силно се надявам да стане и да ми отива, че все пак е тъмна много.
Виж целия пост
# 440

Esmee , много кофти това с косата , аз наскоро се отървах от много силен косопад, направо след 5 месеца не знам как ми остана коса на главата  Tired

Сега обаче трябва и да издадеш как спря и какви методи си прилагала (работещи и неработещи). Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Esmee, самоцитирам се, за съжаление няма да съм ти полезна  Confused Имай търпение, ще отшуми, но с цената на много ядове. Hug
Райче , с нищо... Tired сам реши кога да спре  Confused
Иначе ползвах ампули Аминексил на Лореал , на Виши ампулите / от които по принцип съм много доволна, този път обаче.../, правих маслени маски...нямаше резултат. От миналия месец поспря малко, но косата ми никак не е същата като преди  Tired
Виж целия пост
# 442
Относно косопада
Скрит текст:
Момчета, наистина не ми се пишеше по въпроса, но ще ви кажа. За втора поредна есен, в рамките на месец ми пада половината коса. Миналата година изследвах кръв и щитовидна жлеза, бях на кожен лекар - казаха ми да ползвам Ригейн. Той спря косопада за два месеца така, че не ми падна нито косъм повече, порасна нова, съвзе се. Бях описала всичко в темата за косопада. Тази есен обаче косопадът се върна с пълна сила - свалях по една шепа при къпане, една при сушене и още толкова събирам от чаршафите. Реших, че с Ригейн няма да стане и се обадих на специалист. Дадойа ми 3 термина, днес дойде първият - отрязоха ми проба от скалпа  Shocked, отрязаха ми кичур коса и направиха компютърна томография на мястото, след което ми взеха 3 спринцовки кръв. Показах снимки на лекарката от събрани от канала коси и беше шокирана. Сега търсим причината, имам да ходя още два пъти, дано си заслужава тормоза и парите. Ще ви информирам накрая какво е станало, дано помогна на някого.

Оплаках ви се  Crossing Arms
Виж целия пост
# 443
OnDiNe_  Shocked Все бях чувала за сезонен косопад ама... Дано да се открие проблема и да се разреши  Hug
Виж целия пост
# 444
 Shocked OnDiNe_, стискам палци всичко да се разреши  Hug
Виж целия пост
# 445
Ondine от сърце  ти желая да се оправи проблема
приемай витамини, яж много риба, ябълки, Фк пий, може да е от стрес, от диети, както беше при мен преди години  Simple Smile ще си отшуми, няма къде да ходи  Wink
Виж целия пост
# 446
OnDiNe_ , четох те миналата година в темата за косопада и си спомням, че се похвали с Ригейна  Confused
Пожелавам ти да си здравичка и причината да е временна  Hug
Виж целия пост
# 447
Момичета, много ви благодаря за подкрепата и добрите думи. Миналата година в другата тема също голяма подкрепа срещнах, не знаете колко е важно  bouquet
Виж целия пост
# 448
Момичета, много ви благодаря за подкрепата и добрите думи. Миналата година в другата тема също голяма подкрепа срещнах, не знаете колко е важно  bouquet

Ох, мила, точно от тази моя нелюбима тема съм те запомнила, и мислех, че всичко вече е ОК, мен ме е страх да го почна тоя Регаин...чела съм, че е доживот  Confused

Моля те, пиши после какво установихте, стискам палци, много си ми симпатична  Heart Eyes
Виж целия пост
# 449
И на мен си ми много симпатична от темата за бързия растеж и ти пожелавам всичко да се оправи по- скоро  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия